ارزش افزودهکلاهبرداری

بررسی مالکین اپلیکیشن روبیکا محصول توسکا

 

 

بررسی مالکین اپلیکیشن روبیکا محصول شرکت توسکا:

این ویدیو رو اینجا میتونید ببنید :

 

نسخه کم حجم:

rubika

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=19811

نوشته های مشابه

۹ دیدگاه

 1. بسیار آموزنده بود آیا شما در ایران هستید؟ آیا قوانین مبارزه با پولشویی ما ایراد دارد؟ یا مجریان مشکل دارند

 2. سلام
  این آقای فرشاد اصلانی که اسمش رو تو مالکان روبیکا زدید از همکارای قدیم بنده است و معلمه! نکته اینکه یادمه تدریس رو رها کرد برای رشته و کار اصلیش تو یه شرکت دیگه تو پوزیشن مدیریتی! با کانالهای شمام وقتی تصادفی این موضوع رو تو یکی از گروه ها دیدم آشنا شدم و برام جالب بود و تقریبا همه پستهاتون رو خوندم. بعدم به همون آقا پیام دادم ببینم در جریان هست یا نه و گفت که تو مطلب شما چند تا موضوع بیربط بدون سند بهم ارتباط داده شده و بعدن هم گفت که از طریق خود روبیکا که نمیدونم چه رابطه ای باهاش داره در حال پیگیری موضوعه و دیگه چیزی نشنیدم ازش… تو حرفه ما تا حالا آدمی ندیدم که دنبال چاپیدن و دودر بازی باشه ولی واقعیت اینه که سخته شناخت آدما، و اینکه اعتماد و قبول حرفای شما هم کار زیاد ساده ای نیست و نیاز به بررسی بیشتر خود آدم داره و اصولن اصلن این پیگیریها باید کار دولت باشه و نه شهروندا که متاسفانه تو مملکت ما همه چی سر جای خودشه و درست داره پیش میره!!!!!?
  اما چند تا موضوع که برام جالب بود:
  ۱- اگه یادتون باشه چند وقت پیش شروع کردن به بستن و مجازات سایتای فیلم و سریال و تاینی موویزی هارو تا زندونم کشوندن، بعد تلگرامو فیلتر کردن و بعد بود که تبلیغات سروش و روبیکا شروع شد تا تنها مجرای فیلم دیدن باشه تقریبا!
  ۲- اینکه تو مسیر اپلیکیشنها تا ستاد اجرایی شرکتای متعدد هست برا رد گم کردن رو میفهمم ولی آدمایی که اون وسط اسمشون ثبت میشه نمیفهمم چجوری سود میبرن و انقدر اون بالادستیه سیری ناپذیره که نمیدونم اصلن بهشون پولی میرسه و چجوری اصولن حاضر میشن اسمشون کشیده بشه به این کثافت!
  ۳- آیا خودخواسته است یا اینکه مجبور به این کار میشن؟ چون سر یکی از رفقام همین بلا اومد که شرکت کوچیکشو بزور تهدید و پول سکوت کردن مالک کثافت کاریاشون و حتی با تهدید خانواده اش مجبورش کردن که شکایت نکنه و سکوت کنه و فقط پولشو بگیره، و یا اینکه اصلن شاید بدون اطلاع این افراد اسمشون و یا شرکتای ثبتیشون مورد سواستفاده قرار بگیرهو وقتی خبردار میشن دیگه از دستشون کاری برنمی‌آید و زورشون نمیرسه!؟!؟
  ۴- یعنی واقعا اینقدر سخته جلوی این برنامه ها وکارا رو گرفتن؟ اون مسولینی هم که ادعای مبارزه با این جریانهارو دارن و دلسوزن چرا یا کلن جمعشون نمیکنن و یا اگر کسی مانع ایجاد میکنه و زورش بیشتره رو رسوا نمیکنن و یا بعداز رسوا کردن استعفا نمیدن بصورت نمادین؟ یا اینکه حتی اگر نمیدونن کین چون بنظر شخص نیست و یه گریانه، نمیافتن دنبالشون تا رسواشون کنن؟ حتی بقیمت زیرسوال رفتن کل سیستم هم اگر واقعا دلسوزن باید عمل کنن! اگرم نمیتونن با یدونه به میخ و یدونه به نعل ادعای دلسوزی و اصلاحتو این مملکت شبیه جوکه! یجورایی مام یا باید امید هر گونه دلسوزی رو تو دل بکشیم یا اینکه همشون یه خانواده اند و هیچ فرقی باهم ندارن!
  ۵- دیدم که با وحید صارمی تماس تلفنی داشتید با دونفر دیگه هم تماس گرفتید؟ میشه بگیرید و ببینید اونا چی میگن؟ برام مهمه بدونم واقعا همکارم اینکاره است یا اگرم نه اسمش پاک شه چون تا قبل از این موضوع انسان شریفی بود و هنوزم قبولش برام سخته؟!؟
  ۶- کانالتون اوایل آموزش هم داشت روشهای مراقبت از اطلاعات و جلوگیری از نفوذ به گجتها، کاش دوباره اونها هم آپدیت میشد. فکر کنم اگر ملت یکم بیشتر بلد باشن کلاه برداری و فیشینگ و مابقی کمتر اتفاق بیافته!
  ۷- یه رزومه و بررسی گذشته و حال هم از خودتون درست کنید و با سند اعلام کنید کی بودید و کی هستید که بقیه اعتماد بیشتری بهتون داشته باشند و تلاشتون برا افزایش آگاهی راحتتر بشه! مهمه چون وقتی سورس خبر پاک باشه بیشتر بهش اعتماد میشه و خیلی راحتت از اخباری که منتشر میکنه نمیشه گذشت و اون موقع است که میتونید وایرال تر بشید و همه گیر شدن خبرهاتون میتونه جنب و جوش و تغییر واقعی رو تو سیستم حتی سبب بشه!
  ۸- یسری سوالای فنی و شخصیه که میخاستم بدونم چجوری ازتون بپرسم؟

 3. این گزارش کامل نیست به نظرم.پس نقش ۷۸۰ چیه ؟چون تو خندوانه می‌گفتند واسه دانلود روبیکا ۷۸۰رو بگیرید که مال یه بانکه

 4. گسترش این اپلیکیشن و مشابهش به قیمت زمین خوردن دهها یا هزاران استارتاپ ایرانی و ناامیدی جوانان کشور در رقابت های انحصاری است.
  ایجاد انحصار اونهم با پول و قدرت نهادهای دولتی را هر ننه قمری بلده .

  مالکان و دست اندرکاران روبیکا/توسکا چقدر به حلال بودن پولی که درآوردن از این طریق اعتقاد دارن؟

  آیا سکوت افراد فوق بوِیژه آقای امیر حسین اسدی و آقای شاه میرزایی بمعنای پذیرش مباحث فوق و دیگر شنیده ها نیست؟
  چرا این دو نفر رویه “مدیران در سایه” در اینگونه کسب و کارهای مجهول را در پیش گرفتن؟ احتمالا وجدانشون در مقابل افکار عمومی کمی آزرده شده ولی شیرینی پولهایی که از این طریق جمع می کنن بر وجدانشون می چربه لذا ترجیح می دن چند جوان تازه از راه رسیده را سپر افکار عمومی کنن!

  شاید چون پول تبلیغات این اپلیکیشن از بیت المال هزینه می شه کسی نمی خواد شفاف به این محصول خودش افتخار کنه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا