پکیج های آموزشیکلاهبرداری

شرکت آراد برندینگ چگونه کلاهبرداری میکند؟

در عصر ارتباطات و تکنولوژی، وعده‌های جذاب و چشمگیر اغلب وسیله‌ای هستند که شرکت‌ها برای جذب مشتری بهره‌برداری می‌کنند. شرکت ““مدیریت فضای توسعه گستر صــادرات آراد”” با نام “آراد برندینگ” نیز از این مسیر پیروی کرده و با ارائه وعده‌هایی چشمگیر، سعی در جذب مشتریان جدید دارد. اما آنچه که در پشت پرده این وعده‌ها پنهان است، گاهی اوقات با واقعیت‌هایی تلخ همراه است.

وعده‌های زیبا، واقعیت‌های تلخ

شرکت آراد برندینگ با استراتژی‌های زیبا و جذاب به مردم ناآگاه نزدیک می‌شود، اما آیا واقعیت همچون ظاهر آن است؟

رهیافت‌های جذاب بازاریابی: از ویدئوهای تبلیغاتی با وعده‌های درخشان گرفته تا سمینارها و همایش‌هایی با سخنرانان معروف و جذاب، همه و همه برای جلب توجه و اعتماد مردم به راه انداخته شده‌اند.

وعده‌های ثروت سریع: بسیاری از مشتریان به وعده‌هایی از قبیل “درآمد چندبرابر در مدت کوتاه” یا “تبدیل شدن به تاجر موفق با تجربه‌های کم” و “درآمد دلاری” فریب خورده‌اند.

تبلیغ اغواگرانه آرادبرندینگ

وعده‌های ارتقاء مهارت‌ها: به مشتریان وعده داده می‌شود که با استفاده از خدمات شرکت، مهارت‌هایی از قبیل فن بیان، مذاکره و … را به سرعت ارتقاء خواهند داد. اما در واقعیت، این دوره‌ها اغلب سطحی و بدون محتوای موثری هستند.

پشتیبانی پس از فروش: وعده‌هایی از قبیل “پشتیبانی ۲۴ ساعته” یا “راهنمایی تا موفقیت” اغلب فقط ادعاست و در عمل، مشتریان با سوالات و مشکلات خود تنها می‌مانند.

تضمین‌های بازگشت سرمایه: برخی مشتریان مدعی شدند که به آنها وعده داده شده است در صورت نارضایتی، کل مبلغ پرداختی بازگردانده می‌شود. اما در واقعیت، بازپرداخت وجه بسیار مشکل و پیچیده بوده است.

در نهایت، وقتی به نزدیکی شرکت آراد برندینگ می‌رویم، متوجه می‌شویم که زیر پوسته‌ی موفقیت و پیشرفت، واقعیت‌هایی تلخ و ناگوار نهفته است. این واقعیت‌ها نشان‌دهنده‌ی رویکرد کلاهبردارانه و شیادی این شرکت در جلب اعتماد و سپس سوءاستفاده از مردم است.

برای پی بردن به واقعیت پنهان پشت فعالیت این شرکت کافی است عاقب چند مشتری را با دقت بخوانیم:

طاهری از بیرجند

در ماه دی ۱۴۰۰، با مجموعه “ارادبرندینگ” از طریق تبلیغات گوگل آشنا شدم. پس از وارد کردن شماره تلفنم، آقای علی‌اکبر ابراهیمی به عنوان مشاور من، با من تماس گرفت. او با وعده‌های بزرگ، من را ترغیب کرد تا در زمینه تجارت با آن‌ها همکاری کنم. بر اساس وعده‌هایی که داده شد، انتظار داشتم پس از ورود به این حوزه، درآمد قابل توجهی کسب کنم. اما بلافاصله پس از پرداخت مبلغ ۵ میلیون تومان به عنوان سرمایه اولیه، با درخواست‌های مکرر برای پرداخت‌های بیشتر مواجه شدم. در نهایت، مجبور به فروش ماشین شخصی‌ام شدم و مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان را به آن‌ها واریز کردم. آقای ابراهیمی حتی از من خواست تا هر چیزی که دارم را بفروشم تا در این تجارت شریک شوم. متأسفانه، این وعده‌ها فقط به وعده ماند و هیچ یک از آن‌ها به اجرا در نیامد. به جای آن، با آموزش‌های سطحی و بی‌محتوا مواجه شدم.

با این همه وعده و پول‌هایی که پرداخت کردم، هیچ سایت یا لوگویی برایم طراحی نشد. این شرکت فقط به دنبال کسب سود از مردم بی‌اطلاع است.

فتاح پور از اصفهان

با مجموعه آرادبرندینگ از طریق پاسخ دادن به سوالاتی در اینترنت مانند “علم بهتر است یا ثروت” آشنا شدم. کمی بعد، شخصی به نام محمد اربابی با من تماس گرفت و از من خواست تا در واتس‌اپ با او در تماس باشم تا کلیپ‌هایی از شرکت آرادبرندینگ به من ارسال کند. وی وعده داد که آرادبرندینگ یک شرکت بزرگ و موفق است و کلیپ‌ها شاهدی بر رشد و توسعه آن در ایران و خارج از کشور است. وی همچنین چندین بار به من تلفن زد و مدعی شد که قصد دارد به من به صورت رایگان آموزش تجارت دهد. پس از آن، چهار طرح مختلف به من ارائه داد، از جمله طرح رایگان، آراد، من و آراد و پیکانکاری. من طرح رایگان را انتخاب کردم، اما به زودی متوجه شدم که وعده‌هایی که به من داده شده بودند، دروغ است. به من وعده داده شد که اگر با آنها همکاری کنم، می‌توانم درآمد خوبی داشته باشم، اما در نهایت هیچ‌یک از این وعده‌ها به حقیقت نپیوست.وقتی به قم رفتم، وی با نشان دادن فیلم‌هایی از موفقیت‌های تجاران آرادبرندینگ، من را متقاعد کرد که طلاهایم را به آنها بدهم. وعده‌هایی چون خرید خانه و ماشین به من داده شد، اما هیچ‌یک از این وعده‌ها به حقیقت پیوسته نشد. در نهایت، من از آنها خواستم که یا طلاهایم را برگردانند یا مبلغی که به آنها داده‌ام را پس بدهند. وی مدعی شد که من به عنوان مشتری در سایت آنها ثبت شده‌ام، اما این موضوع نیز دروغ بود. در کل، تجربه من با مجموعه آرادبرندینگ نشان‌دهنده این است که وعده‌های زیبا و دلپذیر نمی‌توانند واقعیت‌های تلخ را بپوشاند.

به فتاح پور نه لوگویی داده شد نه وب سایتی! حتی به او قرارداد هم ندادند!

حسینی از یاسوج

وقتی با شرکت آراد برندینگ در تلگرام آشنا شدم، به من چندین وب سایت با دامنه های yasnadetergent.com ، detergentclean.com ، detergentexpco.com و mavadshoyande.com دادند، از آنجا که عضو کانال تلگرامی این شرکت بودم، به طور مرتب با قیمت‌های مختلف سایت‌های آماده را معرفی می‌کردند. آنها وعده می‌دادند که با استفاده از مشاوره با تیم آراد، توانمندی در فروش محصولات به صورت عمده پیدا خواهم کرد. در نهایت با وعده‌های زیبا، من را متقاعد به همکاری کردند. مشاوران آراد به من پیشنهاد دادند که به جای کار در زمینه پارچه، با آنها در زمینه تولید و فروش محصولات الاغ همکاری کنم. اما به مرور زمان، به نظرم رسید که وعده‌های آنها برای کمک به من در تجارت با محصولات الاغ نه تنها به حقیقت نخواهد پیوست، بلکه ممکن است طرح من را هم به نفع خودشان استفاده کنند. وقتی به عنوان کارمند وارد این شرکت شدم، با چالش‌های مختلفی مواجه شدم. از جمله برخورد نادرست برخی از سرپرستان و نحوه کارکرد نامناسب در زمینه تولید محتوا. به نظر می‌رسد که آراد برندینگ به دنبال فریب دادن مردم با استفاده از طرح‌هایی مانند طرح هواداری است، که در آن از افراد خواسته می‌شود تبلیغات برای آراد انجام دهند و در عوض، سودی به آنها پرداخت می‌شود. به طور کلی، تجربه من با آراد برندینگ نشان‌دهنده چالش‌ها و مشکلاتی است که با وعده‌های زیبا ممکن است کاربران با آن مواجه شوند.

حسن پور از شیراز

از طریق یک اگهی در سایت گوگل با شرکت آراد برندینگ آشنا شدم. ادعا می‌کردند که هر کسی با سرمایه‌ای ناچیز یا حتی بدون سرمایه می‌تواند تاجر شود. پس از پر کردن فرم ارائه شده، مشاورانی به نام آقای پراور، خانم سارا حجتی و خانم هما کرامتی با من تماس گرفتند. آنها محصولات مختلفی را پیشنهاد دادند، از جمله ظروف مسی. با وجود پیشنهادات متعدد و تماس‌های مکرر، از جمله تماس از طرف خانم غزل بهرامی، من همچنان مردد بودم. سرانجام، پس از فروش یک تک پوش با ارزش ۱۱ میلیون تومان، تصمیم به سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون تومان در این شرکت گرفتم. طی این مدت، آنها مدام برنامه‌های جدیدی را معرفی کردند، از جمله طرح پیمانکاری آراد. با وعده‌های درخشان از قبیل وام ۲۰۰ میلیونی با ۲ درصد بهره و بدون ضامن، من را جلب کردند. اما به مرور زمان، متوجه شدم که وعده‌های آنها فقط وعده مانده و از پیمانکاری من به هیچ وجه استفاده‌ای نشده است.

هنگامی که خواستم پول‌هایم را بازپس بگیرم، با واکنش‌های منفی از سوی مشاوران، به ویژه خانم کرامتی و آقای جعفری، مواجه شدم. آنها با حرف‌هایی مانند “شما بی‌عرضه بودید” یا “شرکت چیزی نداره” به من پاسخ می‌دادند.

متاسفانه، به من هیچ قراردادی ارائه نشد و حتی سایت و لوگویی که قرار بود برای من طراحی شود نیز در اختیارم قرار نگرفت. در نهایت، فقط یک اقاله داشتم که موظف شده بودم امضا کنم، و این اقاله به آنها اجازه می‌داد تا به حساب‌های من دسترسی داشته باشند!

موسوی از قشم

اینجانب در یک روز ناگهانی با یک پیام از برنامه گوگل مواجه شدم که به من پیشنهاد می‌کرد تا تجارت کنم و برند محصول مورد علاقه‌ام را ایجاد کنم. در پاسخ به این پیام، اطلاعات تماس خود را ارسال کردم و بلافاصله با من تماس گرفته شد. با وعده‌های جذاب و فریبنده از قبیل صادرات و تجارت، من را به سمت خود جلب کردند. از من سوال‌هایی در مورد مغازه‌ام در قشم و درآمد آن پرسیده شد و با وعده‌هایی همچون سود ۲۰۰ میلیون تومانی هر سه ماه یکبار من و امثال من را تشویق به سرمایه‌گذاری کردند. متاسفانه، با وجود وعده‌های زیبا و جذاب، من مغازه‌ام را که تنها منبع درآمدم بود به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان فروختم و پول آن را به حساب آرادبرندینگ واریز کردم. اکنون، بعد از یک سال و نیم، هیچ گونه صادراتی صورت نگرفته و هیچ مبلغی به من پرداخت نشده است. در حالی که اکنون ارزش مغازه به ۲ میلیارد تومان افزایش یافته است! درنهایت، شرکت آرادبرندینگ سایت‌های DOLREL.com و Yasston.com را برای من طراحی کرد، اما هرگز به دردی نخورد و هیچ ارزشی نداشت، در حالی که من برای آن به قیمت یک مغازه در قشم پرداخت کرده‌ام.

اینجا گفتگو با قربانیان شرکت آرادبرندینگ در اتاق کلاب هاوس را بشنوید

https://www.clubhouse.com/invite/PhvRGh6W

دیلمی از مشهد

در حین جستجوی گوگل، با تبلیغات شرکت از خدا بی‌خبر آراد برندینگ مواجه شدم. پس از وارد کردن شماره تلفنم، خانم صالحی با من تماس گرفت، با وعده‌های دروغین و فریبنده، من را متقاعد کردند تا مبلغ 5 میلیون تومان را برای همکاری واریز کنم. بلافاصله پس از واریز اولیه، تماس‌های مکرر از سوی شرکت ادامه یافت و هر بار با وعده‌های جدید، از من خواسته شد تا مبلغ بیشتری واریز کنم. من نیز با قرض‌گرفتن از خواهر زنم، مبلغ 30 میلیون تومان دیگری را واریز کردم. چندی بعد، خانم فائزه حسنی به عنوان مشاور جدید با من تماس گرفت و ادعا کرد که شرکت تغییراتی ایجاد کرده است. او مدعی شد که اگر مبلغ 65 میلیون تومان را واریز نکنم، با طرح و نرخ جدید مواجه می‌شوم. با وجود پرداخت‌های مکرر و مبالغ قابل توجهی که به این شرکت پرداخت کردم، نه تنها هیچ یک از وعده‌های آنها به اجرا در نیامد، بلکه برای من هیچ سایتی طراحی نکردند و هیچ لوگویی نیز دریافت نکردم.

کلهری از همدان

حدود یک سال پیش، با یک تبلیغ اینترنتی مواجه شدم که می‌پرسید آیا مایل به تجارت بدون هیچ سرمایه ای هستید؟ به محض انتخاب گزینه “بلی”، پیامی دریافت کردم و توصیه شد تا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرم. خانم مریم عبدی با من تماس گرفت و مرا به مشاهده سایت “آراد” ترغیب کرد. در این سایت، هیچ گونه نظر منفی مشاهده نکردم. او مرا قانع کرد که به دفترشان در قم، واقع در میدان شهرداری، بروم. در این مکان، با آقای مهدی محمدی گفتگو کردم. او و خانم عبدی به من وعده‌ های زیادی دادند، از جمله: امکان بازگشت کل مبلغ سرمایه‌گذاری ظرف دو تا سه ماه، طراحی سایت با لوگو و برند شخصی من و تبلیغات در صفحه اول گوگل و آموزش‌های تجارت داخلی و خارجی.

پس از آن، با فشارهای مستمر از سوی مشاوران، مجبور به فروش ماشینم شدم و مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان را به “آراد” واریز کردم. وعده‌های داده شده به اجرا در نیامد و پس از مدتی، بدون هیچ گونه پاسخ‌گویی، قراردادی به من ارائه دادند که در صورت عدم موفقیت در تجارت، پولم را طی هشت ماه به صورت قسطی بازپرداخت می‌کنند. درنهایت فقط بر روی دامنه KalhorTak.com یک سایت طراحی کردند که هیچ وقت منجر به راه اندازی کسب و کار من نشد!

