پانزیکلاهبرداری

پروژه پانزی کوین هش قربانی گرفت و کلاهبردار امین ربی هاوی متواری شد

کلاهبرداری پانزی یکی از کلاهبرداری هایی است که هر فرد طماعی را براحتی جذب می کند. قبل از بررسی پرونده پروژه کوین هش ابتدا باید بدانیم که کلاهبرداری پانزی چیست.

فردی که در تصویر زیر مشاهده می کنید امین ربی هاوی نام دارد که مالک سایت کلاهبرداری کوین هش به آدرس http://coin-hash.com می باشد.(آرشیو)

کار این مجموعه کلاهبردار طبق ادعای آن ها استخراج رمز ارز است. ویدئوی زیر ویدئویی است که در آن امین ربی هاوی مدعی شده که دارای فارم (مزرعه استخراج رمز ارز) است.

https://t.me/webamoozir/6789

پروژه کلاهبرداری کوین هش با ۳۰۰۰ هزار قربانی!

فایل صوتی زیر مربوط به تماس ما با امین ربی هاوی گرداننده سایت کلاهبرداری پانزی کوین هش می باشد طبق ادعای این فرد این شیاد سه هزار قربانی دارد.

بارها در رابطه با پروژه های کلاهبرداری و بخصوص پانزی صحبت کردیم. کوین هش نیز یکی از این پروژه های کلاهبرداری است که با عنوان استخراج رمز ارز و دریافت سرمایه و همینطور وعده پرداخت سود ثابت ماهیانه به کلاهبرداری مشغول است!

تصویر زیر مربوط به پیام یکی از مالباختگان کوین هش است که دقیقا در روزی که وعده پرداخت سود را به وی دادند تمامی پل های ارتباطی را قطع و تمامی پیام ها را حذف کردند.

طبق بند “ه” ماده یک قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور:

وصول وجوه کلان به صورت قبول سپرده اشخاص حقیقی یا حقوقی، تحت عنوان مضاربه و نظایر آن که موجب حیف و میل اموال مردم یا اخلال در نظام اقتصادی شود را جرم، دانسته است.

بنابراین هر فعالیتی که منجر به وصول وجوه کلان به صورت قبول سپرده از اشخاص شود اعم از آنکه مضاربه باشد یا جعاله یا مشارکت مدنی یا اوراق قرضه یا سرمایه گذاری یا پیش فروش و… مشمول بند “ه” ماده یک قانون مجازات اخلالگران نظام اقتصادی خواهد گردید.

حداکثر مجازات قانونی اخلالگران در نظام اقتصادی ۵ تا ۲۰ سال زندان و جزای نقدی معادل وجوه دریافتی، و شلاق است و در برخی مواقع مجازات اعدام هم خواهد بود.

هشدار وب آموز در زمان فعالیت این کلاهبردار به سرمایه گذاران

مطابق همیشه در وب آموز نسبت به پروژه کلاهبرداری کوین هش نیز هشدار دادیم. پس از هشدارهای وب آموز و اطلاع رسانی هایی که انجام شد، سایت این فرد با آدرس http://coin-hash.com فیلتر اما همچنان با آدرس جدید https://coin-hash.info مشغول به فعالیت بود که سرانجام پس از ۹۳۵ روز از زمانی که در رابطه با این پروژه پانزی اطلاع رسانی کردیم امین ربی هاوی گرداننده پروژه جعلی کوین هش پس از بالا کشیدن پول مردم متواری شد!

اگر شما از مالباختگان پروژه کلاهبرداری کوین هش هستید:

گروه مخصوص قربانیان با هدف تشکیل پرونده قضایی قبلا اینجا @Coinhashuser راه اندازی شده. مسئولیت مطالب این گروه به عهده وب آموز نیست!

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24247

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. چقدر ادم های بیشرفی پیدا میشن. شنیدم طرف فرار کرده از ایران. کاش یه فکری برای پروژه های پانزی میکردن مسئولین

  2. مرگ بر امین ربی هاوی بی همه چیز
    هرکجای دنیا که باشه ایشالا با ذلت بمیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا