بررسی شرکت کلاهبردار همیار ماینر

همیشه در وب آموز سعی کردیم در رابطه با پروژه های کلاهبرداری و پانزی اطلاع رسانی های لازم را داشته باشیم.
مسئولیت این هشدار و اطلاع رسانی ها بر عهده دستگاه‌های ناظر است اما متاسفانه حتی علیرغم هشدارهای زیادی که در وب آموز داده ایم هیچ اقدام عملی صورت نگرفت.

در این مطلب قصد داریم شما رو با پروژه کلاهبرداری پانزی شرکت همیار مایا رایان صنعت یا همیار ماینر که به اسم اجاره ماینر بیت کوین وسط الهیه تهران در حال کلاهبرداری پانزی است صحبت کنیم.

تصویر زیر متعلق به جواز تاسیس فارم همیار ماینر در ایران می باشد اما چند نکته:


اینماد این شرکت هیچ ارتباطی با نوع فعالیتش ندارد و مجوزی که تصویر آن را مشاهده کردید صرفاً جواز تاسیس است و نه پروانه بهره برداری و یک نکته بسیار مهم چطور شرکتی که مزرعه یا فارم بیت کوین دارد به اجاره ماینر مشغول است فرق هشریت با هشینگ را نمی داند و در قرارداد از واژه هشینگ استفاده می‌کند؟

مسئله‌ای که باید بدانید این است که اجاره ماینر بیت کوین در ایران با توجه به شرایط سخت نگهداری، مسئولیت سنگین و پاسخگویی به کاربران و همینطور هزینه برق شناور و ریسک قانونی هیچگونه صرفه اقتصادی ندارد! با این حال چطور این شرکت ها سود ماهیانه و چند میلیونی و البته تضمینی را به قربانیان وعده می دهند؟

در رابطه با کلاهبرداری های پانزی معمولاً کلاهبردار قربانی خود را می شناسد و با وسوسه کردن آن سعی در به دست آوردن سرمایه وی دارد. به همین خاطر این شرکتهای کلاهبرداری همیشه سعی می کنند با تبلیغات در وب سایت ها و پلتفرم های مختلفی مثل آپارات و حتی خبرگزاری های معتبر قربانیان خود را وسوسه کنند!

مسئله بسیار مهم اینجاست که بسیاری از این شرکت‌ها ادعا می‌کنند که از وزارت صنعت و معدن مجوز گرفتند و آقای علیرضا رزم حسینی وزیر محترم صمت باید به مردم پاسخ دهد که این جواز تاسیس ها بر چه اساسی صادر می‌شود و مسئولیت بررسی و نظارت عدم سوء استفاده از این جواز به عهده چه نهاد و سازمانی است.

مردم بدانید و آگاه باشید که امروزه همین شرکت همراه ماینر به کمک علیرضا رزم حسینی وزیر صمت به بهانه داشتن مجوز از وزارت صنعت و معدن در حال فریب مردم و رسمی جلوه دادن کسب و کار کلاهبرداری پانزی است.

تصویر زیر مربوط به یکی از نمونه آگهی های اجاره ماینر استخراج بیت کوین است سوال اینجاست که چرا دولت با وجود همچنین شرکتی به دنبال فروش نفت است و چرا وضعیت اقتصاد کشور را به کمک همین شرکت ها بهتر نمی‌کند؟!

گذشته شرکت کلاهبردار همیار مایا رایان صنعت

از گذشته شرکت همیار ماینر چه می دانید؟
شبکه کلاهبردار همیار ماینر حدود یک سال و نیم پیش تحت عنوان شرکت همیار مایا سورین فعالیت خود را آغاز کرد که مجوز تاسیس این شرکت نیز بر اساس همین عنوان از وزارت صمت گرفته شده.

