بررسی توکن جعلی دنا توکن

قبل از خواندن این مطلب توصیه می‌کنیم ابتدا فایل صوتی بالا توضیحاتی راجع به سهام مشارکت دانا توکن و سایر موارد میباشد را گوش کنید

https://webamooz.com/wp-content/uploads/2020/11/audio_2020-11-21_14-35-51.ogg?_=1

اگر صوت بالا را گوش داده باشید متوجه می شوید که این کلاهبردار که متاسفانه نوجوان می باشد حتی از بیان یک جمله ساده هم قاصر می باشد اما تا کنون بیش از  ۶۱ میلیارد تومان توکن جعلی دناتوکن را به مردم ناآگاه فروخته است.

جالب است بدانید که این نوجوان در شرایطی در حال فعالیت است که بر اساس بخشنامه بانک مرکزی این کار ممنوع است!

نکته جالب ماجرا اینجاست که این نوجوان کلاهبردار حتی وبسایت خود denatoken.com را هم فرصت نکرده که به صورت کامل راه اندازی کند. اما افراد به قدری به دنبال سرمایه گذاری هستند که بدون توجه به وب سایت و نحوه فعالیت این فرد تمامی سرمایه خود را در اختیار این نوجوان کلاهبردار قرار میدهند.

نام این کلاهبردار آقای صابر علیزاده می باشد.

تصویر برگرفته از شماره موبایل این کلاهبردار است و مشخص نیست که متعلق به فرد می باشد یا خیر.

دناتو کن کلاهبرداری پانزی است در رابطه با این نوع کلاهبرداری در کانال بسیار صحبت کردیم اما درخواست وب آموز از ناظر مملکت این است که نه تنها با امسال صابر علیزاده برخورد کند بلکه در کنار آن به مردم ناگاه هم در مقابله با این کلاهبرداری ها هشدار دهد.

ممکن است به سادگی از کنار این هشدار عبور کنید اما همانطور که خواندید این نوجوان ۶۱ میلیارد تومان از مردم ناگاه کلاهبرداری کرده است (این نوجوان تنها یکی از اعضای تیم می باشد) هر دقیقه به تعداد قربانیان نیز افزوده می شود.

خروج از نسخه موبایل