اخباروب آموز

بازنشر خبر جعلی باج خواهی محمد جرجندی توسط خبرنگار اخراجی ایسنا

خبر مربوط به همکاری سینا سایت خبری دولت بهار که وابسته به محمود احمدی‌نژاد است را به خاطر دارید؟ خبر را اینجا بخوانید.

این خبر اولین بار در وب سایت دولت بهار منتشر شد خبری که در آن کلاه بردار سینا استوی در آن محمد جرجندی را متهم به دریافت رشوه و باج خواهی کرده بود که پس از پاسخ ما در وب آموز این خبر از روی این وب سایت حذف شد اما متاسفانه این خبر در بسیاری از وب سایت ها وجود دارد.

 

یکی از وب سایت هایی که این خبر را بازنشر کرده وب سایت خبری بی هویتی با نام اقتصاد سالم می باشد این سایت هیچ اطلاعات هویتی ندارد اما مرجعی برای وب سایت های خبری دیگر برای بازنشر این خبر جعلی است.

مدیریت وب سایت بی هویت خبرنگار ایسنا آقای مجید معتمدی با آیدی @majidmotamedi60 است که پس از تحقیقات متوجه شدیم که ایشان چند ماهی است که از ایسنا اخراج شدند!

اما هنگامی که با آقای مجید معتمدی تماس گرفتیم و به عنوان خبرنگار از ایشان خواستیم که اسناد و مدارک باج خواهی و رشوه محمد جرجندی را منتشر کند در پاسخ گفتند که اقدامات ایشان بر اساس قانون بوده و اسناد و مدارک را به دادگاه ارائه می دهند و منتشر نمی کند.

اینم خبرنگار مملکت که فرق رشوه و باج رو نمیدونه و البته نمیدونه اصل برائت چیست و وقتی شما مطلبی علیه کسی منتشر میکنی باید مدارکت رو هم کنارش منتشر کنی نه اینکه تهمت بزنی و اثباتش رو به عهده خود اون فرد بذاری!

? البته امیدوارم آقای مجید معتمدی خبرنگار #ایسنا پول مناسبی گرفته باشه اونقدر که ارزش فروش شرافت خبرنگاری رو داشته باشه.

#پول_پاشی_های_سینا_استوی

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24238

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا