مراقب کلاهبرداری پروژه استایلایک باشید

استایلایک Stylike چیست؟ پروژه استایلایک به کاربران وعده می‌دهد تا عکس‌هایشان را در حالت‌های مختلف و با شرایطی که در برنامه قید شده، آپلود کرده و با دریافت امتیاز، درآمد دلاری کسب کنند. اما باید بدانید پروژه استایلایک یکی از طرح‌های پانزی است. اگر می‌خواهید بدانید چرا استایلایک یک پروژه کلاهبرداری است، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.


پروژه استایلایک بر روی شبکه بلاکچین بایننس اسمارت چین ساخته شده و NFTها و باکس‌های جوایزی در آن ایجاد شده است. این پروژه یک توکن حاکمیتی به نام STYL دارد که خرید و فروش NFTها به‌وسیله آن انجام می‌شود. توکن STYL در هیچ صرافی معتبری لیست نشده است و فقط در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ، توسط دارندگان آن اضافه شده است.

توکن ارز دیجیتال STYL

دلایل نامعتبر بودن استایلایک

فروش  دوربین NFT در سایت Stylike

گردانندگان پروژه کلاهبرداری استایلایک

استایلایک توسط دو فرد ایرانی ساکن ترکیه راه‌اندازی شده است. سینا رازقی سیگارودی با نام مستعار SINA SINRY و تورج هادی‌پور با نام مستعار TJ Tanler، هادی‌پور پیش از این نیز عضو تیم دو پروژه‌ کلاهبرداری یونیفاندز و ورود واید انرژی بوده است.

اینستاگرام سینا رازقی سیگارودی
اینستاگرام تورج هادی‌پور

نتیجه‌گیری

اکنون استایلایک در واچ لیست پروژه‌های مشکوک قرار دارد و ریسک سرمایه‌گذاری و خطر از دست دادن دارایی در این پروژه بسیار زیاد است. باتوجه به توسعه جدید و ورود به فاز بتا و نداشتن مخاطب جهانی از سرمایه‌گذاری در استایلایک پرهیز کنید.

خروج از نسخه موبایل