بدافزارکلاهبرداری

بررسی پرونده پخش بدافزار توسط حسنعلی باغبانیان پسر علی باغبانیان (نماینده سه دوره مجلس) مدیر شرکت کلاهبردار ۵۰۴۰

بررسی پرونده حسنعلی باغبانیان پسر علی باغبانیان نماینده سه دوره مجلس و نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

قبلاً در رابطه با حسنعلی باغبانیان و محصولات تقلبی وی صحبت کردیم اما اگر مطلب آخری که در سایت در رابطه با سینا استوی منتشر کردیم را خوانده باشید احتمالا می دانید که یکی از ادعاهایی که سینا استوی در رابطه با محمد جرجندی مطرح کرده بود گرفتن باج از حسن علی باغبانیان مدیر فروشگاه جعلی ۵۰۴۰ بود.

صحبتهای سینا استوی در رابطه با باج گیری محمد جرجندی از حسن علی باغبانیان باعث شد که پرونده این کلاهبردار را مجدداً باز کنیم تا عمیق تر به کلاهبرداری این فرد و همکاری سلبریتی ها با وی بپردازیم.

برای اینکه کمی بیشتر حسنعلی باغبانیان را بشناسید باید بگوییم که این فرد با همکاری صدا و سیما داروهای تقلبی و بدون مجوز از جمله سیاه کننده موی سفید، لاغر کننده و همینطور جوان کننده پوست را در این رسانه ملی تبلیغ می کرد!

ویدئوی زیر هم مربوط به بررسی شرکت جعلی ۵۰۴۰ در ۷ دقیقه می باشد

این کلاهبردار بیش از ۱۵ سال است که زیر چتر علی باغبانیان (پدر این کلاهبردار) نماینده سه دوره مجلس و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس که هم اکنون نیز قائم مقام کمیته سلامت مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد، با فروش داروهایی که از اساس تقلبی هستند در تلگرام و ماهواره و همینطور صدا و سیمای ملی به تبلیغ محصولات خود می پردازد.

ناگفته نماند که علی باغبانیان دو گل پسر دیگری به نام های ایمان باغبانیان و احسان باغبانیان نیز دارد.

حسنعلی باغبانیان:
https://www.instagram.com/hassan.baghbanian/

ایمان باغبانیان:
https://www.instagram.com/iman.baghbanian/

احسان باغبانیان:
https://www.instagram.com/ehsanbaqban/

محصولاتی که با وجود هشدار مستقیم دو دانشگاه کشور با تأکید بر غیر واقعی و ناسالم بودن این محصولات همچنان در حال تبلیغ هستند.

برخی از محصولاتی که در این شرکت فروخته می شود سفید کننده دندان، سفید کننده موی سر و معجون درمان ریزش مو می باشند.

این کلاهبردار نیز مثل سینا استوری هزینه زیادی بابت تبلیغات گسترده در تلگرام و اینستاگرام پرداخت می‌کند که در زیر نمونه هایی از این تبلیغ را مشاهده می کنید

 

حسن علی باغبانیان تنها به فروش محصولات تقلبی مشغول نیست!

توصیه می‌کنیم اگر قوه قضائیه و دستگاه پلیسی و سازمان غذا و دارو چشمشان به تخلفات پی‌درپی و گسترده ژن خوب حسن علی باغبانیان رسیدگی کرد، به انتشار بدافزارهایی که شبکه تبلیغاتی ۵۰۴۰ به سرکردگی حسنعلی باغبانیان و با هدف تبلیغات و سرقت اطلاعات مردم تولید و منتشر کرده نیز رسیدگی کنند.

لینک زیر مربوط به گزارش بخشی از بدافزارهایی است که از سمت شبکه تبلیغاتی ۵۰۴۰ توسط ویروس توتال شناسایی شد.

عمله های تبلیغات برای شرکت جعلی ۵۰۴۰

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید مربوط به تبلیغ شرکت جعلی ۵۰۴۰ توسط سلبریتی های کشور است سلبریتی هایی که هیچ گونه احساس مسئولیتی در قبال سلامتی مردم ندارد.

مریم‌میرجلالی – شهره لرستانی – سحر قریشی – رضا صادقی – حمید گودرزی – کامبیز دیرباز – رضا شیرودی – ایمان ‌باغبانیان – علی کریمی – حسنعلی باغبانیان – محمد سلیمی – محسن مسلمان – محمد سلیمی – کمال‌ کامیابی نیا – مهدی طارمی – فرزاد فرزین – اکبر عبدی  – نسرین مقانلو‌- محمد سلیمی – نفیسه روشن -امیرحسین صادقی

بخشی از افرادی هستند که به #آشغال_فروشی حسنعلی باغبانیان کمک کردند.

احتمالا انتظار دارید با توجه به مواردی که در بالا اشاره کردیم دولت برخورد سختی با شرکت ۵۰۴۰ و عوامل آن داشته باشد اما ویدئوی زیر مربوط به تجلیل از حسنعلی باغبانیان و اعطای نشان افتخار کارآفرینی می باشد در این مراسم آقای عباس عراقچی نیز حضور دارند.

شعاع فساد تنها به انتشار بدافزار و فروش محصولات تقلبی محدود نیست و این کلاهبردار نه تنها با تمام توان در حال فروش سفید کننده و سیاه کننده است بلکه همزمان مرکز مشاوره همکده و اپلیکیشن پزشکت را هم مدیریت می‌کند.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=23947

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا