ارز های دیجیتالکلاهبرداری

بررسی توکن جعلی دنا توکن

قبل از خواندن این مطلب توصیه می‌کنیم ابتدا فایل صوتی بالا توضیحاتی راجع به سهام مشارکت دانا توکن و سایر موارد میباشد را گوش کنید

اگر صوت بالا را گوش داده باشید متوجه می شوید که این کلاهبردار که متاسفانه نوجوان می باشد حتی از بیان یک جمله ساده هم قاصر می باشد اما تا کنون بیش از  ۶۱ میلیارد تومان توکن جعلی دناتوکن را به مردم ناآگاه فروخته است.

جالب است بدانید که این نوجوان در شرایطی در حال فعالیت است که بر اساس بخشنامه بانک مرکزی این کار ممنوع است!

نکته جالب ماجرا اینجاست که این نوجوان کلاهبردار حتی وبسایت خود denatoken.com را هم فرصت نکرده که به صورت کامل راه اندازی کند. اما افراد به قدری به دنبال سرمایه گذاری هستند که بدون توجه به وب سایت و نحوه فعالیت این فرد تمامی سرمایه خود را در اختیار این نوجوان کلاهبردار قرار میدهند.

نام این کلاهبردار آقای صابر علیزاده می باشد.

تصویر برگرفته از شماره موبایل این کلاهبردار است و مشخص نیست که متعلق به فرد می باشد یا خیر.

دناتو کن کلاهبرداری پانزی است در رابطه با این نوع کلاهبرداری در کانال بسیار صحبت کردیم اما درخواست وب آموز از ناظر مملکت این است که نه تنها با امسال صابر علیزاده برخورد کند بلکه در کنار آن به مردم ناگاه هم در مقابله با این کلاهبرداری ها هشدار دهد.

ممکن است به سادگی از کنار این هشدار عبور کنید اما همانطور که خواندید این نوجوان ۶۱ میلیارد تومان از مردم ناگاه کلاهبرداری کرده است (این نوجوان تنها یکی از اعضای تیم می باشد) هر دقیقه به تعداد قربانیان نیز افزوده می شود.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=22989

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. اتفاقا نو ظهور نیست دوست عزیزم.
  خلاصه فعالیت این عزیزان کلاهبردار مستردیجی به این صورت هست
  ابتدا راه اندازی سایت ماینر دوج کوین
  سپس بعد از چند ماه فعالیت و درست در زمان پامپ دوجکوین ، فریز کردن موجودی ها به بهانه هک ولت سایت که البته هیچ مدارکی هم بابتش ارایه ندادن.
  حدودا دو ماه بعد زمزمه های راه اندازی پروژه اریاکوین رود اعلام کردن و بعد از چهار تا شش ماه یک شتکوین آریا رو با پول بلاک شده همین کاربرای بیچاره راه اندازی کردن و قالب کوینها رو باز به همین کاربرای فروختن. ضمن اینکه میدونید صرافی ها هم برای لیست کردن هر کوین یه مبلغی مطالبه می‌کنند( میشه حدس زد از کدوم منبع پرداخت کردن )

  بعد از دو سال کاربرها رو مجبور به پرداخت مجدد ۱۵ هزار دوج برای راه اندازی بالانس کردن. بعد هم مثلا‌از فریز بالانس ۱۰۰ هزارتا رو اجاره فعال کردن ماینر دادن.
  تا اینجا همه چیز خیلی شیک و مجلسی پیش رفت و توی مدت چند ماه تنها ماینر فعال شد و عملا مبلغ زیادی هم به کاربرها پرداخت نشد چون قانون گذاشتن که حداقل تایم ماینرها شش ماه باشه و اصل و سود در پایان دوره پرداخت بشه بنابر این تا شش ماه دیگه هم پرداختی صورت نگرفت.
  طی ماه گذاشته هم بعد از مقدار اندکی که هر کس تونست خارج کنه به یکباره و با پامپ‌ ارز های دیجیتال اعلام کردن نمی‌تونیم سرمایه ها رو بازپرداخت کنیم و سایت پلن ها رو حذف می‌کنه و معادل قیمت دوج در زمان واریز کاربر به سایت همون مبلغ و به دلار بازپرداخت می‌کنه.( به عنوان مثال کاربر ۵۰۰۰ دوج رو سه سال قبل به قیمت دلاری اون زمان ۰.۰۰۲ خریده و واریز کرده . حالا سایت بعد از سه سال میاد و حساب می‌کنه اون پنج هزار دوج رو کاربر ۱۰ دلار خریده. همون ده دلار و به حساب کاربر انتقال میده .) اما مسأله جایی جالبتر میشه که شما اولا الان با اون ۱۰ دلار بخواد دوج بخره حتی به قیمت همین امروز ۰.۰۰۶ تنها می‌تونه ۱۶۰۰ دوج داشته باشه پس عملا پولش یک چهارم شده . دوم اینکه همین امروز هم به شما پرداخت نمی‌کنند. مجبور هستید با پلن دلاری مجددا ماینر فعال کنید و باز حداقل سه ماه دیگه صبر کنید تا به همین اندک پولتون برسید .

  با این روش در عمل کاربر سه سال پولش بلاک شد و نتونست از سرمایه اش استفاده کنه و در حالی که اگر تنها همون تعداد اصل دوج رو بهش پرداخت میکردن حداقل تا حدودی ضررش جبران میشد . اما برای مدیر سایت مستردیجی و اریا تنها چیزی که مهمه کلاهبرداری و دزدی از کاربر هاست و مهم نیست سر زندگی کاربر چه بلایی میاد

  و اما در مورد صرافی راه اندازی شده ??
  ( بر اساس تحقیقات تعدادی از مالباخته های مستردیجی )

  این صرافی آریانا در یکی از جزایر کارائیب با پرداخت مبلغی تونسته لایسنس بین المللی بگیره و قطعا این آقایون اونقدر زرنگ هستن که به شکلی این کارو انجام داده باشن که اگر کسی ازشون شکایت کرد نتونه به جایی برسه. وگرنه چرا در اروپا یا آمریکا این شرکت رو ثبت نکردن؟؟؟ چرا مدارک هویتی از هیچ کدام از افراد پشت این پروژه ها ارایه نشده؟؟؟ حتی یک عکس یا یک فیلم یا حتی مشخصات افراد ؟؟؟

  ضمنا شخصی به نام مستعار کیومرث پارسا قبل از اینکه سایت مستردیجی راه اندازی کنه یک کانال تلگرام داشت و از طریق استخراج قطره ای از سایت‌هایی مثل کوین پات و زیر مجموعه گیری فعالیت میکرد . اما وقتی خودش در سایت ماینر( دوج ماینر سی سی ) قربانی کلاهبرداری شد به فکر راه اندازی یه سایت مشابه افتاد وگرنه در ابتدا هیچ سرمایه ای نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا