ارزش افزودهکلاهبرداری

بررسی سوابق سجاده ساده مدیر عامل شرکت ارزش افزوده تاک

سجاد ساده کیست؟

ساده دانش آموخته دانشگاه تهران و پس از آن آلمان و کانادا است که همکنون به همراه برادرش “اسداله ساده ” مدیر شرکتی در ایران به نام تاک archive.is/JEV0P می باشند که فعالیت اصلی این شرکت داستان پر غصه ارزش افزوده است.

اما نکته ای که حائز اهمیت است پشت پرده فعالیت این شرکتها و همکاری آن ها با مجرمین و مجریان تبلیغات می باشد. البته اپراتورها مدتهاست از وضع اسفناک مطلع هستند اما به دلیل منافع دو طرفه سکوت کرده و به خاطر همین منافع شما خبری در رابطه با برخورد با این متخلفین در هیچ فضا و رسانه ای نشنیدید. برای شروع ابتدا نگاهی به گروه سکسی تلگرام بیندازید

2 اسکرین شات بالا در واقع مربوط به تبلیغ اپلیکیشن دایو با تعرفه روزانه پانصد تومان archive.is/Q52Tj می باشد که در واقع شما انواع اپ های مخرب تبلیغ افزار با هدف عضویت اجباری در سرویسهای ارزش افزوده را میبینید.

نمونه بررسی دو اپ با عنوان سکسی در همین گروه را اینجا و اینجا ببینید

همه اپ ها مخیافه بر روی موبایل قربانی نصب می شوند و می توانند برنامه غیر مجاز بر روی موبایل قربانی نصب کنند یا قربانی را عضو سرویس ارزش افزوده کنند.

چرا برخوردی با این شرکت های تبلیغاتی فاسد صورت نمیگیرد؟ و چرا بین سواد دستگاه پلیسی و قضایی با واقعیت سایبری تا این حد فاصله وجود دارد؟

البته ” سجاد ساده ” یکی از فعالین دانشجویی کشور هم بوده که گویا مدتیست بازداشت شده. همه ما مفهوم دزدی و سو استفاده را میدونیم؛ آیا این سوال در ذهن سجاد ساده بوجود نمی آید که چرا از مردم دزدی میکند؟

و اما اپ دیگری که در گروه سکسی بود یعنی اپ طاقچه taaghche.ir هم متعلق به شرکت خدمات هوشمند ایده طلایی هاتف معاصر از شرکتهای زیرمجموعه حصین می باشد.

بررسی کامل اپهای ارزش افزوده با عناوین سکسی، بررسی اپهای بدافزار شرکت رواق سپهر بیستون با همکاری “سعید رسول اف” مدیرعامل شرکت ایده پرداز ژوبین و مارکت چهارخونه ایرانسل را اینجا ببینید: youtube.com/watch?v=4LMZvB66aDc

گزارش ویروس توتال بر روی یکی از سرور های ژوبین متعلق به سعید رسول اف: اینجا

مدیر مارکت چارخونه ایرانسل، به همراه اپ های کلاهبرداری شرکت رواق بیستون که مشخصا بدافزار تبلیغاتی و ارزش افزوده هستند!

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=22220

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا