شایعاتکلاهبرداری

بررسی محصولات تقلبی زانو بند و ترک سیگار برادران کلاهبردار توحیدی

اینترنت پر از اطلاعات درست و غلط است همینطور اگر حواسمان نباشد ممکن است به جایی هدایت شویم که در نهایت باعث ضرر خودمان شود.

به لطف ضعف نظارت مسئولان این روزها هرکسی با در دست داشتن یک لپ تاپ یا موبایل و کمی سرمایه اولیه و همینطور یک وب سایت می‌تواند هر محصولی را که بخواهد در اینترنت به فروش برساند.

پرونده ای که امروز قرار است در مورد آن صحبت کنیم مربوط می‌شود به برادران توحیدی که با پخش محصولات تقلبی و تبلیغات غیر واقعی در حال فروش محصولات خود می باشند.

ویدئویی که در زیر مشاهده می کنید مربوط می شود به محصول تقلبی که با عنوان زانو بند اسپیلاوایزر که فردی که در ویدئو مشاهده میکنید در حال ارائه توضیحات در رابطه با این محصول جعلی است.

بیایید باهم به اصالت این محصول بپردازیم و ادعاهایی که در این ویدئو ذکر شده را با هم بررسی کنیم:

متاسفانه قربانی این کلاهبرداران افرادی هستند که از درد زانو رنج می برند و در واقع این افراد برای رهایی از درد خود هر روشی را امتحان میکنند
شگرد این کلاهبرداران نیز به این صورت است که وبسایت هایی را به منظور فریب کسانی که از درد رنج می برند طراحی می کنند و با انتشار ویدیو های جذاب و ادعاهای واهی قربانی را تشویق به خرید می کنند.

روال هم به این صورت است که قربانی یک کد را به شماره مشخص شده پیامک می‌کند و در ادامه کلاهبرداران با قربانی تماس برقرار کرده و محصول تقلبی را طی این فرآیند برای قربانی ارسال می کنند. ناگفته نماند که قیمت این محصول تقلبی ۹۷۰ هزار تومان می باشد

هویت این شرکت کلاهبردار؟

متاسفانه هیچ گونه اثری از مالکین این شرکت وجود ندارد و هیچ کس نمی داند که این شرکت در کجا واقع است و هیچ گونه اطلاعاتی از آن وجود ندارد و در نتیجه اگر فردی از محصولات این شرکت ناراضی باشد هیچ گونه راهی برای پیگیری های بعدی وجود ندارد

اما در بررسی که ما در وب آموز داشتیم در ارتباطی که با کلاهبرداران این شرکت جعلی با شماه تماس (09039295351) برقرار کردیم هیچ گونه اطلاعاتی از مالکین و محل شرکت بدست نیامد.

شگرد این کلاهبرداران برای فروش محصولات چیست؟

این کلاهبرداران شگرد خاص خودشان را دارند شگردی که با پیاده سازی آن به محصولات جعلی خود اعتبار می دهند.

و این شاگرد به این صورت است که این کلاهبرداران برای اعتبار بخشیدن به محصولات تقلبی که در زیر پله ها تولید می شود بجز ادعاهای عجیب و واهی نیازمند این هستند که کاربر آنها را به عنوان نماینده یک شرکت معتبر خارجی بشناسد که در این مورد این شرکت ادعا کرده که نماینده یک شرکت فرانسوی هستند.

نکته جالب اینجاست که این وب سایت در واقع توسط همین تیم کلاهبردار طراحی شده و تصاویر تمامی محصولاتی که در آن وجود دارد جعلی می باشند.

بد نیست بدانید که تمامی محصولاتی که این شرکت ایرانی در حال تبلیغ آن هست در این وب سایت جعلی خارجی نیز وجود دارد در تصویر زیر اطلاعات دامنه وب سایت خارجی جعلی را که توسط آقای صارم توحیدی ثبت و راه اندازی شده مشاهده می کنید:

اما محصول دیگر این گروه ابزاری برای ترک سیگار است که نام آن نیکوپرسین است این محصول نیز با همان شگردی که در بالا صحبت کردیم در حال فروش است.

به این صورت که این محصول نیز یک وب سایت خارجی دارد و دقیقاً همین محصول در داخل کشور نیز در حال تبلیغ است که کاربر با ارسال یک کد به شماره پیامکی معرفی شده توسط این شرکت و سفارش این محصول آن را در درب منزل تحویل می‌گیرد.

سایت خارجی: http://nicomatin.com/ – https://archive.is/rQYIH

دامنه های دیگر behnerkh.com آرشیو: https://archive.is/wip/t9Jo9

هویت مالک این شرکت نیز مشخص نیست و دامنه این وبسایت خارجی نیز توسط آقای صارم توحیدی ثبت و راه اندازی شده است.

معمولاً پیدا کردن نام و نشان این افراد و شرکت های این چنینی کار راحتی نیست اما تصویری که در زیر مشاهده می کنید متعلق به صارم توحیدی می باشد که این فرد به همراه فردی با نام سارو توحیدی دو فردی بودند که به واسطه دامنه ها قابل ردیابی بودند

صارم توحیدی

بر حسب تجربه می گوییم در کشورمان ایران برای رصد جرایم اینترنتی تنها کافی است که تبلیغات اینترنتی را دنبال کنید

در ادامه یادی کنیم از پسر رانتی بزرگ حسنعلی باغبانیان که به لطف رانت پدر نماینده سه دوره مجلس بسیاری از محصولات سیاه کننده به افزایش قد که در اینترنت و صدا و سیما تبلیغ می شد

که علاقه رغم مخالفت‌های به دانشگاه علوم پزشکی کشور این فرد هیچ وقت دادگاهی و محاکمه نشد

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=23381

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۵ دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر
    بنده بیشتر از یک ماه توی این شرکت کار نکردم
    و الان شما توی سایت شماره بنده رو گذاشتین (۰۹۰۳۹۲۹۵۳۵۱) اینکار زشته دوست عزیز
    لطفت شماره بنده رو پاک کن ممنون

  2. این خط برای پدر خانم مرحوم بنده اس سما نباید بدون هیچ مدرکی درج مطلب بزنی دوست عزیز الان با آبروی خانوادگی من بازی شده در صورتی که من توی این شرکت دور کار بودم و کلا یک ماه توش مشغول بودم و اصلا بصورت حضوری نرفته بودم شرکت.

  3. باسلام . من خودم یکی از قربانیان این شرکت هستم . متاسفانه کسی که کلاه منو برداشت همسایه ومدیر فروش همین شرکت به نام خانم بختیاری .من حتی شماره و ادرس ایشون دارم ولی دستم به جایی بند نیست . لطفا راهنمایی کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا