طرح شکایت بیش از ۱۰۰۰ نفر از قربانیان پروژه ارز کینگ مانی در سایت فارس من!

پروژه کلاهبرداری کینگ مانی از کجا شروع شد؟

پروژه کلاهبرداری ارز کینگ مانی را به خاطر دارید؟ پروژه ای که توسط شرکت بادران راه اندازی شد. در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که سرنوشت این پروژه کلاهبرداری چه شد و چه بلایی سر قربانیان این پروژه آمد!

معمولا در این سبک پروژه ها که نمونه های آن هم کم نیست کلاهبرداران با تبلیغات زیاد سعی میکنند تا چهره خوبی در نگاه عموم داشته باشند. نمونه این پروفایل سازی هم می توان به سینا استوی اشاره کرد. شهره موسوی هم از این قاعده مستثنی نبوده و این کلاهبردار عضو کمیته زنان ای اف سی شد.

متاسفانه این افراد با کسب مقام و منصب سعی می کنند تا با جمع کردن اعتبار، اهداف خود را در راستای خالی کردن جیب مردم پیش ببرند که نمونه آن ارز کینگ مانی است.

سرمایه گذاران کینگ مانی به ستوه آمدند!

روزی نیست که سرمایه گذاران پروژه کلاهبرداری کینگ مانی به وب آموز پیام ارسال نکنند! نکته جالب تر اینجاست که بسیاری از این مالباختگان حتی نمی‌دانند که ارز کینگ مانی توسط بادران و تمام آن در ایران اجرا شده است.

متاسفانه مانند بسیاری از پروژه های پانزی دیگر قربانیان پروژه ارز کینگ مانی دستشان به جایی نمی رسد و امروزه قربانیان شبکه کلاهبردار بادران که توکن کینگ مانی را خریده بودند در حال امضای طوماری در سایت فارس من هستند.

ضمناً طبق اخباری که به دست وب آموز رسیده پرونده این کلاهبرداران در پلیس فتای مشهد مفتوح شده بنابراین از تمامی قربانیان این پروژه خواهش میکنیم که هر چه زودتر به پلیس فتای شهر خود مراجعه کنند

خروج از نسخه موبایل