اخبارقمار و شرطبندی

میلاد حاتمی یکی از سرشبکه های بزرگ قمار بازداشت شد

میلاد حاتمی قمارباز بزرگ که در کارنامه خود آدم ربایی و حتی لخت کردن دختران ناآگاه را دارد در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ تحویل پلیس ایران شد. این مجرم قمار باز ابتدا به وان ترکیه منتقل و پس از چند ساعت به پلیس ایران تحویل داده شد.

 

فعالیت میلاد حاتمی مانند قماربازان دیگر در کانال وب آموز بررسی شد اما ماجرای این قمار باز زمانی داغ شد که ویدئوی جنجالی دور زدن در شهر در ماشین پلیس و آژیر کشیدن در خیابان های استانبول را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

 

در این ماجرا پلیس خاطی تعلیق و بلافاصله پلیس استانبول از تحت تعقیب قرار گرفتن میلاد حاتمی (با نام کامل میلاد حاتم آبادی فراهانی) خبر داد. منبع

پس از این اتفاق میلاد حاتمی در صفحه اینستاگرامی خود ابراز ندامت کرده و این کلاهبردار یک شبه به یاد خدا افتاد. مشاهده ویدئو

پس از این ماجرا آدام تاشکایا معاون سابق اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری ترکیه در میان بررسی های خود در رابطه با شبکه قماری که توسط ایرانیان در ترکیه مدیریت می شود به ماجرای میلاد حاتمی نیز پرداخت. فشارها علیه میلاد حاتمی زیاد شد تا اینکه پس از این اتفاق این کلاهبردار توسط پلیس بازداشت و جهت دیپورت تحویل اداره مهاجرت ترکیه شد.

پس از مدتی خبرها حاکی از این بود که دیپورت میلاد حاتمی به ایران به دلیل خطر اعدام لغو شد اما طبق ادعاهای همسر این کلاهبردار، میلاد حاتمی به مدت سه ماه در زندان به سر می‌برد و علیرغم وعده‌هایی که پلیس و وکلا به خانواده این فرد مبنی بر آزاد شدن این کلاهبردار دادند در نهایت این فرد به پلیس ایران تحویل داده شد.

بروزرسانی:

آدام تاشکایا معاون سابق اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری ترکیه در حساب کاربری توییتر خود نوشت میلاد حاتمی در بازداشت پلیس ایران در در مورد ارتباط ۲۳ نفر با سایت های غیرقانونی قمار و پیش بینی اعتراف کرده است که از این بین برای ۱۱ نفر درخواست اعلان قرمز اینترپل در دستور کار پلیس قرار خواهد گرفت.

جهت حمایت از آدم دانشگاهی ها در توییتر اینجا را کلیک کنید.

اخبار غیر رسمی از شکسته شدن چند انگشت دست میلاد‌حاتمی به وب آموز رسیده که علت و صحت این حادثه مشخص نیست.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24101

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا