همکاری سینا استوی با سایت خبری دولت بهار وابسته به محمود احمدی نژاد

قبلاً در رابطه با سینا استوی چیست و به چه کاری مشغول بوده و همینطور شیوه پروفایل سازی وی مطلب نوشتیم. اینجا و اینجا

ما در وب آموز به تحقیق در رابطه با پروژه سینا استوی و همینطور افشاگری ها علیه وی ادامه دادیم اما پس از مدتی وب سایت دولت بهار که وابسته به محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار رحیم مشایی است در رابطه با محمد جرجندی مطلبی را منتشر کرد که هدف از انتشار این مطلب تخریب کامل محمد جرجندی بود!

به نظر شما سایت دولت بهار چه ارتباطی با محمد جرجندی دارد؟

در یکی از مطالبی که در رابطه با سینا استوی نوشتیم اشاره کردیم که این کلاهبردار صاحب یک کانال تلگرامی پر مخاطب است که چند وقتی است که به تبلیغات انتخاباتی برای محمود احمدی‌نژاد مشغول است.

ممکن است به خاطر پراکندگی مطلب کمی هیچ شده باشید اما در ادامه با قرار دادن تکه های پازل متوجه می شوید که کانال تلگرامی سینا استوی و همچنین خود این فرد ارتباط مستقیم با سایت خبری دولت بهار دارند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کانال بست اف پرشین یک نظرسنجی تلگرامی تحت عنوان به کدام نامزد احتمالی در انتخابات ۱۴۰۰ رای می دهید برگزار کرد که ۵۰ درصد آرا متعلق به محمود احمدی نژاد بود.

همزمان با برگزاری این نظرسنجی در کانال تلگرامی خبر برگزار شدن این نظرسنجی در صفحه اینستاگرامی سایت خبری دولت بهار نیز منتشر شد که از مخاطبان خواسته شده در این نظرسنجی که دکتر احمدی‌نژاد در صدر آن است شرکت کنند.

پس از اینکه خبر مربوط به محمد جرجندی در پایگاه خبری دولت بهار منتشر شد ما در وب آموز به بررسی این خبر و ارتباط این سایت با سینا استوی پرداختیم که بلافاصله بعد از این بررسی اصل خبر از سایت دولت بهار پاک شد که نسخه آرشیو خبر را اینجا ببینید.

البته این خبر جعلی در وب سایت های خبری دیگری که تحت نظارت این گروهک هستند همچنان وجود دارد:

? اقتصاد سالم: http://eghtesadsalem.com/?p=11724
? دنیای خبر : http://donyayekhabar.com/?p=6549
? تهران نیوز: https://tehrannews.ir/?p=641551

خروج از نسخه موبایل