اما این شرکت امروزه تغییر ماهیت داده و نام خود را به همیار مایا رایان صنعت تغییر داده علاوه بر این تمامی اعضای شرکت نیز تغییر کردند که در واقع این تغییر صرفاً یک پوشش است نه بیشتر

توضیح دادیم که مجوز تاسیس یک شرکت با پروانه فعالیت آن شرکت فرق می کند و نباید این دو را یکی دانست. در رابطه با شرکت کلاهبردار همیار ماینر هیچ گونه سند رسمی مبنی بر اعتبار کسب و کار این شرکت وجود ندارد و این کلاهبرداران مدتی است که از این عنوان سوء استفاده می کند.

در ادامه اعضای اصلی این شرکت و همینطور اعضای پوششی و هویت اصلی آنها را بررسی می کنیم:

عوامل اصلی شرکت همیار مایا سورین کامیار بیرامی، اسماعیل سلمی، ارسلان باغستانی، معراج خالقی و نیما شکوری هستند.

جالب است بدانید که ارسلان باغستانی عامل کلاهبردار پروژه پانزی بیگ بنگ نیز است که نه تنها باعث از دست رفتن سرمایه مردم شد بلکه با این کلاهبردار هیچ وقت برخوردی هم صورت نگرفت!

عوامل پوششی شرکت همیار مایا رایان صنعت مهدی مطلبی پرویز نیری و نادر فزونی هستند.

طبق تحقیقات ما مهدی مطلبی مدیرعامل شرکت رادین سیمرغ فرداد و فعال حوزه مرغداری و دامداری است. منبع ۱منبع ۲

پرویز نیری نیز هم اکنون فوت شده و هیچ گونه اطلاعاتی از فعالیت قبلی این فرد وجود ندارد.

در ادامه نادر فزونی نیز مدیرعامل شرکت داده اندیش روزنه است که این شرکت فعال در حوزه سلامت و وابسته به شرکت تعاونی کارکنان و بازنشستگان خدمات درمانی نیروهای مسلح می‌باشد. منبع

پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را که در رابطه با کلاهبرداری های پانزی است از دست ندهید

بروزرسانی ۱

شرکت همیار ماینر در وبسایت اصلی خود به عنوان جعلی اجاره ماینر بیت کوین آدرس hamyarminer[.]org (آرشیو) اعلام کرد که دارای این نماد است که پس از بررسی این نماد مشخص شد که همیار ماینر این نماد را برای فروشگاه آنلاین همیار مایا به آدرس http://hamyarmaya[.]com (آرشیو) این عنوان گرفته و اینجا قرار داده است.

نکته جالب اینجاست که فروشگاه همراه مایا به هیچ عنوان با هدف فروش آنلاین ایجاد نشده و تنها برای دریافت اینماد طراحی شده است جهت اثبات این موضوع نیز کافیست به تصویر زیر نگاه کنید همانطور که مشاهده می کنید وب سایت همراه مایا تنها دارای ۴ محصول برای فروش است که اتفاقاً هیچ یک از آنان در انبار موجود نمی باشد

بروزرسانی ۲

بخاطر دارید که همیار ماینر در دفتر ۷۰۰ متری خود وسط الهیه تهران به اسم ماین بیت کوین سرمایه مردم را بالا کشید؟

این مجموعه کلاهبردار دفتر جدید خود را در خیابان فرشته تهران تاسیس کرد و هم اکنون پذیرای سرمایه گذاران عزیز هستند!

با سلام و احترام
همیار ماینری های عزیز

در آدرس تهران، خیابان فیاضی (فرشته)، روبه روی تالار ریاست جمهوری، پلاک ۴۸، طبقه ۳، واحد ۱۴B

با شماره تماس های :
02126219454
02126219455
02126219456

همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعداز ظهر در خدمت شما عزیزان هستیم.

همچنین از فردا ۱۹ شهریور پشتیبانی آنلاین تلگرام، چت آنلاین و دایرکت اینستاگرام به روال گذشته و تا ساعت ۱۹ پاسخگو می باشیم.

باتشکر
همیارماینر

کلاهبرداری در بهترین نقطه شهر تهران و در مقابل چشمان ناظر مملکت توسط همیار ماینر!

البته بخش عمده موفقیت این کلاهبرداری به مردمی بر می گردد که به دنبال گرفتن سود به واسطه همکاری با این کلاهبرداران هستند.

خروج از نسخه موبایل