بررسی شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

نوین پردازان آتیه عصر ویرا در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

شرکت “نوین پردازان آتیه عصر ویرا” https://asrevira.com شرکت تخفیف و باشگاه مشتریان پوششی و هرمی تصاعدی بینهایت است.

در وب سایت شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا نیز آمده:

شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا توسط عده ای از جوانان خلاق، با اراده، متخصص، دغدغه مند و  دوراندیش تاسیس شد. عصرویرا یک پلتفرم ارائه خدمات جامع دیجیتال هست. کاربران می توانند با عضویت در پورتال و پرداخت حق اشتراک سالانه، از تخفیفات خدمات پورتال بهره ببرند.  همچنین می توانید با معرفی خدمات به دوستان خود ، از درصد کمیسیون فروش مستقیم خدمات نیز بهره مند شوید.

آیا فعالیت شرکت عصر ویرا قانونی می باشد؟

خیر! البته این سایت بر اساس ویدئوی زیر فعالیت خود را با استناد به سایت پلیس فتا قانونی می داند. پیش تر هم کلاهبرداران از لینک اینماد موجود در سایت پلیس فتا جهت قانونی نشان دادن فعالیت خود استفاده کرده بودند.

اینماد دریافتی این شرکت ربطی به فعالیت باینری هرمی آن ندارد و باید گزارش شود. ضمنا تنها مرجع رسمی اعطای مجوز شرکت های هرمی دبیرخانه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای وزارت صمت به آدرس http://easnaf.ir است و صرف داشتن اینماد نمی تواند مجوز فعالیت هرمی باشد. طبق قانون، شرکت های پورسانتی تنها تا 3 سطح پورسانت می توانند فعالیت داشته باشند.

 

ویدئو فوق با این عنوان در کانال تلگرامی https://t.me/dmbaasrevira با عنوان « استعلام فعالیت شرکت عصر ویرا از سایت پلیس فتـــا به جهت قانونی بودن فعالیت آن» منتشر شده است.

سند هرمی بودن فعالیت هرمی شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

تصاویر زیر مهر تاییدی بر هرمی بودن فعالیت این شرکت می باشند؛ فعالیت غیرقانونی باینری هرمی در پوشش باشگاه تخفیف مشتریان.

کلاهبردارانی که در شرکت “نوین پردازان آتیه عصر ویرا” مشغول به فعالیت هستند:

خروج از نسخه موبایل