قمار و شرطبندی

بررسی قمارخانه نما به نما

امروز و در این مطلب قصد داریم به بررسی مسابقه یا بهتر است بگوییم قمارخانه نما به نما بپردازیم.

 

همانطور که در ویدئوی فوق مشاهده می کنید برای شرکت در این مسابقه باید به صورت ماهیانه مبلغ ۲۰ هزار تومان و تنها برای دو دست بازی در روز پرداخت کنید. جهت شرکت در مسابقه نما به نما باید دارای امتیاز کافی باشید که این امتیاز ها تنهااز طریق بازی کردن به دست می آید

اما اگر قصد داشته باشید بیش از دو دست بازی کنید باید مبلغ ۵ هزار تومان بیشتر پرداخت کنید. در نظر داشته باشید این مبالغ تنها هزینه های ثبت نام مسابقات هستند و هزینه مکالمات به صورت جداگانه توسط مخابرات بر روی قبض تلفن شما منظور می گردد

بد نیست بدانید که مسابقه قمار نما به نما کاری از موسسه فرهنگ و هنر سروش مهر وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی کشورمان است.

 

 

مدیریت مجموعه نیز دکتر ابراهیم بهادری است که البته ایشان علاوه بر مسابقه قمار نما به نما فعالیت های دیگری هم دارد که از جمله آنها می توان به اپلیکیشن سروش ایمان ۵ اشاره کرد.

تصویر زیر نیز همانطور که مشاهده می کنید مربوط به مجموعه ای از کانال های یوتیوب می باشد که در کشور کره جنوبی ثبت شده اند و در حال خدمت رسانی به این گروه و کسب درآمد دلاری برای صدا و سیما می باشند.

نکته جالب ماجرا اینجاست که در فروردین سال ۹۸ اسامی مالکان ۶۲ باغ تهران که در حال تغییر کاربری بودن و قرار بود در آنها برج ساخته شود منتشر شد که از قضا مالک یکی از این باغ ها در پاسداران با مساحت فقط ۵۲۵ متر ناقابل آقای دکتر ابراهیم بهادری کاویجانی معرفی شد.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=23042

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا