تلگرامهک و امنیت

مسئول افشا اطلاعات ۴۲ میلیون ایرانی بر روی سامانه شکار کیست؟

سامانه شکار بر روی آی پی http://46.209.20.26:3000 متعلق به شرکت پرشین سرور http://persianserver.ir بنام منوچهر هاشملو هاست شده است

منوچهر هاشملو با ایمیل [email protected] سال ۲۰۱۵ یک دامنه دیگر هم برای فروش هاست و سرور به اسم http://mahanserver.ir داشته است.

پیش از وب سایت بالا نیز (ماهان سرور) منوچهر هاشملو دامنه دیگری برای فروش هاست و سرور دیگری داشته به اسم http://ariadc.com که تقریبا در سال ۲۰۱۶ به ماهان سرور منتقل کرده است

حالا بیایید نگاهی به گزارش کلیر اسکای در تاریخ ۲۰۱۷ داشته باشیم:
در این گزارش با جستجوی http://mahanserver.ir متوجه خواهید شد که هکری با آی دی aryaieiran مالک دامنه http://Ariadc.com بوده است. در این گزارش نام هکر به اشتباه بهزاد کشوری عنوان شده است.

احتمالا معروفترین عضو این تیم فردی به نام بهزاد مصری است که بعد از هک شبکه HBO در لیست تحت تعقیب FBI قرار گرفت.

امروز شرکت اندیشه سبز ماهان متعلق به منوچهر هاشم لو (هکری با آی دی aryaieiran ) است، همان شرکتی که مسئول انتشار اطلاعات ۴۲ میلیون کاربر تلگرام است.

اما سوال اینجاست که یک آدم با سابقه این چنینی چرا باید چنین اطلاعات حساسی را در اختیار داشته باشد و این اطلاعات را درداختیار چه کسانی قرار میداده؟

 

 

در انتها برای اینکه مطمئن شوید ایمیل [email protected] متعلق به ArYaIeIrAN با ایمیل سابق [email protected] است این ویدیو را ببینید. در این ویدئو خواهید دید که این کلاهبردار ایمیل هکری خود را بعنوان ایمیل بازگردانی قرار داده است.

لینک کوتاه : https://www.webamooz.com /?p=21642

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا