سالار قربانزاده از کسب و کار جعلی تا کلاهبرداری پانزی

این روزها همه ما در اینستاگرام افرادی را دیده ایم که هر چیزی را در قالب پکیج به مردم می فروشند

این کسب و کارهای خاکستری که در واقع هیچ گونه سر و سامانی هم ندارند و سر و ته آنها مشخص نیست از هر روشی برای دیده شدن و فروش بیشتر پکیج ها استفاده می کنند.

 

فردی که امروز قرار است در رابطه با آن صحبت کنیم فردی است به نام استاد! سالار قربانزاده دارای گواهی بین المللی جهان که این فرد نیز یکی از همان افرادی است که تنها به کمک اینستاگرام و کمی فالوور اقدام به راه اندازی کسب و کار خاکستری خود کرده است.

اما در حوزه تبلیغات استاد سالار قربان زاده کمی متفاوت تر نسبت به رقبا عمل کرده به این صورت که این استاد جعلی تیم هنرمندان قدرتمندی هم دارد که ویدیوی آن را در زیر برای شما قرار داده ایم

این شیاد که تا سال گذشته با تبلیغات جعلی، محصولاتی همچون نرم افزار لخت نشان دادن افراد و هک تضمینی اینستاگرام میفروخت امروزه با پوشیدن کت و شلوار و تبلیغات خود را به عنوان استاد کسب و کار اینترنتی معرفی می کند.

متاسفانه در نبود نظارت دستگاه ناظر مملکت کلاهبرداران آزادانه فعالیت می کنند. کلاهبردار سالار قربانزاده در نبود نظارت دستگاه قضایی کشور و همینطور ناآگاهی مردم در کنار فروش پکیج اقدام به تاسیس بانک نیز کرده است که در این بانک افراد می توانند وام و اقساط آن را پرداخت کنند!

احتمالاً با خواندن این نوشته این سوال برای شما به وجود می‌آید که آیا هنوز هم هستند افرادی که قربانی این کلاهبرداران شوند؟

در پاسخ باید بگویم که برخلاف تصور شما متاسفانه افراد ناآگاه زیادی وجود دارند که فریب این اساتید جعلی اینترنتی را می خورند پکیج هایی که که بعضاً به مبلغ چندین میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شوند را به راحتی خریداری می‌کنند.

 

خروج از نسخه موبایل