حبیبی از تهران

با تبلیغاتی که از سوی شرکت “آراد برندینگ” در مورد “علم یا ثروت” دیدم، با این مجموعه آشنا شدم. پس از کلیک کردن بر روی لینک، خانم حجتی چندین بار با من تماس گرفت و مرا به سرمایه‌گذاری و کسب سود زیاد ترغیب کرد. انگیزه‌ام برای رفتن به دفتر آن‌ها در پاسداران، مذاکره با خانم تهرانی و شنیدن وعده‌هایی در مورد رتبه بندی گوگل و تعریف‌هایی در مورد موقعیت برتر آراد برندینگ نسبت به سایت‌های دیگر مثل “علی بابا” بود. بلافاصله، من و همسرم به پرداخت مبلغ ۲ میلیون تومان در محل ترغیب شدیم و قرار شد که مابقی مبلغ را در هفته آتی پرداخت کنم. در نهایت، مجموعاً ۱۲۰ میلیون تومان پرداخت کردم. با وعده‌هایی در مورد فروش و تبلیغات در گوگل، به من توصیه شد که در تجارت خارجی و صادرات فعالیت کنم، اما متاسفانه هیچ یک از این وعده‌ها به حقیقت پیوست نداشت. در طول این مدت، با مشکلات و موانع بسیاری مواجه شدم. از جمله فشارهای مستمر برای فعالیت بیشتر در گروه‌های تلگرامی و همچنین تهدیدهایی که از سوی اقای زارع شد. بعد از مدتی، تصمیم به شکایت از این شرکت گرفتم. امیدوارم که مردم با خواندن تجربیات من، موقعیت واقعی این نوع شرکت‌ها و مشاورین زبان باز و شیاد را بشناسند و از ورود به چنین دام‌هایی پرهیز کنند.

هاشمی از تهران

با توجه به تبلیغات و لینک‌هایی که از سوی “آراد برندینگ” مشاهده کردم، به وعده‌های ثروت و تجارت تخیلی وسوسه شدم، با ورود به دفتر آراد برندینگ در تهران، مشاوران آن مجموعه با وعده‌ها و ترغیب‌هایی من را به تجارت کشاندند. از جمله وعده‌هایی مانند داشتن سایت و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو، و قول معنون شدن در صفحه اول گوگل.

با این حال، بعد از یک ماه با یک سایت ناچیز و بی‌ارزش مواجه شدم. همچنین، از من خواسته شد که برای دیده شدن بیشتر فعالیت کنم. اما پس از سه ماه، وقتی دیدم که هیچ‌یک از تعهدات این مجموعه به اجرا در نیامده، خواستار بازگشت پولم شدم، به جای پاسخ مثبت، با برگه ای مواجه شدم که نوشته بود با کسر ۶۰٪ از مبلغ اصلی! دامنه هایی که به من داده شد: ceeportcompany.com ، ceeportmarket.com و ceeportfruitsco.com.

در طول این مدت، با مطالب و نظرات بسیاری از مردم در کانال‌ها مواجه شدم که نشان‌دهنده نارضایتی و مشکلاتی بود که از سوی این شرکت با آن‌ها پیش آمده. قراردادهای یک‌طرفه و نخوانده شدن آن‌ها، و همچنین مسائل دیگری که باعث فقر و مشکلات اقتصادی برخی از مردم شده، مواردی بود که من هم با آن مواجه شدم.

با این همه، آراد برندینگ همچنان از پرداخت بدهی‌های خود خودداری می‌کند.

بررسی محتوی شرکت آرادبرندیگ

یکی از مسائلی که در مورد شرکت آراد برندینگ به چشم می‌خورد، ادعای بزرگ آن در تبدیل شدن به یک تاجر موفق با سرمایه‌گذاری یک‌شبه است. شرکت با قیمت‌هایی که خیلی بالاتر از میانگین بازار است، خدمات را به افرادی که آگاهی کافی ندارند، می‌فروشد. همایش ها و سخنرانی های انگیزشی فقط برای فروش آرزو به افراد ناآگاه است و هیچ ارزش علمی ای ندارد، حتی افرادی که این ویدیو ها و همایش ها را تولید کرده اند هیچ سابقه تجاری و علمی ندارند!

همچنین، یکی از موارد قابل توجه، نحوه مدیریت دامنه‌ها در این شرکت است. افرادی که میلیون‌ها تومان برای خرید یک دامنه پرداخت می‌کنند، حتی مالکیت آن دامنه را نیز ندارند.

آراد برندینگ مجموعه‌ای از ادعاها را دارد که در عمل به آن‌ها پاسخ نمی‌دهد. به عنوان مثال، ادعای داشتن نمایندگی‌های خارجی که با کمی جستجو، مشخص می‌شود که فقط چند ویدیو از چند فرد خارجی بدون هیچ اطلاعات و سوابقی از دفتر آنها در کشور خارجی است.

با توجه به اطلاعات موجود، شرکت آراد برندینگ بیش از 25 هزار دامنه ثبت کرده است. اما پس از سال‌ها فعالیت، همچنان سوالی پیش می‌آید: با توجه به میلیاردها تومانی که از مردم جمع‌آوری شده، تا کنون چند تاجر موفق تربیت کرده است؟ شرکت چه تضمینی به مردم ناآگاه تازه وارد میدهد که به ازای آن میلیونها تومان از آنها دریافت میکند؟!

https://archive.ph/JXIkD

همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده در وبسایت آراد برندینگ، این شرکت مدعی است 10160 تاجر تربیت شده دارد که دقیق مشخص نیست این تاجران کجا مشغول به کار هستند!

در نهایت، استفاده از افراد شناخته شده و برگزاری همایش‌ها، تنها یک روش برای جلب توجه و اغفال افراد ناآگاه به نظر می‌رسد، تا بتواند هزینه‌های سنگینی از آنها بگیرد و در پایان، عدم موفقیت آنها را به عهده خود افراد بیاندازد.

در بخش دیگری صحبت های انگیزشی با فردی مواجه میشویم با نام استاد وحید(مدیر راهبردی آرادبرندینگ) ایشان با نام واقعی حجت الاسلام وحید حاجی آقازاده است که مشخصا هیچ سابقه و تخصصی در تجارت ندارد و وی سخنران حوزه در بخش فرقه و ادیان است!

بخش حساس برانگیز دیگری که در کارنامه شرکت آرادبرندینگ دیده میشود مدیریت نظرهای مخالف در رابطه با این شرکت است، مدیران آرادبرندینگ حتی واژه “کلاهبردار” را هم در متورهای جستجو هدفمند به مطالب خود میکشانند که مطالب افراد ناراضی توسط قربانیان جدید دیده نشود:

مطالبی که با کلیدواژه “آراد برندینگ کلاهبرداری” در صفحه اول گوگل دیده میشود تماما توسط شرکت آراد برندینگ تولید شده است و با سواستفاده از این کلیدواژه به سایت و مطالب این شرکت برگردانده میشوند. این رفتار سو استفاده از کلیدواژه کاملا هدفمند انجام شده است.

اعتراض مشتریان قبلی شرکت آراد برندینگ

مدتی پیش مشتریان و مالباخته های قبلی آراد برندینگ جلوی دفتر این شرکت در قم تجمع کردند و اقدام به سر دادن شعار علیه این شرکت کردند.

حمله به وب آموز

پس از روشنگری های وب آموز در رابطه با فعالیت شرکت آراد برندینگ و دعوت از قربانیان این شرکت برای عنوان کردن آنچه بر آنها گذشته است و تاباندن نور به این کسب و کار جعلی، ابراهیم آقاجانی (ابراهیم قربانی) مدیر نظارت این شرکت نامه ای با عنوان تشکر از وب آموز برای ما ارسال کرد که مشخصا با ادبیات حمله نگرانی این مدیران را برای خراب شدن کسب و کار ناسالم خود نشان میدهد.

نتیجه‌گیری در مورد شرکت آراد برندینگ

شرکت آراد برندینگ با ادعاهای بزرگی در زمینه توسعه تجارت و کسب‌وکار، به جذب مشتریان ناآگاه می‌پردازد. و قیمت خدمات آن بسیار بالاتر از میانگین بازار است، همچنین کیفیت و اثربخشی این خدمات با توجه به ادعاهای شرکت همخوانی ندارد.

در کل، به نظر می‌رسد که شرکت آراد برندینگ با استفاده از استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی، به دنبال جلب توجه و اغفال مشتریان ناآگاه است تا از آنها مبالغ قابل توجهی کسب کند که ظن کلاهبرداری را در این شرکت تقویت میکند.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=30884

نوشته های مشابه

۴۵ دیدگاه

 1. کلاهبرداری آرادبرندینگ به قدری زیاد شده که همه باید مراقب باشند و اطلاع رسانی کنند. آرادبرندینگ تمام سرمایه های شما رو به باد خواهد داد و هیچ مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت. ممنونم از وب آموز که در جهت آگاه کردن مردم فعالیت می‌کند.

 2. درود بر شما اگاه سازان ، اینجانب از صمیم قلب و وجودم برای این پیروزی بزرگ که بالاخره یک عدد مطلب جامع و‌کامل علیه شرکت کذایی و دزد اراد برندینگ که زندگی مردم و امید و داشته هایشان را نشانه رفته است ، بسیار سپاسگزارم ،
  خیلی صمیمانه عرض کنم شرکتی که با اعتقادات بهشت و جهنم اموال و سرمایه و توانایی و امید مردم ایران را بالا میکشد صددرصد کلاهبردارترین کلاهبردارهاست!

 3. استراتژی آراد برندینگ طوری طراحی شده که کسی نتواند به راحتی کار آنها را زیر سوال ببرد تعدادی افراد از کار افتاده را تحت عنوان کاپیتان و دکتر و فلان اورده بودن و مثلا کلاس برگزار میکردن که اگر کسی گفت شما که آموزشی نمیدهید بگن ببین ما وبینار اموزشی داریم همایش داریم این همه ادم میان و میرن ببین چقدر ما بزرگیم . بعد کاپیتان حرفایی که میزد برا قبل انقلاب بود
  از مذهب هم به عنوان پوششی برای کثافت کاریاشون استفاده میکنند کارمنداشون همه چادری هستند و تو صحبتاشون خیلی خودشون رو معتقد نشون میدن .
  یه سایت مسخره درست کردن دادن به ما که هر طور بخوای حساب کنی این سایت نمیتونه باعث فروش و تجارت بشه .
  یکی از کانالای درامدیشون تولید محتوا برای قربانیان است و مثلا نسخه میپیچند که باید ۱۰۰تا محتوا برای این کلمه کلیدی تولید کنیم الان اگه این کار رو بکنی دیگه میری بالا معطل نکن بعد یه ۳۰ ۴۰ تومن ازت میتیغن و یه مشت محتوای بی کیفیت و کیلویی که حداقل های سئو رو هم پاس نمیکنه میزارن رو پنلت .
  اما اینو به افرای که از سئو سر در نمیارن نمیگن که ما برای کلمه کلیدی تو ۲۰ تا محتوای شبیه هم زدیم و تو داری با خودت رقابت میکنی و هیچوقت بالا نمیای
  بعد در مرحله بعد میری میگی پس چی شد چرا من بالا نمیام . میگه خب معلومه بدونه ادز که نمیشه . باید یه ۵۰ تومنی هزینه کنی که بتونه بشی رتبه یک گوگل
  اوکی اینجا هم اغفال میشی و میگی من که این هم وقت و هزینه کردم اینم روش پول میریزی و میبینی یه مشت کلیک فیک از هند و پاکستان و ناکجا اباد دریافت کردی و البته چندتا فرم هم برات رو سایت پر میشه که به هیچ جایی نمیرسه

  و البته که تقصیر ماست و شما کارتون درسته . تقصیر ماست که به هرکی اسم خدا و پیغمبر رو اورد اعتماد کردیم . اما ما به هیچ وجه راضی نیستیم و نمی بخشیم
  شما وب فارسی رو آلوده کردین خیلی از کیوردها رو آرادبرندینگ گرفته و با پول خوبی که از قربانیان جمع میکنه هزینه میکنه و میاد تو وب بالا و این چرخه ادامه داره
  فکر کنم یکی از پر کارترین واحدهای شما واحد حقوقی تونه که اون موقع خانم رضوانی مسئولش بود شما اگه مثل ادم کار میکنید چرا اینقدر شکایت دارید . اگر کلاهبردار نبودید بعد ۱۰۰۰ تا شکایت فکر میکردید باگ کسب و کار ما چیه و برطرفش میکردید اما شما کلاهبردارید و کلاهبرداران زیرکی هستید که این روش رو سر هم کردید

