ارز های دیجیتالپانزیکلاهبرداری

غرق شدن کشور در کلاهبرداری های به اسم رمز ارز توکن سیگنال درآمد دلاری و اجاره ماینر!

شکاف آموزشی صدا و سیما

متاسفانه در صدا و سیمای به این بزرگی هیچ گونه آموزشی برای هشدار به مردم در جهت مقابله با کلاهبرداری هایی همچون کلاهبرداری های پانزی وجود ندارد! علی رغم مشاهده این حجم عظیم از کلاهبرداری متاسفانه هیچ گونه هشدار یا آموزشی در رابطه با کلاهبرداری ها پخش نمی شود.

سایه بلند مسئولین بی مسئول

این روزها در زیر سایه ی بی مسئولیتی مسئولین و رشد بیش از حد کلاهبرداری های پانزی مردم به دنبال کسب درآمد دلاری و سرمایه گذاری های اینچنینی هستند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این روزها راه اندازی کلاهبرداری های پانزی به اسم رمز ارز و توکن و همینطور اجاره ماینر بیش از پیش شده و هیچگونه نظارتی بر روی این افراد وجود ندارد.

در چند روز اخیر در گروههای تبلیغ تلگرامی، شاهد تبلیغات انبوه کلاهبرداری های پانزی بوده ایم. در رابطه با یکی از کلاهبرداری های پانزی به اسم آی ام اس ماینینگ به عزیزانی که مجری تبلیغات تلگرامی هستند هشدار داده ایم که تبلیغات کلاهبرداری های پانزی را انجام ندهند و شریک این دزدان نباشند.

یکی از افرادی که به واسطه تبلیغ در کانال های تلگرامی به رشد این شرکت کلاهبردار کمک می کند فردیست به نام فرشید عظیمی

فایل صوتی زیر که حاوی الفاظ بسیار رکیک می باشد متعلق به فرشید عظیمی است:

فرشید عظیمی که اسم مستعار وی ایهان لش می‌باشد با شماره تماس 989017236053 و ایدی تلگرامی @Aloayhan همانند باقی کلاهبرداران تلگرامی به این دلیل که پاسخی برای ارائه ندارد دقیقاً اراجیفی که هادی محمدزاده در رابطه با محمد جرجندی عنوان کرده را بیان می کند!

همینطور گسترده ای که اقدام به تبلیغ مجموعه آی ام اس ماینینگ کرده کانی نام دارد.این مجموعه تبلیغاتی گسترده که به زودی هویت مالکین آن را افشا می‌کنیم یکی از مجموعه‌های گسترده تبلیغاتی است که کمک به دیده شدن کلاهبرداران پانزی می‌کند.

شماره تماس مدیر این گسترده +98 901 458 4174 و آیدی تلگرامی این مدیر @Diba_kurd می باشد

ما در وب آموز برای مجریان تبلیغاتی که در بستر تلگرام در حال فعالیت می باشند و حلال و حرام سرشان می شود فایل صوتی را آماده کرده ایم و از این پس همه کسانی که مجری تبلیغات هستند می ‌توانند تبلیغات را قبل از اجرا جهت بررسی های لازم برای وب آموز ارسال کنند

آیدی بررسی تبلیغات برای صاحبان گسترده تبلیغاتی و مالکین کانال‌ها: @wmfacts
لازم به ذکر است که این سرویس کاملاً رایگان می‌باشد

پس از هشدارهای لازم در وب آموز سایت جدید کلاهبرداران آی ام اس ماینینگ فیلتر شد.

اما این کلاهبرداران بسرعت اقدام به ایجاد وب سایت جدید کردند.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=23424

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا