ارز های دیجیتالکلاهبرداریهرمی

کینگ مانی، رمزارز جعلی شبکه کلاهبردار بادران

• شرکت شبکه بادران گستران

محتوا پنهان

اولین شرکتی که در ایران مجوز بازاریابی شبکه ای گرفت، شرکت شبکه بادران گستران بود که اعضای آن به شرح زیر میباشد:

  1. فریدون قربانیان مشهدی
  2. سیده شهره موسوی
  3. فرشید قربانیان مشهدی
  4. فرنوش قربانیان مشهدی
  5. شیدا قربانیان مشهدی

• رمزارز کینگ مانی

بادران به عنوان پورسانت به شبکه، رمزارزی را به اسم کینگ مانی (http://kingmoney.io) معرفی کرد و اعضا را تشویق به سرمایه گزاری و خرید این ارز میکرد. برای خرید این رمزارز هم باید از سایت (http://utbyte.io) بیت کوین را به کینگ مانی تبدیل میکردید. هر دو سایت دارای یک هویت/سرور هستند!

سایت (http://utbyte.io) پس از مدتی تبدیل کینگ مانی به بیت کوین را بسته و اینگونه سرمایه مردم را بلوکه کرد! همچنین با ارزش گذاری جعلی و پامپ و دامپ قیمت این ارز، با سرمایه مردم بازی میکردند. در تصویر زیر نمودار قیمت این ارز را میبنید که طی مدت کوتاهی ارزش آن چندین درصد کاهش یافته است.

• تکذیب ارتباط بادران با رمزارز کینگ مانی!

شبکه کلاهبردار بادران شهریور ماه ۱۳۹۹ طی اطلاعیه ای هرگونه منتسب کردن رمزارز کینگ مانی به این شبکه را تکذیب و هدف اینکار را تخریب نام و اعتبار شرکت بادران دانست.

• کینگ مانی متعلق به کیست؟

کینگ مانی متعلق به شرکت Sweden invest group AB سوئد است. سال ۲۰۱۹، وبسایت رسمی کینگ مانی آدرس شرکت خود را ۱۰۶۹ ۱۶۴ ۲۵ Kista/Stockholm درج کرده است. این آدرس، آدرس اتاق بازرگانی ایران سوئد است.

مدیر اتاق بازرگانی ایران و سوئد آقای “رضا خلیلی دیلمی” است. طبق (اینجا) اعضای شرکت کلاهبردار Sweden invest group AB با شماره ثبت ۵۵۹۱۰۶-۴۶۰۴ :
۱. رضا خلیلی (مدیر اتاق بازرگانی ایران و سوئد)
۲. فریدون قربانیان مشهدی (مدیر بادران)
۳. سیده شهره موسوی (مدیر بادران)
۴. مجید دیبا

تکذیب ارتباط کینگ مانی و بادران دروغین بوده و مالکیت این رمزارز جعلی تمام و کمال برعهده شبکه کلاهبردار بادران است.

کلاهبردارن بادران با طراحی وب سایتی با آدرس edasen.io مدعی شدند که با نصب این اپ میتوانید به استخراج رمزارز کینگ مانی بپردازید. این اپ کاملا جعلی بود و صرفا یک تایمر بدون هیچ پردازشی است که کاربر را فریب میدهد. نتیجه آنالیز این اپ را در (اینجا) میتوانید مشاهده کنید.

توسعه دهنده اپ های edasen.io و utbyte.io فردی است به نام حامد روح اللهی که کارمند شبکه کلاهبردار بادران است!

ویدیو بررسی کامل شبکه کلاهبردار بادران و رمزارز جعلی کینگ مانی که توسط وب آموز در مهرماه ۱۳۹۹ تهیه شده را از طریق این لینک در یوتیوب میتوانید مشاهده کنید.

 

• سرانجام رمزارز کینگ مانی …

سرانجام در مهر ماه ۱۴۰۰ وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه ای خبر از برخورد با شبکه سازمان یافته کلاهبردار رمزارز کینگ مانی را داد که در ادامه این بیانیه قابل مشاهده است:

با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه‎ الشریف) یکی از بزرگترین شبکه‌های سازمان‌یافته کلاهبرداری در سطح کشور شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.
این باند با فریب افکار عمومی و تشویق افراد به خرید و سرمایه‌گذاری در رمز ارز مجعول ” کینگ‌مانی”، مبالغ هنگفتی را از زیر مجموعه‌های خود کسب کرده و با ایجاد نوسانات ساختگی در قیمت رمز ارز ادعایی، اقدام به خرید و فروش آن کرده است.
در این عملیات اعضاء این باند با حکم مرجع قضایی دستگیر و به‌دلیل تعداد زیاد مالباختگان، پرونده آنان در سیر مراحل قضایی می‌باشد.
وزارت اطلاعات ضمن هشدار به سوداگران و کلاهبرداران حوزه‌ی رمز ارزها، به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند؛ به‌دلیل وجود مخاطرات سرمایه‌گذاری در این قبیل بازارها، توجه بیشتری نمایند.

علی رغم اینکه رمزارز کینگ مانی متعلق به شبکه کلاهبردار بادران گستران است اما فریدون قربانیان متهم ردیف اول پرونده کلاهبرداری کینگ مانی و مالک شرکت کلاهبردار بادران با وثیقه سنگین آزاد است! گردانندگان اصلی رمزارز کینگ مانی خانواده تبهکار قربانیان هستند و این خانواده همچنان در ترکیه درحال اغفال مردم برای عضویت در شرکت های هرمی خود همچون “بادران لایف” هستند! قطعا وزارت اطلاعات به دلیل اینکه بادران ارتباط خود را با کینگ مانی تکذیب کرده بود باید نام این شبکه کلاهبردار را در بیانیه خود منتشر و این موضوع را به صورت کامل برای مردم شفاف سازی میکرد که متاسفانه نامی از این شرکت در بیانیه منتشر شده دیده نمیشود.

فرار رو به جلو کلاهبرداران بادران!

پس از اتفاقات رخ داده در رابطه با بادران، این کلاهبرداران ارتباط مجموعه بادران با کینگ مانی را انکار و اعلام کردند که از خبرگزاری و نویسنده خبر شکایت می کنند!

لینک کوتاه : https://www.webamooz.com /?p=25532

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. لعنت به بادران. خانم شهره موسوی کلاهبرداره. خانوادگی کلاهبردار هستند. لعنت بهشون که کلی خانواده رو بدبخت کردند. من دیدم با چشم خودم چقدر آدم مال باخته که این شرکت فریبشون داد. اگه شهره موسوی دستگیر نشه معلوم میشه یه جای کار ایراد داره

  2. پنج سال از جوانی ام رو گذاشتم پای نتورک. آخرش هم هیچی! فقط ضرر و بدبختی و بیچارگی. همه وعده وعیدهاشون پوچ و توخالی بود. لعنت. بادران، من تا آخر عمر کینه ات را از یاد نخواهم برد!

  3. فقط خاک چشم این عوضی های کلاهبردار رو پر میکنه
    خدا روشکر اون دنیا حساب و کتابی هست البته اگر این بیشرفا اعتقاد داشته باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا