جعل مدرککلاهبرداری

بررسی یکی دیگر از پرونده‌های کلاهبردار “میثم شکری ساز”

زادروز میثم شکری ساز اسطوره کلاهبرداری!

با خبر شدیم که زادروز میثم شکری ساز است، ما هم در وب آموز در کنار تیم کارشناسان ارشد مهاجرت، زادروز میثم کلاهبردار مدیر عامل هولدینگ پارس پندار نهاد که میخواهد الگوی جوانان باشد (پتنت!) را تبریک می گوییم و به همین مناسبت یکی دیگر از پرونده های این کلاهبردار را بررسی خواهیم کرد.

قبلاً در رابطه با کلاهبردار میثم شکری ساز نوشته ایم

خانم های چند منظوره در مجموعه شرکت های میثم شکری ساز

خانم هایی که در موسسه های میثم شکری ساز فعالیت می کنند چند منظوره اند و همزمان در تمامی شرکت های زیرمجموعه این کلاهبردار فعالیت دارند

به عنوان مثال این پرسنل خانوم علاوه بر اینکه در موسسه مهاجرتی پارسی کانادا مشغول فعالیت هستند در شرکت دیگر شکری ساز به نام کاوش نیز درحال فروش مدرک ایزو میباشند.

بررسی اعتبار مدرک ایزو شرکت کاوش

تقریباً تمامی کلاهبردارانی که به عنوان فروش مدرک در حال فعالیت هستند کاری جز فروش یک تکه کاغذ از قیمت ۱ تا ۱۰ میلیون تومان به افراد بیچاره و بیگناه ندارند.

شرکت کاوش (آرشیو) نیز از این قاعده مستثنا نیست و تکه کاغذی را به نام ایزو به صاحبان کسب و کار میفروشد. نکته جالب اینجاست که این شرکت خود را زیر مجموعه موسسه دیگری به اسم موسسه کیفیت و انطباق کیهان پویا با آدرس اینترنتی http://kqr.ir می داند.

از طرفی دیگر موسسه کیفیت و انطباق کیهان پویا (مهر ایزو) خود را نیز زیرمجموعه اعتباری http://iaf.nu می‌داند. این در حالی است که تنها نماینده IAF در سایتش مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، NACI معرفی شده است:

https://www.iaf.nu/articles/IAF_MEM_Iran/79

اگر سایت مرکز ملی تایید صلاحیت ایران را نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که موسسه کیفیت و انطباق کیهان پویا هیچ مجوزی ندارد و گواهینامه این شرکت باطل شده است.

همانطور که میدانید کلاهبرداری در کشور بی نظارتی مثل ایران خیلی سخت نیست و اگر شما طبق اصول کلاهبرداری کنید نه تنها دستگاه قضایی دخالتی در کار شما می کند بلکه سازمان هایی مثل استاندارد نیز از شما تقدیر خواهد کرد و همین طور در همایش قوه قضاییه نیز دعوت خواهید شد!

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24346

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۷ دیدگاه

  1. سر من هم کلاه گذاشتن کلا کارشون اینه که جوونا رو توی جلسه انگیزه بهشون میدن و اجازه کار بهشون میدن ولی هر روز براشون قانون جدید میگذارن که حقوقی بهشون ندن و بعد مسئول مشاوره ها خانم پیمانه سلطانی که خیلی قشنگ با چیدن بهانه ها و ذیت های متفاوت کارمندان رو زیر سوال میبرن و ریالی بهشون حقوق نمیدن وفقط بلدن چند جلسه تشویق برای کارمندان ۹ سال قبل بگذارن و به اونا دلار و چک بدن که نیروی جدید خر بشن و رایگان کار کنن و بعدشم تعدیلشون میکنن یا اخراج یا قسمت های خر حمالی و کلی به شعور و شخصیت جوونا بی احترامی و توهین میشه توسط مسئولینشون خلاصه گول حرفاشونو نخورید من ۶ ماه کار کردم یک قرون پول بهم ندادن و سفته هارو گرو میگذارن تا ۶ الی ۸ ماه که ازشون شکایت نکنیم .

  2. فقط نیروهای قبلیشون دارن با آرامش کار میکنن و قرارداد میبندن وگرنه نیروهای حتی ۲ ساله هم تعدیل میکنن و همه جا دوربین و وویپ گذاشتن که فقط باید به نفعشون حرف بزنید و تمام دوره هاشون تقلبی و کارآمد نیست و مردم همشون زنگ میزنن و شکایت و گله دارن و چون پارتی دارن همه جا شکایت ها راه به جایی نبرده کلا اینا ۵۰ نفر ثابت برای خودشون توی تمام شعبات تهران و اصفهان نگه میدارن و وکیل حقوقی میگیرن و ی مشت بی انصاف و بی وجدان نگه داشتن که مسئول بالا سر نیروها باشن به ظاهر خوش اخلاق و خنده رو و مودب هستن اما از نیروها کار میکشن و اذیت میکنن و حق و الزحمه کارمندان رو پایمال میکنن و توی جلساتشون میگن زن ها از شوهر هاشون جدا بشن که احتیاجی به پول مردها نداشته باشن و زن هارو تشویق به کار کردن در هولدینگ خودشان میکنن و خانم پیمانه سلطانی فقط نیروی قبلی خودشون رو حمایت میکنن و تعریف و تمجید میکنن نیروهای قبلیشون رو که ارتقاء شغلی پیدا کنن گول بزرگ بودن و پرستیژ کاریشون رو نخورید.

  3. من دو ماهی ک تو هلدینگ پارس کار می‌کردم خیلی اذیت شدم از لحاظ روحی و جسمی.
    دکتر خیلی زور میگفت.میگفت باید بچه ها دو شیفت کار کنن، تعطیلات بیان سرکار و مرخصی هم نخوان، و بابت هر اشتباهی که پرسنل مرتکب میشدن جریمه نقدی و غیر نقدی میکرد.بچه ها واسه پولی ک در میاوردن خیلی تحت فشار بودن ولی دم نمیزدن.دکتر اصلا عفت کلام نداره راحت به همه توهین میکنه شخصیت طرف مقابل رو میاره پایین.همه رو به چشم یه مشت بدبخت و احمق که زیر دستش کار میکنن و دم نمیزنن نگاه میکنه.همش منت پولی ک داره به بچه ها میده رو میذاره.با دلارهایی ک یهشون میده خرشون میکنه و اونام مثل چییییی کار میکنن تا پول دربیارن.

  4. بابا شکری خر کی باشه که دکتری داشته باشه ، این مردک یه لیسانس صنایع از دانشگاه ازاد نجف آباد داره بعد یه فوق لیسانس نمیدونم از کجا خرید بعدم یه دکتری رو کولش سوار شد ، من چند ماه براشون کارکردم و ازین همه خنگی و ابلهی میثم و مژده و مژگان در تعجبم ، یادمه با چه ذوقی رفتم اونجا برای استخدام و چقدر گول لباسای خوشگل و محیطشو خوردم ولی وای وای نگم از اخلاقیات این مردک و محیط مذخرفش و روابط کثیفش ، یعنی گدایی به کار کردن با این بیشرف کلاهبردار شرف داره ، و متاسفم برای مملکتی که ادم خنگ و بی وجدانی مثل این برای ما ادم شده و درس خودباوری هم میده، مثل روز برای من روشنه که بلاخره همونایی که بردنش بالا یروزم زمینش میزنن.

  5. خاک تو سر بی غیرتش .
    تو جلسه تغییر اسم و فامیلش گفت به بابام گفتم تو هیچکی نبودی و هیچ نام و نشونی نمیخوام از تو باشه پس فامیلم رو عوض میکنم . بی غیرت توی حرومزاده رو کی پس انداخته پس؟ بعد ۶ماه هنوز حقوق بهم ندادند و این خانم صادقیان که شکلش مثل میمون هست هر روز منو به بهونه های مختلف میتابونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا