جعل مدرکشایعات

کشف داروی کرونا توسط پزشک قلابی، پرویز نوری!

امروز به بررسی سوابق، افتخارات و اقدامات کلاهبردار پرویز نوری خواهیم پرداخت

پرویز نوری که با عنوان پروفسور-دکتر پرویز نوری و ادعای کشف داروی کرونا در فضای مجازی اسم در کرده، ادعا می‌کند که فوق تخصص رشته خون و انکولوژی را دارد و علاوه بر موارد ذکر شده خود را بعنوان متخصص در زمینه های متعددی همچون شیمی، طب سنتی و هوا فضا هم معرفی کرده است!

طبق  تصاویری که این کلاهبردار از مدرک خود در اینترنت منتشر کرده است، مدعی شده که مدرک خود را از دانشگاه GRE انگلستان اخذ کرده است.

با بررسی های اولیه از طریق جستجوی آدرسی جعلی دانشگاه در گوگل مپ متوجه شدیم که آدرس در واقع متعلق به یک منزل مسکونی در انگلیس می باشد نه یک دانشگاه!

در واقع این شیاد که حتی کارت دانشجوییِ جعلی این دانشگاه را نیز در اختیار دارد، مدرک GRS انگلستان خود را از “موسسه آموزش عالی آزاد هادی” که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم نیز می‌باشد، دریافت کرده است و در واقع هیچ ارتباطی با کشور انگستان ندارد!

در رابطه با موسسه آموزش عالی هادی و دیگر موسسات جعلی اعطای مدرک اینجا بخوانید

و اما نگاهی به افتخارات، مدال‌ها و جشنواره های این پزشک کلاهبردار!

از مهم ترین اختراعات این پروفسور جعلی “نانو سیستم هوشمند پیش بینی زلزله با ذرات نوترینو قبل از وقوع” می باشد که طبق استعلامات صورت گرفته از دکتر مهدی زارع از پژوهشکده زلزله شناسی چنین اختراعی ارتباطی به پیش بینی زلزله ندارد و در بهترین حالت صرفا یک ایده برای انجام پژوهش می باشد و نه بیشتر!

بد نیست بدانید که این پزشک کلاهبردار دارای ۴ وب سایت شخصی به آدرس های زیر می باشد

https://drsayha.com

http://dr-sayha.ir

http://drsayhanouri.com

http://doctorsayha.com

شایان ذکر است که پرویز نوری پس از ادعای کشف داروی کرونا در فضای مجازی که به تایید وزارت بهداشت نیز نرسیده بود، توسط پلیس فتا دستگیر شد.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=21070

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا