اخبار

بررسی سوابق ژن خوب، سید محمدحسین پورفاضلی نژاد

ماجرا از آنجایی آغاز شد که وزارت بهداشت اپلیکیشن AC19 را معرفی نمود. بدنبال گزارشات برخی از مخالفین جمهوری اسلامی در جهت تخریب این اپ، در وب آموز اعلام کردیم که هیچ گونه نگرانی بابت دیتای ارسالی وجود ندارد که ناگهان ژن خوب، محمدحسین پورفاضلی (مسئول دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت و مشاور جوان مدیر کل فرهنگ وزارت بهداشت و همینطور فعال در معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت!) در توییتی اعلام کرد این اپ ارتباطی با وزارت بهداشت ندارد! این ادعا زمانی صورت گرفته که در واقع لینک دانلود جهت نصب این نرم افزار توسط سامانه پیامکی وزارت بهداشت ارسال شده بود!

بنظر شما چطور یک جوان ۲۸ ساله با داشتن سابقه مدیریت ۲ تئاتر دانشجویی ۵ نفره آن هم ۶ سال پیش (سال ۱۳۹۳)، به عنوان مشاور اجرایی دبیر جشنواره فیلم فجر منصوب شده است؟ تابناک در این رابطه توضیحات مفصلی داده است

نگاهی بیندازیم به سطح تحصیلات این ژن خوب!

سید محمدحسین پورفاضلی نژاد، این جوان ۲۸ ساله که عنوان مشاور وزارت بهداشت را یدک می کشد کارشناس پرستاری و دانشجوی فوق رشته آموزش علوم پزشکی دانشگاه مجازی است!

بنظر شما چقدر سواد و مهارت کافیست تا یک فرد بتواند بعنوان مشاور وزارت بهداشت فعالیت کند؟! با ما همراه باشید تا این راز را به شما بگوییم 🙂

کلید موفقیت محمد حسین پور فاضلی پدر ایشان، از بچه های بالا هستند! پدر یعنی تجربه و استوار!

در رابطه با خط فکری پدر ایشان، بد نیست بدانید که عنوان آخرین کتاب منتشر شده از پدر ایشان نیز “«دشمن‌شناسی» از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی” می باشد!

و اما نکته پایانی؛ سید محمدحسین پورفاضلی نژاد به عنوان گرداننده پروژه هم‌بازی‌شو به ما بگویند که نتیجه پروژه همبازی شو  hambazisho[.]ir چه شد؟ سرمایه گذارهای این پروژه یک شبه کجا هستند و ارتباطش با کلاهبردارهای قمارباز روبیکا چیست؟

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=21155

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا