کسب لوح تقدیر به دلیل توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی توسط همراه اول!

از همراه اول به دلیل توجه ویژه ای که به مسئولیت اجتماعی دارد تجلیل شده است!

جالب اینجاست که این شرکت موفق به اخذ لوح تقدیر نیز شده است!!

ما در وب آموز بخش‌های گسترده‌ای از مسئولیت اجتماعی این کارتل فاسد را که بیش از هشت سال هزاران میلیارد تومان از مردم ایران به اسم ارزش افزوده کلاهبرداری کرد را مورد بررسی قرار داده ایم.
قرارداد تاریخی و ننگین توسکا که بین مخابرات و صدا و سیمای کشور ایران بسته شد و نتیجه آن، انتقال انحصار کامل تبلیغات صدا و سیما به شرکت توسکا به مدت 4 شد که مالک اصلی آن همراه اول است!

توسکا نام شرکتی است که به مدت ۴ سال انحصار تمامی تبلیغات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را به دست گرفته و میلیاردها تومان به واسطه ارزش افزوده از مردم ایران کلاهبرداری کرده است

در ویدئوی زیر به طور کامل با شرکت توسکا، محصول آن روبیکا و عوامل قرارداد ننگین توسکا و نقش ستاد اجرایی فرمان امام و موارد دیگر آشنا می شوید

شرکت ها و تبلیغاتی که در تصویر زیر مشاهده می کنید نتیجه ستاره مربع هاییست که به ضرر تمام مردم ایران تمام شد. ضرر و زیان هایی که امروز از آن ها در قالب مسئولیت اجتماعی تقدیر و تشکر شده است.

نکته جالب این است که هیچ یک از سرویس هایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید امروزه دیگر وجود ندارند در واقع هدف اصلی این شرکتها دزدی از مردم به واسطه ناآگاهی آنها و تبلیغات انحصاری توسکا بود.

به نظر شما چرا نیروهای متخصصی که این سرویس ها را به وجود آوردن دیگر وجود ندارند؟ چرا دیگر خبری از ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان و شارژهای رایگان نیست؟

چرا دیگر هیچ سایتی وجود ندارد که با وارد کردن شماره تلفن همراه در آن شارژ رایگان بگیریم و چرا هیچ گردونه ای برای چرخیدن وجود ندارد؟

چرا دیگر در پیج های اینستگرامی بکش‌بالا های معروف اینستاگرامی که وعده ۱۰۰ گیگ اینترنت به فالوورها می دادند را نمیبینیم؟

همه اینها به مانند تکه های یک پازل هستند و اگر تکه‌های پازل این فساد را در کنار هم قرار دهیم دزدی و کلاهبرداری این شرکت ها مثل روز برایمان روشن خواهد شد
متاسفانه حتی با وجود مفسدین سیستماتیک و دزدی و کلاهبرداری هایی که مثل روز برای همگان روشن است هیچ رسانه‌ای وجدان و جرات پرداختن به این فساد سیستماتیک را ندارد.

ویدئو محصول تنها بخشی از مسئولیت اجتماعی همراه اول می باشد

خروج از نسخه موبایل