قمار و شرطبندیکلاهبرداری

حمایت رضا صادقی از شرکت کلاهبردار ۵۰۴۰ و قمارباز بزرگ، پویان مختاری

حمایت رضا صادقی از شرکت کلاهبردار ۵۰۴۰

همه ما تصورات متفاوتی از هنرمندان و سلبریتی های کشورمان داریم. ممکن است از یک هنرمند انتظارات بسیاری داشته باشیم اما از هنرمند دیگر هیچگونه انتظاری نداشته باشیم!

فرض کنید روزی برسد که محسن چاوشی، خواننده ای که در صفحه اینستاگرامی خود و به کمک هوادارانش بیش از صدها زندانی را آزاد کرده رو به سوی تبلیغ وب سایت های قمار بیاورد!

این دقیقا همان چیزی است که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم منتها نه در رابطه با فردی به نام محسن چاوشی بلکه مخاطب اصلی ما در این مطلب کسی نیست جز رضا صادقی.

ویدیویی که در زیر مشاهده خواهید کرد مربوط است به تبلیغ محصول سفید کننده دندان توسط رضا صادقی که در واقع این محصول یکی از محصولات فروشگاه ۵۰۴۰ میباشد که مالک این فروشگاه، ژن‌خوب حسن علی باغبانیان میباشد.

 

اما چرا واقعاً یک سلبریتی قبل از اینکه محصول را با استفاده از اعتبار خود تبلیغ کنند و به مردم معرفی کند نباید ذره ای در مورد آن محصول تحقیق کند؟

این محصولات تایید شده نیستند و هیچ یک دارای مجوز نمی باشند. محصولاتی که رضا صادقی در این ویدئو در حال تبلیغ آنها است جزو محصولاتی هستند که دو دانشگاه در کشور نیز نسبت به آنها اعتراض کردند اما متاسفانه به دلیل ژن خوب بودن مدیر این فروشگاه و بر اساس رانتی که در کشور وجود دارد فروشگاه ۵۰۴۰ همچنان به فروش این آشغال ها به کمک سلبریتی ها ادامه می دهد در زیر نیز میتوانید مستند کامل ۵۰۴۰ را تماشا کنید.

 

حمایت رضا صادقی از قمارباز و کلاهبردار بزرگ اینستاگرامی، پویان مختاری

همه ما در برابر تمامی حرفهایی که در دنیا میزنیم مسئولیم. البته این مورد در فضای مجازی از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. خصوصاً که این روزها که همه مردم کوچک ترین حرف ها و اتفاقات را بسرعت و سهولت از طریق فضای مجازی انتقال می دهند.

البته باید در نظر داشت که این مورد در رابطه با سلبریتی ها بسیار حساس تر می شود چرا که این افراد دارای فالورهای بالا بوده و هواداران زیادی دارند.

رضا صادقی، هنرمند و خواننده ای که به‌عنوان سلبریتی در کشور ایران شناخته می شود، در اقدامی عجیب و قابل تامل پیام تبریک تولد پویان مختاری و پاسخ خود (در قالب چت اینستاگرامی) را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

البته ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود و رضا صادقی در یک پیام جداگانه اینستاگرامی در استوری خود از پویان مختاری حمایت کرده و اینطور عنوان کرد که:

اینکه دنیای الانش دچار درستی یا اشتباه ماجرایی هست که به خودش ربط داره و پاسخی هم براش داره که باز هم میتونه عنوان کنه یا نکنه اما امان از شما خلق قاضی که خودتون بارها از قضاوت ها نالیدین
کاش میشد درک کرد این همه قیافه آدم خوب گرفتن هارو

با توجه به پیام بالا حمایت رضا صادقی از مجرم پویان مختاری در خوشبینانه‌ترین حالت پس از افشای پیام های خصوصی اینستاگرام نشان از ناآگاهی جامعه نسبت به این کلاهبرداران نوین است.

افرادی که به عمق این فاجعه در ترویج قمار پولشویی و فساد هیچ گونه توجهی ندارند و صرفاً هویت جعلی این افراد را بر اساس احساسات شخصی و قومی باور میکنند! امیدواریم رضاصادقی این را هم در نظر داشته باشد که یک لر باغیرت از مردم خود در اوج فشار اقتصادی کلاهبرداری نمی کند!

لینک کوتاه : https://www.webamooz.com /?p=23331

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا