ارزش افزودهکلاهبرداری

نظر نماینده مجلس ضارب سرباز راهور آقای عنابستانی در مورد بذرپاش و ارتباطش با وی

این روزها کم خبر مورد ضرب و شتم قرار گرفتن سربازان به گوشمان نمی رسد. مثلاً در موردی که چند ماه پیش شاهد آن بودیم یک سرباز در بابل مورد ضرب و شتم توسط یک فرد قضایی قرار گرفت که در نهایت منجر به عذرخواهی مقام قضایی شد.

اخیراً نیز یک سرباز راهور در تهران بدون هیچ گونه دلیلی مورد ضرب و شتم توسط یک نماینده مجلس به نام آقای عنابستانی که نماینده مردم سبزوار است قرار گرفت

 

اما در این مطلب قصد داریم نظر آقای عنابستانی در رابطه با بذر پاش را بدانیم. اگر مطلب وب آموز در مورد بذرپاش را مطالعه نکرده اید پیشنهاد می کنیم از اینجا این مطلب را مطالعه کنید.

آقای عنابستانی که به عنوان نماینده انقلابی مردم سبزوار شناخته می شود در فایل زیر صراحتا عنوان می‌کند که تبدیل صدا و سیما به قمارخانه و جعل مدارک و اسناد و همینطور کلاه برداری توسکا توسط بذرپاش و همینطور مطالبه عمومی برای برخورد با این فرد و اقدامات وی در واقع جنجالی برای تضعیف قوه نظارتی مجلس می باشند!

 

فایل صوتی زیر نیز مربوط به نٰظر آقای علی اصغر عنابستانی (خان ده بالا) در رابطه با مهرداد بذرپاش می باشد.

 

در تصویر زیر مشاهده می کنید که آقای عنابستانی از سمت معاون استانداری خراسان رضوی و فرمانداری شهرستان سبزوار تا وکالت و معاونت های مختلف مشغول فعالیت بودند.

اما نکته جالب اینجاست که با توجه به پست ها و شغل هایی که ایشان داشته اند تا نوبت ۵۶ هم به خود اجازه دریافت یارانه می دادند که از نوبت ۵۶ به بعد دست این نماینده از یارانه توسط دولت کوتاه شد!

چند خط توضیح فوق کافی است که بدانید آیا این فرد که به عنوان نماینده انقلابی مردم سبزوار به مجلس ورود کرده و حامی مستضعفین و قشر ضعیف جامعه است یا خیر!

اما بد نیست نظر آقای عنابستانی در رابطه با یارانه را نیز بدانید:

طرحی که به مرور زمان ساختار بهداشت و درمان را با مشکلاتی مواجه کرد، در مرحله سوم افزایش قیمت حامل‌های سوخت که سال گذشته با اتفاقات ناگواری گره خورد، به دهک‌های پایین جامعه اختصاص داده شد؛ البته به گفته خود دولت؛ بماند چند درصد از جامعه مشمول دریافت آن شدند، کسی هم نتوانست حسابرسی دقیقی از جامعه داشته باشد که چند درصد این پول را دریافت کرده و چه تعداد آن را دریافت نکرده‌اند

و ما نقطه عطف در این مطلب اینجاست که شما در تصویر زیر مشاهده می کنید که آقای بذرپاش و آقای عنابستانی در یک جلسه دو نفره در حال گفتگو با یکدیگر می باشد.

احتمالاً در این گفتگوی دو نفره مهرداد بذرپاش به آقای علی اصغر عنابستانی وعده ورود به مجلس را در صورتیکه از کلاهبرداری توسکا و ارزش افزوده ستاد اجرایی چشم پوشی کند می دهد  🙂

ویدئوی انتخاباتی زیر که مربوط به انصراف مهندس حمید صالحی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس به نفع علی اصغر عنابستانی می باشد با هشتگ صدای مردم بودن هنر میخواهد و خوب ترین انتخاب در کانال تلگرامی ایشان منتشر شده است اما اگر به ثانیه های ابتدایی ویدئو دقت کنید متوجه خواهید شد که این فرد در ویدئو و هم در کانال تلگرامی اش به عنوان دکتر عنابستانی معرفی شده است.

این در حالی است که این نماینده طبق اعلام رسمی شورای نگهبان دارای مدرک فوق لیسانس بوده و این اقدام تخلف آشکار و دروغگویی به مردمی که به وی رای داده‌اند می باشد.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=23713

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا