کلاهبرداری های بادران با رمز ارز کینگ مانی و فراگامان

در این مطلب قصد داریم تا یکی از کلاهبرداری های بادران را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا اعضای این شرکت خانوادگی و نوع کلاهبرداری شان آشنا شویم
بادران در میان شرکت های بازاریابی شبکه ای اولین شرکتی است که در ایران مجوز بازاریابی شبکه ای را اخذ نمود

اعضای شرکت:

این شرکت که دارای 5 عضو اصلی می باشد توسط افراد زیر اداره می شود:
فریدون قربانیان مشهدی، سیده شهره موسوی، فرشید قربانیان مشهدی، فرنوش قربانیان مشهدی، شیدا قربانیان مشهدی – منبع

کینگ مانی رمزارزی برای کلاهبرداری

ماجرا از این قرار است که بادران به عنوان پورسانت، به اعضای شبکه، ارز دیجیتالی تحت عنوان کینگ مانی (به اختصار کیم) http://kingmoney.io (آرشیو) پرداخت و اعضا را تشویق به سرمایه گزاری کرده است.
جهت خرید این ارز دیجیتال نیز باید از سایت http://utbyte.io (آرشیو) (که خود ارائه دهنده پلن سرمایه گذاری با سود ثابت هم می باشد – پانزی) بیت کوین را به کیم تبدیل کنید.

وب سایت utbyte و وب سایت kingmoney دارای یک سرور می باشند.
اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود! پس از مدتی وب سایت http://utbyte.io تبدیل کینگ مانی به بیت کوین را مسدود می کند و به همین دلیل بخش عمده ای از سرمایه کاربران مسدود می شود!

بیانیه بادران و ادعای نداشتن ارتباط با کینک مانی

مدتی پیش بادران طی بیانیه ای انتصاب هر گونه ارتباط ارز دیجتال کینگ مانی با این شرکت را رد کرد. منبع

ارتباط کینگ مانی با شرکت بادران

اگر از وب سایت کینگ مانی https://kingmoney.io بازدید کنید در انتهای صفحه نام شرکت Sweden invest group AB به چشمتان میخورد که محل این شرکت نیز گرجستان درج شده است.
ولی نسخه آرشیو شده سال 2019 آدرس شرکت را 1069 164 25 Kista/Stockholm درج کرده است:  آرشیو
https://archive.md/2Ilg0

https://perma.cc/3T57-B462

اما این آدرس کجاست؟

این آدرس متعلق به اتاق بازرگانی ایران و سوئد است: sicc.se
مدیر اتاق بازرگانی ایران و سوئد آقای رضا خلیلی دیلمی است. و اما با توجه به اسناد موجود مالکین شرکت رمز ارز جعلی کینگ مانی چه کسانی هستند؟
طبق اطلاعات وب سایت https://www.ratsit.se/5591064604-Sweden_Invest_group_AB که اطلاعات Sweden invest group AB را درج کرده است، اعضای این شرکت کلاهبردار با شماره ثبت 559106-4604 :
رضا خلیلی (مدیر اتاق بازرگانی ایران و سوئد)
فریدون قربانیان مشهدی (مدیر بادران)
سیده شهره موسوی(مدیر بادران)
و مجید دیبا می باشند.

طبق برآوردهای انجام شده این شرکت کلاهبردار سرمایه ای در حدود 30 میلیون دلار را تنها از طریق این ارز جعلی کینگ مانی از کشور خارج کرده است. این درحالی است که طبق مصوبه بانک مرکزی هرگونه جمع آوری سرمایه مردم به صورت توکن غیرمجاز میباشد.

کلاهبرداری خانواده قربانیان با شرکت “مجتمع نیروگاههای فراگامان مبتکر شرق”

سیده شهره موسوی و فریدون قربانیان سال 86 شرکتی به اسم “مجتمع نیروگاههای فراگامان مبتکر شرق” تاسیس میکنن با آدرس سایت nirogah[.]ir و ادعا میکنن که آقا ما داریم میریم که نیروگاه بادی راه بندازیم و کشور نجات بدیم . میرن مجوز پذیره نویسی و عرضه عمومی سهام رو هم میگیرن …. خبر و اسناد ادعای ساخت نیروگاه رو در این منبع بخونید.

خانواده تبهکار قربانیان با بهانه ساخت نیروگاه بادی و تجدید پذیر و “راستای تحقق آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران” پول مردم رو گرفتن با وعده سود 35 درصد و در نهایت پس از حیف و میل پولای مردم با بهانه تحریم ها و توربین به ما ندادن و هوا گرم بود و ما تلاشمون و کردیم نشد با یک نامه اعلام ورشکستی کردن و تمام! رفتن بادران و تاسیس کردن! به همین راحتی کلاهبرداری حیف و میل چند هزار میلیون تمانی پول مردم تمام شد و این خانواده رفتن وزارت صمت مجوز شرکت بازاریابی شبکه ای هم گرفتن و شدن بادران گستران که بگسترونن چتر جدید کلاهبرداریشون رو و چند سال بعد دوباره با ترفند رمزارز #کینگ_مانی هزاران میلیارد دیگر از مردم دزدی کنن!!!

خروج از نسخه موبایل