کلاهبرداری با روش هرمی و رمز ارز جعلی توسط شرکت پدیدآوران فکر و ثروت اسپادان

شرکت پدیدآوران فکر و ثروت اسپادان espadannet[.]ir مجموعه ای از گروه های کلاهبردار هرمی است که متاسفانه با وجود فعالیت گسترده این شبکه تاکنون هیچ گونه برخوردی با این شبکه فاسد نشد.

شرکت اسپادان در واقع متشکل از دو شرکت است؛ شرکت اول با نام پدید آوران فکر و ثروت اسپادان با مدیریت:

شرکت دوم به نام ایران پردازان علم و فناوری اسپادان با مدیریت:

اعضای اصلی مجموعه اسپادان حیدر علی دواشی، مجید ماجانی و مریم توکلی هستند که این افراد سالهاست صاحب گروه های هرمی هستند و به واسطه همین گروه ها مردم را اغفال می کنند بد نیست بدانید که شرکت های هرمی جدید اقدام به فروشش توکن های ساختگی نیز می‌کنند.

ویدئوی زیر مربوط به یکی از همایش های شرکت بیز می باشد(افراد فعلی کلاهبردار اسپادان قبلا در بیز فعالیت داشتند).

ویدئوی زیر هم مربوط به جلسه مجید ماجانی است که در حال جذب شبکه اسپادان با برگزاری دوره های موفقیت و چرندیات مشابه باورهاتو باور کن می باشد!

کمی بالاتر گفتیم که شرکت های هرمی جدید اقدام به فروشش توکن های ساختگی می‌کنند. شرکت اسپادان هم از این قاعده مستثنا نیست و رمز ارز MTT و TWF و BEM را ساخته و درحال نمودار سازی و فروش آن است. در این مطلب قصد داریم به بررسی شبکه اسپادان و رمز ارز هایی که توسط این شرکت معرفی شده بپردازیم

بررسی کوین جعلی شبکه کلاهبردار اسپادان به نام HCC

مریم توکلی از دیگر اعضای شرکت اسپادان در حال تبلیغ توکن جدیدی به نام HCC می باشد به گفته ایشان قرار صنعت رمز ارز را در دنیا متحول کند!

شت کوینی که قرار است صنعت سلامت جهان را زیر و رو کند توکنی بر پایه ترون که با رسالت تأمین سلامت عموم جامعه بین‌الملل قرار است عرضه شود

قیمت این توکن نیز جالب است اچ تی سی تقریبا ۴۰۰ دلار ارزش دارد که اگر از خانم توکلی خرید کنید ۲۰۰ دلار به شما تخفیف خواهد داد!

سایت زیر مربوط به تو که جعلی HCC است اگر سایت آن را بررسی کنید متوجه خواهید شد که این پروژه وایت پیپر معتبری ندارد که دیتای خاصی در آن وجود داشته باشد!

healour[.]com

علاوه بر این به صورت فارسی ذکر شده که به درخواست شما تا ۵ خردادماه تخفیف ویژه تمدید خواهد شد!

بررسی کوین جعلی شبکه کلاهبردار اسپادان به نام TWF

‏TWF نام کوین دیگر شبکه کلاهبردار اسپادان است که با چارت سازی و تبلیغ در شبکه های هرمی در حال فروش این کوین به مردم ناآگاه هستند دو سایت زیر نیز مربوط به این توکن هستند.

coinstwf[.]com

twfwallet[.]com

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در سایت رمز ارز TWF به آدرس twfwallet[.]com آدرسی با این مشخصات وجود خارجی ندارد.

البته نکته دیگر این است که در آمریکا آدرس را به این صورت هم نمی نویسند و در نهایت نه تنها  TWF[.]com ربطی به این پروژه کلاهبرداری ندارد بلکه ایمیل ها هم مانند شماره تلفن جعلی هستند

این مطلب به روز رسانی خواهد شد …

خروج از نسخه موبایل