عباس نادری اﻓﻮﺷﺘﻪ کیست؟

در مورد فردی صحبت میکنیم که در حال جمع آوری اسامی هکر های ایرانی ه این فرد که یکشبه بین گروه هکرهای ایرانی تزریق شد اسمش عباس نادریِ و مدتی است حرکاتشو زیر نظر دارم در این رشتو بهش میپردازیم.

عباس نادری دانشجو دانشگاه شهید بهشتی و فردی که یکشبه به گروه هکرها نفوذ کرد و شد عضوی از اونها آیا به راستی بسیجیه یا بسیج ابزاری برای موفقت او بوده؟ اول طرح سوال میکنیم و سپس پاسخ میدیم.

عباس نادری زمانی که بیسج دانشگاه شهید بهشتی بوده حتی به صورت خانم ها نگاه نمیکرده وقتی باهاشون حرف میزده که البته این رفتارهم به مانند نظرش در رابطه با حجاب بعدا آمریکا تغییر کرده عباس گرایش احمدی نژادی داره (دلیل داره)وهنوزمطالبی ازاونو نگهداری میکنه abiusx.com/archive

تبیان با عباس نادری مصاحبه میکنه که تاکید میکنه هدفش برای درس خوندن آمریکاست و میره MIT درس میخونه و برمیگرده!! به نظر شما چرا باید تبیان برای یک دانشجو که درسش رو هم هنوز تموم نکرده رپورتاژخبری بره؟

آرشیو

همون سالها با همراهی دوستش کاظم عابدی یه شرکت میزنن در دانشگاه شهید بهشتی به اسم اعتباران etebaran.com و همزمان پایگاه arzeshi.ir رو هم رونمایی میکنه!
http://archive.is/CLSuz

http://archive.is/6zQWH

 

 

 

چی شد که عباس فهمید ارزشیه و بقیه نیستن؟ چی شد که امثال عباس فکر کردن ارزشی ان و بقیه بی ارزشن؟ دلیل داره دلیلش مقدار منابع در دنیاست ، این مقدار ثابته و وقتی به کسی بیشتر داده بشه حتما از من و شما گرفته میشه.

در وبلاگ عباس (یادداشت‌های یک منتظر) به آدرس abiusx.com (آرشیو) مطالبی رو میبینید که دقیق روحیات این فرد دورو را نشان میدهد، مطلبی تحت عنوان “چرا مرگ بر آمریکا”! این مطلب رو کسی نوشته که با سو استفاده از همین گفتمان در ایران تلاش کرد در همان آمریکا زندگی کند!

بروزرسانی:
عباس نادری پش از انتشار این مطلب تمام آرشیو فعالیت خود را از سایت Archive.org حذف کرده است!

.

 

عباس نادری همچنان در محافل خونریزِ و نابود کننده آمریکا و فردی به شدت فعال سیاسی ، و مهمتر از همه همچنان منتظر! عباس منتظر چی بود؟

بلاخره زمانش رسید و انتظار عباس به پایان رسید و با بورسیه احمدی نژادی نه یکی بلکه دو تا خودش و خانمش رفتن کجا؟ آمریکا ! بله همونجایی که این همیشه بدش میومده ازش! و باید نابود میشده!

 

همزمان عباس نادری به جز کارهای شرکت اعتبارانش در ایران فروش وی پی ان هم داره در سایت irboost.us با درگاه پرداخت مستقیم. البته شما مراقب باشید از این کارا نکنید چون برای من و شما این کارا جرمه

 

کلید عدم شباهت زندگی یه سری آدم با ما در ژن خوبشونه، پدر محترم عباس نادری هم با نام عبدالرضا نادری هم همون سالها مدیر عامل سازمان چاپ و انتشارات وزارت ارشاد بوده. (امروز چه پستی داره نمیدونم) شاید الان دلیل اون رپورتاژ خبری و حمایت ها و بورس تحصیلی روشن تر شده باشه!

 

البته عباس نادری برنامه ای برای برگشت به ایران نداره هرچند که پس از سالها آرامش و تحصیل برگرده هم جای خوبی براش تدارک دیده ددی ولی اصلا همچین هدفی نداره!! عباس نادری یکی از تجربیات ناموفقش رو به اسم zdresearch.com دوباره فعال کرده و داره پول خوبی خرج میکنه!

فعلا همین کافیه،من ازهرکسی که به دنبال جمع کردن اسامی هکر ها و امثال اونهاست بدم میاد وهمشون رو یه مشت دلال میدونم. این فرد هم همین کارو کرده و داره ادامه میده. البته این لیست رو فقط برای اعتبار بخشیدن به سایتش زده و کاری که میکنه ورای این سایته. zdresearch.com/team/

 

سوال مهم اینه که اگر این فرد داره دکتری میخونه آمریکا و با تیم هایی که زبان مادریشون انگلیسیه در تماسه چرا باید برای تهیه ویدیو های وب سایت خود به دنبال هکر های ایرانی بگرده که براش تهیه کنن این ترجمشون کنه؟ عجیب نیست؟

شاید پیدا کردن هکر ها شغل عباس جان ه !

سوال من البته از دولت آمریکا نیست که چرا اینارو راه میده، سوال از وضع فعلی مملکته که یه سری ژن خوب (در این مثال پسر معاون وقت وزارت فرهنگ و ارشاد) اینقدر راحت میتونن از منابع استفاده کنن و زندگی راحتی داشته باشن و همزمان ما برای بدیهی ترین حقوق خودمون باید بجنگیم.

خروج از نسخه موبایل