پولشوییقمار و شرطبندی

حامد شکوری اصل مدیر سایت های قمار نیتروبت

⭕️ ایشون حامد شکوری اصل به همراه همسرش سمیرا ناظمی اولین کسیه که سایت قمار و بت آنلاین رو در ایران راه اندازی کرد . امروز هم لندن سه شرکت ثبت کرده ، با شرکت Total Coding و وبسایت http://nitrobet.info نمایندگی میده برخی از نماینده های این شرکت:
http://manotobet.com
https://www.win90.win
http://startx2.org
http://2betbaz.com
http://betchi90.club
http://parsgoal.com
http://winbet90.vip
http://betchaneltop.com
http://win90.win
http://betinvest.com
http://pars-goal.com

البته ایشون الان اونقدر به جیب زده که دو شرکت سرمایه گذاری و ساخت و ساز هم تاسیس کرده در لندن!
خدای حامد، مسئولین بیمسئولیت بانک مرکزی بالاخص محسن قادری شبکه شاپرک هستند که طی ۳ سال یه برنامه نویس وب رو به ثروت باورنکردنی امروز رسوندن.

Total Real Estate Limited (11187636)

Total Investing Limited (10740098)

 

Total Coding Limited 10734868

 

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=20525

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. من در حدود سال ۱۳۹۰ یا ۹۱ تقریبا ۱۰ سال پیش کاملا فضای ان زمان را یاد دارم اولین سایت های ایران bazi365 و takshoot و بی وین نود و بیطرف و چنتایی دیگه که دقیقا خاطرم نیست. سایت تک شوت با مدیریت شخص حامد شکوری اصل بود. ان زمان هیچ مانعی برای فعالیت نبود و نام حامد شکوری اصل با شماره کارت بانکی در صفحه اول سایت برای واریز و شارژ حساب بود. مطمعنام این سایت از ایشان بود. takshoot.com
    اقای جرجندی من شما را چندین ساله میشناسم… یک انتقاد سازنده: شما هیچ جایی ندیدم قاطع و مشخص دلیل رونق گرفتن این انگل ها را بیان کنید. مثال ساده: چرا اپارات در ایران شاخ شده و مالکانش میهن بلاگ و کلوب را بیخیال شدن؟ چون در ایران شما کافیه رقیب را زمین بزنید و حذف کنید و نیازی به دانش فنی و ابداع و خلاقیت نیست. این ها یوتیوب را زمین زدند و ذوق مرگ شدند و اکنون مولتی تیلیارد شدن از اپارات و چ اهمیتی دارد سرویس بلاگ و شبکه اجتماعیشون رو مدیریت کنن و دردسرهای نظارت و…. داشته باشن. اینا پول مهمه براشون که اونم اپارات همشونو مایه دار کرد.
    سایت های شرط بندی هم به همچنین… اگر بت۳۶۵ و بت ات هوم و بتوی و شرکت های معتبر در ایران نمایندگی رسمی و دفتر داشتنند کی میرفت تو سایت این انگلای وطنی بت بزنه؟!!
    این چیزیه که شما هیچوقت قاطع و مشخص نپرداختی. فقط گاهی اشاره کردی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا