پانزیکلاهبرداری

کلاهبرداری محمد غفاری، مدیرعامل رضایت خودرو

محمد غفاری مدیرعامل شرکت تعاونی رضایت خودرو طراوت نوین به شماره ثبت 2788 مدتهاست درحال کلاهبرداری دسیسه پانزی با سرمایه مردم است و مشخص نیست دستگاه ناظر چرا با این شیاد برخورد نمیکند.

مدل کلاهبرداری محمد غفاری کلاهبرداری دسیسه پانزی است؛ به این صورت که اقدام به ثبت نام خودرو میکند و پس از فرار رسیدن زمان تحویل، مشتری را تشویق به عضویت در یکی از پلن های سرمایه گذاری سود ثابت میکند.

محمد غفاری با این ترفند چند سالی است که در حال جذب سرمایه های کلان از مردم است و البته مردم ناآگاه نیز خوشحال از دریافت سود، سرمایه خود را وارد این سیستم کلاهبرداری میکنند!

محمد غفاری با پولهای مردم موسسه خیریه ریحانه الحسین (ع)، باشگاه ورزشی تیم فوتبال غفاری و البته 4 تا سوله خالی به اسم مجتمع و کارخانه راه اندازی کرده است.
لازم به ذکر است خودرو ها در موعد مشخص تحویل داده شده و ثبت نام خودرو از اساس بهانه و روش جذب سرمایه این کلاهبردار است و مشتری را به سمت شبکه سرمایه گذاری خود با سود ثابت تشویق میکنند. (آرشیوآرشیوآرشیو)

توضیحات پرونده در لایو یوتیوب

توضیحات پرونده کلاهبرداری رضایت خودرو

بروزرسانی: 5/2/1401

پلمب یک شرکت پیش‌فروش خودرو در قزوین
دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اعلام خبر پلمب یک شرکت پیش‌فروش خودرو در قزوین گفت: شهروندان هوشیار باشند که امکان پیش‌فروش خودرو توسط شرکت های خصوصی وجود ندارد و فریب تبلیغات واهی این شرکت ها را نخورند. جای تعجب داره ایشون اصلی ترین شرکت کلاهبردار #پانزی در قزوین #رضایت_خودرو را ندیده است!
http://fna.ir/1oram2

بروزرسانی

محمد رضا غفاری دارنده مدرک فوق دکتری MBA هستند که مدتی با شرکت رضایت خودرو درحال کلاهبرداری #پانزی از مردم است! توضیح اینکه مدرکی با عنوان “فوق دکتری” نداریم چه برسه از نوع MBA 🙂 – آرشیو

حمد غفاری با پخش ویدیو های مختلف تلاش کرده است که نشان دهد با مسولین دولتی و نظامی کشور در ارتباط است.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰ روابط عمومی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین طی بیانیه ای هرگونه ارتباط و سرمایه گذاری با شرکت رضایت خودرو طراوت نوین را تکذیب کرد.
شرکت رضایت خودرو کلیپی با عنوان ” تجلیل از پاسداران شرکت رضایت خودروی طراوت نوین ” در اینترنت منتشر کرد، طبق بیانیه سپاه: در این فیلم دو نفر از افرادی که به عنوان پاسدار تجلیل شده اند از بازنشستگان سپاه می باشند که بعد از بازنشستگی، در حال فعالیت وهمکاری با شرکت رضایت خودروی طراوت نوین(غفاری) هستند و هیچ ارتباطی با سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ندارند و نفر سوم نیز که در حال حاضر از پرسنل سپاه می باشد بدون هماهنگی در این برنامه حضور داشته که تخلف محسوب شده و پرونده ایشان در حال پیگیری از سوی مراجع ذی صلاح داخلی سپاه می باشد. https://www.ilna.news/fa/tiny/news-1206632

همکاری گسترده شعب بانک ها با شبکه کلاهبردار رضایت خودرو.

در فضای اینترنت نامه ای به تاریخ 4/1/1400 منتشر شده است که نشان میدهد حراست بانک مرکزی از طریق اداره نظارت بر موسسات پولی غیربانکی به وزارت صمت در رابطه با “امکان وقوع «کلاهبرداری جمعی» شرکت تعاونی رضایت خودروی طراوت نوین” هشدار داده است و وزارت صمت هم به نظر میاد پیگیری کرده است و در نهایت طی نامه به تاریخ 24/1/1401 به روسای کلیه ادارات، نهادها، دستگاهها و سازمان های اجرایی و نظارتی هشدار داده است که: از انعقاد هرگونه قرارداد با اتوگاری غفاری و ثبت خودرو شرایطی تا اطلاع ثانوی خودداری نمایند.
ولی چقدر میتوان به اعتبار این نامه ها اطمینان کرد؟ چرا حراست بانک مرکزی به شعبات بانک های زیر مجموعه خود هشدار نمیدهد؟

نتیجه پیگیری تلفنی شماره نامه بانک مرکزی در بخش دبیرخانه و اداره نظارت بر موسسات پولی غیربانکی اثبات میکند که نامه ها واقعی است و از نظر بانک مرکزی شرکت رضایت خودرو با تبلیغات فریبنده و سو استفاده از عنوان پیش فروش، به دنبال جمع آوری وجوه از عموم میباشد لذا امکان وقوع “کلاهبرداری جمعی” دارد. همچنان سوال اینجاست که چرا بانک مرکزی هشدار را به شعبات بانک های زیر مجموعه خود نداده است و این بانک ها با تبلیغات گسترده درحال دادن خدمات به این شرکت کلاهبردار هستند؟!

برگردیم به تیر 1399 و ببینیم نظر دادستان تاکستان آقای حسین رجبی در رابطه با پرونده رضایت خودرو چیست. ایشان از آن تاریخ تا امروز درحال بررسی این است که این شرکت کلاهبرداری کرده یا خیر! یعنی فهمیدن اینکه این شرکت درحال جمع کردن پول مردم با وعده پرداخت سود است اینقدر زمان برده؟ بخش دردناک اینجاست که مشخص است که دستگاه قضایی برای برخورد با این کلاهبرداران تحت فشار است چون مردم سود گیر این فرد را موفق و دست به خیر میدانند! دادستان به صورت جدی برخورد با فرد(کلاهبردار) را به دلیل فشار سوال کنندگان رد کرد و تغییر روند را وعده داد! مشخص نیست ایشان دادستان است یا معلم پرورشی!
آقای دادستان دقیق و سفت و محکم در رابطه با کلاهبرداری این فرد توضیح بده و با این کلاهبردار که هر روز درحال حیف و میل سرمایه مردم است برخورد کن تا چه تاریخی میتوانید به مردن واقعیت را نگویید؟!

بروزرسانی 5/1/1401

5 اردیبهشت 1401 دادستان عمومی و انقلاب قزوین جناب آقای محمد قاسمی خبر از پلمب یک شرکت پیش فروش خودرو داد (منبع) و اعلام کرد “شهروندان مراقب فعالیت شرکت‌های پیش‌فروش خودرو باشند!”
این بخش نظر دادستان خیلی مهم است:
قاسمی اظهار کرد: بر اساس اخبار منتشره در رسانه‌ها در روز گذشته، در طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو بیش از ۵ میلیون نفر برای خرید ۸ هزار دستگاه خودرو اقدام به ثبت نام کرده اند، لذا با توجه به شرایط مذکور شهروندان باید هوشیار باشند که امکان پیش‌فروش خودرو توسط شرکت‌های خصوصی وجود ندارد و فریب تبلیغات واهی این شرکت‌ها را نخورند.

? نه تنها با شرکت رضایت خودرو برخورد نشد بلکه دقیقا همزمان با نظر دادستان این شرکت کلاهبردار پیش فروش ویژه عیدانه خود با وعده “سرمایه گذاری ویژه در حوزه تولید، توزیع و مسکن” آغاز کرد!

در نهایت در تاریخ 24/2/1401 نامه ای از سمت وزارت صمت استان قزوین به ادارات، نهادها، دستگاه ها و سازمانهای اجرایی و نظارتی و عمومی مردم منتشر شد که خبر میداد مرجع قضایی در تاریخ 1/7/1401 اقدام به پلمپ شرکت رضایت خودرو خواهد کرد که این نامه توسط این شرکت تکذیب شد. متاسفانه ما موفق به تماس با وزارت صمت قزوین و گرفتن تاییدیه این نامه نشدیم.

? فعالیت محمد غفاری با ویترین پیش فروش خوردو کلاهبرداری پانزی است و این هرم محکوم به فروریختن است، هر روز که دیرتر با این شرکت ها برخورد میشود اموال بیشتری از مردم حیف و میل خواهد شد.

آپدیت 7 خرداد 1401

دادستان تاکستان به شرکت‌های پیش‌فروش خودرو هشدارداد، مهلت 10روزه برای ارائه مجوزهای قانونی – منبع

درحالی حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان خبر از پلمب ۲ شرکت پیشفروش خودرو داد که بزرگترین/قدیمی ترین/ متخلف ترین این شرکت ها یعنی رضایت خودرو در این لیست نیست! رجبی باز هم اعلام کرد که به این شرکت ها گفتیم پیش فروش خودرو نکنن! همین! شما ملت هم نرید پول بدید به اینها ولی زورمون به رضایت خودرو نمیرسه!
در حالی دادستان تاکستان شهامت مبارزه با شبکه کلاهبردار محمدرضا غفاری را ندارد که غفاری در اقدام جدید به سمت سرمایه گذاری مسکن روی آورده و با این بهانه درحال جذب سرمایه مردم است!
البته آقای رجبی اینو میدونه و البته نظرشون رو هم فرمودند که “به دلیل تنظیم عادی قراردادهای پیش فروش تعهد اخذ گردید و مقرر شد، ظرف مدت ۳۰ روز نسبت به ثبت قراردادها در دفاتر اسناد رسمی به استناد ماده ۳ قانون پیش فروش ساختمان اقدام نمایند.”

زیر گوش ایشون بیش از سه ساله شیاد محمدرضا غفاری با بهانه های مختلف سرمایه مردم رو جذب میکنه و بهشون “سود” میده و داره کلاهبرداری دسیسه #پانزی میکنه و دادستان مملکت شده وکیل و مشاور رایگان شبکه تبه کار رضایت خودرو!

نه تنها مهلت 10 روزه دادستان تاکستان تموم شد و با شرکت رضایت خودرو برخورد نشد بلکه حسن رجبی دیگر دادستان تاکستان نیست و امروز دادستان قزوین است و کلاهبردار محمدرضا غفاری در تغییر رویکرد حالا درحال جذب سرمایه با بهانه سرمایه گذاری در مسکن و بازرگانی است!
آقای دادستان البته به خوبی میداند که این کلاهبرداران درحال حیف و میل سرمایه مردم و نمایش موفقیت هستند؛ این نمایشنامه حتما عاقبت تلخی برای مردم دارد و در آن زمان شما مسئولین وقت را به یاد بیاورید.

عجیب است که “حسن رجبی” وقتی دادستان تاکستان بود جلوی فعالیت رضایت خودرو رو نگرفت و الان که دادستان قزوین شده و داره بقیه شرکت ها رو پلمپ میکنه، باز هم جلوی فعالیت رضایت خودرو رو نمیگیره؟! همزمان که ایشون بقیه رو پلمپ میکنه، رضایت خوردو به راحتی داره پیش فروش خودرو میکنه و چارت سود دهی هم میفرسته برای مشتری ها!

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=26492

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا