قمار و شرطبندی

شایان شلیله، بنیان گذار جشنواره وب و موبایل ایران یا مبلغ وب سایت های قمار؟

ماجرا از آنجایی آغاز شد که شایان شلیله بنیان گذار جشنواره وب و موبایل ایران در جشنواره وب سال 97 نه تنها در رابطه با دزدی میلیاردی ارزش افزوده حرفی نزد بلکه دست های کثیف روبیکا را هم بوسید!!

و به عنوان بنیانگذار جشنواره وب و موبایل از روبیکا تجلیل کرد!

بدنبال این اتفاق و پس از بررسی و فشار های زیاد وب آموز در رابطه با توسکا، روبیکا و بسیاری از فسادها در نهایت شایان شلیله برای شرکت در لایو اینستاگرامی با وب آموز اعلام آمادگی کرد

ما در وب آموز موضوعاتی را جهت بحث در لایو مطرح کردیم:

  • آغاز همکاری شایان شلیله با شرکت رهنما کامیابان نخستین (شرکت رهنما قدیمی ترین و دزدترین شرکت ارزش افزوده ایران) که اسپانسر جشنواره بود و در نهایت این اتفاق منجر به انتساب شایان شلیله به عنوان مدیرعامل شرکت کسب و کارنوپای خاور زمین (با شراکت سراآوا) شد

 

  • از شایان شلیله خواستیم تا در مورد فربد صادقیان بگوید که در تمام شرکت هایی که خود شایان حضور دارد صادقیان نیز حضور دارد و در رابطه با عملگی برای قمارخانه صدا و سیما و شرکت اتریشی که به واسطه این شرکت درآمد محصولات صدا و سیما بر روی یوتیوب به حساب آن ها واریز می شود. (آیا میدانستید صدا و سیمای ملی محصولات خود را به ۴۰ زبان زنده و مرده دنیا در یوتیوب به نمایش گذاشته و درآمد دلاری کسب می کند؟ نمونه کانال عصر جدید را ببینید که با ایمیل [email protected] ثبت شده که معلق به یکی از وب سایت های شرکت های متعدد فربد صادقیان  در اتریش می باشد. این فرد یعنی فربد صادقان از تحریم ها کاسبی میکند که بزودی در مورد ایشان هم می نویسیم)

 

اگر میخواهید بدانید نتیجه این لایو چه شد در جواب باید بگوییم هیچ وقت ایشان حاضر نشدند در لایو وب آموز حضور پیدا کنند و این سوالات و ابهامات همچنان بی پاسخ ماندند.

 

متاسفانه فضای استارتاپی کشور بدست افرادی مثل شایان شلیله (دبیر سابق انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی و مدیر جشنواره وب و موبایل ایران) مدیریت می شود. دادستانی هم باید بداند که در حالی که ایشان در تهران با قمار مبارزه می کنند، افرادی هم چون شلیله درآمد میلیاردی از تبلیغ قمار کسب می کنند و به این کار افتخار می کنند.

جمع بندی: در رابطه با کثافت کاری های شایان شلیله (دبیر سابق انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی و مدیر جشنواره وب و موبایل ایران) به این نتیجه رسیدیم که کم کم منتشر شوند، مثلا ببینید که ایشون تا همین اواخر تبلیغ سایت قمار سان بت رو میکرده (در رابطه با مالکیت سان بت هم بعدا مینویسیم)

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=21223

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا