پانزی

کلاهبردار میلاد صیدکرمی

اگر پرونده کلاهبرداری پانزی داداشی رو دنبال کرده باشید باید بدانید که افراد کلاهبردار در این مجموعه ها یا درس پس میدهند یا آموزش کلاهبرداری می بینند!

نمونه بارزی از این افراد که اتفاقا در پروژه کلاهبرداری پانزی داداشی هم حضور پررنگی داشت فردی است به نام کلاهبردار شعیبی زاده (بازرگانی محمت)

این کلاهبردار دقیقا از آن دسته از افرادی بود که از دل کلاهبرداری داداشی به وجود آمد!

میلاد صیدکرمی کیست و چگونه وارد دنیای کلاهبرداری شد؟

یکی دیگر از این کلاهبرداران فردی از به نام میلاد صید کرمی در این مطلب قصد داریم به شما بگویم که میلاد صید کرمی چه کسی بود و چطور تبدیل به یک کلاهبردار شد؛ پس با ما همراه باشید …

تصاویر زیر مربوط به کلاس های آموزشی توسط میلاد صید کرمی در دفتر علی اکبر داداشی است

میلاد صیدکرمی

میلاد صیدکرمی

تامین امنیت اینستاگرام با میاد صیدکرمی!

برای شروع بد نیست بدانید که میلاد صید کرمی فعالیت خود را از سه سال پیش به عنوان تامین امنیت پیج اینستاگرام آغاز کرد تامین امنیت اینستاگرام صرفاً یک بازی از که توسط شیاد هایی مثل این فرد که در ویدئو مشاهده میکنید و میلاد صیدکرمی به وجود آمده است

سرمایه گزاری در ارز دیجیتال با میلاد صیدکرمی!

پس از ترند شدن ارز دیجیتال در کشور ما افراد بسیاری با ایجاد کانال های سیگنال دهی شروع به فعالیت کردند و میلاد صیدکرمی هم از این قاعده مستثنا نبود و جذابیت جذب سرمایه مردم میلاد صیدکرمی را به سرعت تبدیل به یک تریدر کرد و مثل بسیاری از افراد وی با ساخت کانال و قراردادن آموزش در تلگرام و اینستاگرام شروع به اعتماد سازی و جذب سرمایه مردم کرد.

میلاد صیدکرمی

تاسیس گروه و کانال های تلگرامی برای جذب سرمایه مردم با پرداخت سود ۲۰ تا ۳۰ درصد ماهیانه به بهانه ترید! در همین حین میلاد صیدکرمی همزمان با جذب سرمایه های مردم در تلگرام و اینستاگرام دفتر شرکت خود را در الهیه تاسیس کرد.

کلاهبردار صید کرمی

میلاد صیدکرمی با همکاری پسر عموی خود مسلم صیدکرمی با تاسیس دفتر در الهیه و بدون بستن قرارداد برای فرار از دست دستگاه ناظر اقدام به جذب سرمایه مردم به صورت تتر کرده و قربانیان شبکه پانزی سود ۱۵ الی ۳۰ درصد ماهیانه را وعده داده بود. این روند سود دهی تا زمانی که کلاهبردار علی اکبر داداشی بازداشت شد ادامه داشت.

میلاد صید کرمی مسلم صید کرمیمسلم صیدکرمی

اما پس از بازداشت علی اکبر داداشی این شبکه کلاهبرداری هم دفاتر خود را جمع می کند و تمامی اکانت های تلگرام را نیز پاک می کند و مدعی می شود که هک شده است و در نهایت پس از دادن وعده های پوچ به سرمایه گذاران به سرزمین کلاهبرداران یعنی ترکیه متواری می شود.

بر اساس اطلاعات قربانیان برآورد می‌شود که میلاد صیدکرمی بیش از 10 میلیارد تومان از مردم کلاهبرداری کرده است.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24788

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا