کلاهبرداری

راز خالکوبی حسنعلی باغبانیان

داستان خالکوبی حسنعلی ابتدا از یکی از پیج های مربوط به لیدر تورهای گردشگری منتشر شد

خلاصه داستان در واقع خاطره ای است که یکی از لیدرهای گردشگری در رابطه با حسنعلی باغبانیان نقل می کند و ماجرا از این قرار است که یکی از مسافران این لیدر  (حسن علی باغبانیان) روی دست خود عدد -۱۶ را خالکوبی کرده و همین عدد ۱۶ باعث کنجکاوی این فرد شده بود که پس از پیگیری متوجه شد که عدد ۱۶ مربوط به ۱۶ میلیارد تومان بدهی حسنعلی باغبانیان است.

اگر حس و حال خواندن قصه راز خالکوبی این کلاهبردار را دارید متن زیر را برای شما قرار دادیم:

در یکی از تورهام یه مسافری داشتم که یه خالکوبی‌ رو‌ دستش زده بود که از روز اول نظرمو‌ جلب کرده بود ،چند روزی گذشت و‌من در وسط #آفریقا بد جوری فضولیم گل کرده بود ! آخه چرا باید منفی شانزده -16 رو رو دستش بزنه! اینهمه طرح واسه خالکوبی هست چرا…! اسمش حسن بود ازش پرسیدم حسن آقا داستان این خالکوبیه چیه؟ حسن که مردی میانسال و قدبلند بود که موهای جو‌گندومی نشانی از تجربه بود یه آهی کشید و شروع کرد به تعریف کردن…

‎در سال ۹۳ حسن صاحب یکی از شرکت های بزرگ تو‌ تهران بود که زمانیکه که دلار هزار تومن بود ۱۶ میلیارد بدهی بالا آورد!

‎ اون تو‌ #کاشان بزرگ شده بود و کوچه پس کوچه های نطنز رو قشنگ حفظ بود چند باری هم در مدرسه شاگرد اول شده بود ، ولی زندگی در کاشان و‌ کار کردن در یک موبایل فروشی حسن رو اقناع نمیکرد ، حسن در بیست سالگی به #تهران مهاجرت میکنه و بزور و زحمت شغلی در یک‌ شرکتی پیدا میکنه ،بعد از مدتی شرکت ورشکست میشه و همه کارمندا بیکار میشن، حسن چون ازدواج کرده بود نمیتونست بیکار بمونه ،تنها دارایش که ماشینش بود رو میفروشه. یه اتاق در یک ‌مغازه اجاره میکنه و با یک‌خط تلفن شروع میکنه به #فروش اینترنتی تشکهای بادی !بعد از مدتی که کارش خوب شده بود صاحب مغازه اتاق رو‌ ازش میگیره ، و دوباره حسن به نقطه صفر میرسه ، بعد از مدتها حسن کاری رو در یک شرکت فروش اینترنتی پیدا میکنه و مدیر یکی از قسمتهای این شرکت میشه که بعد از یکسال شرکت از طرف نیروهای انتظامی بخاطر هرمی بودن بسته میشه! در این میان حسن به کلاسهای انگیزشی افراد مختلف میرفته که اون از این کلاسها انرژی میگرفته و به تدریج اون به یک ماشین فروش تبدیل شده بود، ماه ها بیکار بود و صدای صاحب خونه هم‌در اومده بود و ایده های حسن در تهران خریدار نداشت ، خدا نکند در غربت آدم بیکار و بی اعتبار و بی پول باشه! ولی حسن اهل #ریسک کردن بود و آخرین راه فروش طلاهای خانمش بود که با فروش اونها یک شرکتی رو ساخت و کارمندهای زیادی رو‌ استخدام کرد، ایدش جواب داده بود و روز بروز قویتر و ثروتمند تر میشد ، ماشین خونه ،پس انداز و اعتبار و کلاس اجتماعی داشت و‌ در شهرهای دیگه شعبه هایی رو‌ دایر کرد و روزانه تبلیغات مختلفی در تلوزیون داشت تا اینکه در سال ۹۳ در تصمیماتش مرتکب اشتباهی میشه و در عرض چند ماه ۱۶ میلیارد بدهی بالا میاره! به گفته خودش در اون زمان اگه کل طایفشون جمع میشدن ۲ میلیارد از بدهیشو‌ نمیتونستن بدن! بدهکارا هر روز در شرکت بودن و دیگه هیچ کسی جواب تلفنشو‌ نمیداد!

هیچکس هم حاضر نبود بهش کمک کنه! خیلی ها بهش توصیه کردن که از ایران فرار کنه! اما حسن وایساد، در نرفت! و یکباره دیگه ریسک کرد چون اون آدم ریسک بود و کل زندگیشو فروخت تا در یک برنامه تبلیغاتی شرکت کنه و فقط یکماه وقت داشت و آخر توانست د ایدش جواب داد و محصولش ترکوند، الان حسن آقا یکی از بزرگترین هلدینگ های ایران رو با چهار هزار کارمند داره اداره میکنه و چون سرمایه منفی 16 رو دیده قدر روزهای گرم رو میدونه و بخاطر این خالکوبی منفی 16 رو رو دستش زده بود و حسن بعد از کلی تلاش در سال 95 بهترین کارآفرین ایران شده بود.

رفیق یا تو زندگیت ریسک کن! یا زیر دست کسانیکه ریسک کردن کار کن.

به نظر شما راز این خالکوبی چیست؟

قبلاً در رابطه با حسنعلی باغبانیان به صورت مفصل صحبت کردیم پیشنهاد می کنیم در کانال تلگرامی ما هشتگ حسن علی باغبانیان و در وب سایت نیز این صفحه و این صفحه را مطالعه کنید:

اما مطلب جدید این است که حسنعلی باغبانیان صاحب یک مرکز مشاوره به نام همکده است که مجوز این موسسه هم توسط پدرشان اخذ شده و روال کار هم به این صورت است که تمامی مشاوره ها به صورت تلفنی هستند.

قبل از بررسی مرکز مشاوره همکده بد نیست بدانید که که دکتر علی باغبانیان، نماینده سه دوره مجلس، امیرکبیر بادرود و همینطور پسر ایشان به عنوان کارآفرین آشغال فروش هیچ یک از دریافت یارانه انصراف ندادند‌!

در مهر ماه سال ۱۳۹۸ دکتر محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره اعلام کرد که مشاوره های تلفنی موسسه همکده غیر قانونی است و اگر فعالیت این مرکز ادامه یابد از طریق دادگاههای صالح شکایت می‌کنیم ویدئوی زیر مربوط به تبلیغ این مرکز روانشناسی است.

اما متاسفانه نه تنها فعالیت همکده متوقف نشد بلکه با قدرت بیشتر بر روی بستر اینستاگرام و تلگرام تبلیغات می شود و حتی این مرکز اسپانسر فدراسیون فوتبال نیز بوده است.

این برخورد مسئولین متاسفانه بارها و بارها در کشور دیده شده که صرفاً برای رسانه ها و اینکه نشان دهند در حال مبارزه با فساد هستند مصاحبه‌ای می کند اما در نهایت آبی از آنها گرم نمیشود و نه تنها متخلفین متوقف نمی‌شوند بلکه با قدرت بیشتری به مسیر خود ادامه می دهند!

توصیه می کنیم وارد کانال زیر شوید و حجم گسترده تبلیغات عاشقانه های حسن علی باغبانیان را هم مشاهده کنید تا به حال مملکت با هم تاسف بخوریم:

https://t.me/anbohdrug

برای اینکه حجم فساد شبکه های خانواده باغبانیان را نیز درک کنید تصویر زیر خیلی گویاست:

همانطور که مشاهده می کنید تصاویر فوق بخشی از شبکه شرکت‌های خانوادگی باغبانیان است.

اینها در واقع افتخار امیرکبیر بادرود پس از سه دوره نمایندگی و ریاست کمیسیون بهداشت مجلس است افتخاری که تنها نصیب خانواده این فرد شده است.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24170

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا