عاقبت خرید توکن های بی ارزش این بار توکن فرز با نماد FRZSS

تاریخ می 2022 در کانال وب آموز هشدار دادیم که توکن رمزارز بی ارزشی با نماد FRZSS با هدف کلاهبرداری سرمایه مردم درحال تبلیغات گسترده است. کلاهبرداران گرداننده این توکن اسپانسر چند مسابقه ورزشی در ترکیه بودند تا به این توکن اعتبار ببخشند.

گرداننده اصلی این توکن فردی با نام “فرزین” است که قبلاً سیگنال فروش بوده است. مشخص نیست که آیا این نام واقعی است یا خیر. این توکن قبلاً در لیست هشدار وب آموز بررسی شده است.

گرداننده توکن فرز فردی است با اسم فرزین 4arzin که درحال پروفایل سازی با هدف گرفتن تیک آبی برای شبکه های اجتماعی خود است. پروفایل سازی یکی از مهمترین قدم ها برای کلاهبردار است. به خبر ها دقت کنید که این کلاهبردار با هدف گمراه کردن اینستاگرام و توییتر خود را چگونه معرفی کرده است. عکس بکار رفته در خبر ها جعلی است و متعلق به یک بوکسور ترک است.

https://ventsmagazine.com/2022/01/03/get-to-know-more-about-the-talented-and-genius-artist-4arzin/

https://www.netnewsledger.com/2022/01/02/4arzin-is-a-fine-energetic-master-and-expert-on-crypto-currency-and-music-from-uk/

https://www.influencive.com/self-made-entrepreneur-crypto-currency-master-and-musician-4arzin-are-mostly-a-culmination-of-extremely-hard-work-and-persistence-through-tough-times/

https://www.webamooz.com/wp-content/uploads/2023/02/Untitled-6.mp4
کلاهبرداری ربات انفجار
https://www.webamooz.com/wp-content/uploads/2023/02/Untitled-7.mp4
کلاهبرداری ربات انفجار

فرزین یکی از کلاهبردارهای سابقه دار ایران است که قبلا با صادق همکاری میکرده و تیمی به اسم “گودزیلا” ربات انفجار داشتن و از مردم به اسم ضریب سایت شرطبندی کلاهبرداری میکردن! عکس منتشر شده در خبرگزاری ها هم جعلی است و تصویری از این کلاهبردار فعلا موجود نیست. ویس بالا هم صدای خود این فرد است.

امروز هم این گروه یاد گرفتن توکن ساختن و با روش جدید دارن از مردم کلاهبرداری میکنن!

کلاهبردار فرزین عامل راه اندازی توکن جعلی FRZSS درحال خرید رپورتاژ آگهی بر روی رسانه های فارسی زبان بود که با واکنش بموقع فعلا بخش عمده آن حذف شده است.

بروزرسانی Feb 2023:

چارت قیمت توکن فرز

این عاقبت آنهاست که طمع میکنند و سرمایشون رو به افرادی میدن که حتی نمیشناسنشون!

خروج از نسخه موبایل