خودرو آبسوز ، کلاهبرداری علاءالدین جاسمی زرگانی

 

اسفند۹۴ یه کلاهبردار به اسم علاءالدین جاسمی زرگانی با حمایت استانداری البرز در نمایشگاه محیط زیست اعلام میکنه که خودرو آبسوز درست کرده!
از اون روز تا امروز ۲سال و خورده ای میگذره و با سرچ اسم این بابا میبینید که کلی خبرگزاری این شیادی رو پوشش خبری دادن بدون اینکه به عواقب کارشون فکرکنن.

سال ۹۵ علاءالدین جاسمی زرگانی با داداش بیکارش شمس الدین جاسمی زرگانی هر دو تحصیل کرده دانشگاه آزاد اهواز و ساکن کرج به همراه دوستشون ایوب جدی زاده یه شرکت ثبت کردن به اسم متفکران ایده های انرژی نوالبرز که حتی محل دفتر هم نداره آدرس همون خونه علاءالدین ه!

برخلاف ادعایی که این فرد کلاهبردارمیکنه وخودشو “دکتری انرژی” معرفی میکنه،این بابا یه دوره تکمیلی خلبانی دیده وخب گویا به اندازه کافی نون توش نبوده و روآورده به کلاهبرداری!
ازاین دیوونه ها همه جای دنیا هست ازآمریکا تا پاکستان ولی چیزی که عجیبه عدم برخورد با این کلاهبرداره!
این بابا با خام کردن مردمی که رسانه ها رو دنبال میکنن در نهایت اطلاعات مهم مردم رو از طریق سایتش http://www.absooz.com داره ذخیره میکنه و من نمیدونم مسئول این کثافت کاری در ایران کیه http://archive.is/xxWeN همونطور که میبینید حتی مدارک شناسایی مردم رو هم جمع میکنه!

هنوز پس از ۲ سال از این اختراع گرانبها رونمایی علمی نکرده و دروغ هم میگه همه خارج منتظر منن ، ببنید خبرگزاری پرس تی وی (وطنی) خبرگزاری بوده که پوشش داده کار اینو حتی اسشمو اشتباه نوشته !
با مراجعه به سایتش میبنید که این کلاهبردار از همین خبرها برای خودش کردیت تولید کرده
درتعجبم۱نفرنگفته مردک درسال۲۰۱۹نمیشه یه صندوق واکنی بگی مس وطلا میکنم ومردم ودورخودت جمع کنی!درآخرین اقدام یه بنیاد ثبت کرده”بنیاد انرژی جاسمی زرگانی”?
مردم بینواهم به دنبال سوخت مفت ازاین یه قهرمان ساختن که مافیای بنزین نمیزاره این دیده بشه!
کانالشhttps://t.me/absooz

مجرم رضارشیدپور “مجری ساده” هم یکی از کسانی بوده که این کلاهبردار رو به برنامش حالا خورشید دعوت کرده! اصلا پوشش خبری این یارو دردناکه! خاک بر سر ما با این رسانه های زرد.
این مطلب علی حسین‌زاده در رابطه با نوابیغ هم خوب بود بخونید:
https://goo.gl/66XhzK

کامنت های مردم در صفحه اینستاگرام کلاهبردار علاءالدین جاسمی زرگانی مخترع قلابی موتور آبسوز هم خبر از مردمی ساده میده که نیاز دارن دولتشون در این مواقع ازشون حمایت کنه و بزنه تو دهن این شیاد ها تا دیرتر نشده!

⭕️ اینقدر این یارو خنده داره کلاهبرداریش که گاز اختراع کرده اسم گذاری هم کرده” جاسمی زرگانی پرشین گاز” به نظرم رشیدپور باید دوباره دعوتش کنه این بار برای مردم از گازش بگه، اونم دست بزنه برای جوان مخترع موفق ایرانی !

خودرو آبسوز کلاهبرداری است
در ۱۳ دقیقه ادعای علاالدین جاسمی زرگانی رو با این ویدیو بررسی کردیم ، همچنین با هم ببنیم که کلاهبرداری با این اسم در دنیا جدید نیست.
https://www.youtube.com/watch?v=OMUucDyb-VI

خروج از نسخه موبایل