میلیونر خود ساخته یا کلاهبردار میلیونر

کلاهبردار میلیونر قصه ما در واقع یک میلیونر خود ساخته است که در گذشته فعالیت هرمی داشت که پس از ورشکستگی و از دست دادن همه دارایی ها عاجزانه از خدا خواست که راهی را به او نشان دهد و حدس بزنید چه شد!

خداوند به عاصف کوپایی حاجی راه را نشان داد و در این مطلب قصد داریم مسیری که کوپایی طی کرده و خود را میلیونر خود ساخته می داند را بررسی کنیم.

فرض کنید شما به عنوان یک سرمایه گذار هستید و قصد دارید که سرمایه گذاری کنید. ابتدا باید مبلغ سرمایه گذاری خود را مشخص کرده و سپس ۳۰ درصد از کل مبلغ سرمایه گذاری را به عنوان دستمزد یا حق مشاوره به این کلاهبردار پرداخت کنید.

البته در نظر داشته باشید که نصف مبلغ را بایستی ابتدای کار واریز کرده و مابقی آن را بعد از اتمام آموزش واریز کنید سپس ارزی که به شما گفته شده را خریداری کرده و در زمانی که گفته می‌شود می‌فروشید.

پس از مدتی و از آنجایی که این کلاهبردار کاملا می‌دانست که فروش پکیج های موفقیت در ایران راه یک شبه پولدار شدن می باشد به سرعت سایت jazbpol.ir راه اندازی کرد.

پس از چند ماه فعالیت بر روی وب سایت، این کلاهبردار نوع فعالیت خود را تغییر داده و به جای فروش پکیج های موفقیت وارد حوزه ارز دیجیتال شد و به این ترتیب شد که این کلاهبردار امروزه ۳۰ درصد از کل سرمایه شما را دریافت کرده و به شما می گوید که با خرید چه ارزی یک شب پولدار خواهید شد!

 

جالب ایت بدانید که این کلاهبردار ویدیوی بالا که کاملا جعلی است را به عنوان مجوز در کانال خود معرفی کرده است.

خروج از نسخه موبایل