  1. سلام خدمت جناب جرجندی عزیز به نظر من وجود افرادی مثل شما بسیار لازم وارزشمنده شما یکی از دست های خداهستید که دارید ماهیت آراد برندینگ رارو میکنید، من یک سال ونیم عمرم واعتمادمو سرمایمو و… باورود به آراد هدر دادم وهیچوقت دلم نمیخوادهیچ کسی دیگرفریب بخورد. آرزوی بهترینها روبراتون دارم

 4. درود بر شما خوشحالیم که بالاخره سایتی در دسترس قرار گرفت که نظرات شاید میلیونها ادم مال باخته و استثمار شده توسط ارادبرنیگ را به گوش دیگر مردم ایران زمین و حتی کشورهای دیگر برساند!🙏
  اینجانب یکی از میلیونها ادم مال باخته هستم که دارایی های منقول و غیر منقولم به واسطه فریب شرکت ارادبرندینگ کلاهبردار و دزد توسط مشاوران دروغگو و فریبکار و شیاد به یغما رفته است .

 5. ارادبرندینگ با کلام خدا و بسم الله به استقبال بسم الشیطان رفت و تا بحال گوی سبقت کلاهبرداری و غارت و چپاول اموال مردم ایران را ربوده است!

  شک ندارم ارادبرندینگ‌ جاسوس و مهره ی کشورهایی مثل انگلیس و اسرائیل است که کمر به نابودی اقتصاد ایران بسته است !

 6. تشکر آقای جرجندی
  خوب شد قبل شروع همکاری باهاشون سایت شما رو چک کردم

  واقعا وبسایت وب آموز وبسایت خیلی مفید برای ایرانی هاست که قربانی این گرگ ها نشند!
  تشکر فراوان

  1. سلام خدا خیرتان بدهد ، خواهش میکنم این نامردان دزد رو‌از صحنه خط بزنید با بالا قرار دادن این وب سایت که مردم بیچاره مثل ماها اینطور قربانی نشوند، من از نان و حق همسر و فرزند مظلومم زدم چون فکر میکردم اینها خدا پیغمبر میشناسن و کمک میکنند برای رشد همه ما بیچاره شدم واقعا خدا ازشون نگذره

 7. آراد برندینگ یه شرکت کلاهبرداری هست که با برگزاری سمینارهای رایگان و تماس با کسانی که کسب و کاری شروع کرده اند طعمه هاشونو پیدا کرده و بعد با اطمینان سازی به خواسته های کثیفشون میرسن. تورو خدا کمی بررسی کنید که کسانی مثل تالیا زیارکلایی با زبونی که داره شما رو تو دام نندازند. چقدر نفرات هستند که پول دادند سایت رو بالا آوردند تو همون سایت به اسم تاجر معرفی شدند ولی متاسفانه کمترین درآمدی ندارند. ممنون از وب آموز بابت گوشزد این مطلب مهم….

 8. هیچکدوم از سایتا هم بالا نمیاد که، اون وقت ما سایت میزنیم ۲۰ تومن، عرق می‌کنیم از خجالت

 9. با سلام
  بنده از بهمن ۱۴۰۱ با آراد متاسفانه آشنا شدم و با وعده های توخالی و حضور در دفتر مرکز تجارت جهانی به قول خودشان باعث شد اعتماد کنم به آنها، و با گرفتن نمایندگی خارج کشور شروع بکار کردم در ابتدا لیست مشتری بهمراه شماره تلفن برای من ارسال میشد وقتی که ارتباط میگرفتم با آنها اصلا جواب نمیدادند و اگر هم جواب میدادند میگفتند ما در این زمینه نمیتوانیم با شما همکاری کنیم
  اما قضیه اینجاست وقتی که با خود شخص نماینده خارج کشور که در اختیار من هم بود تماس میگرفتم اظهار بی اطلاعی میکردند
  فقط خواستم به شما اطلاع بدهم که مراقب باشید

 10. تشکر ویژه میکنم از آقای جرجندی و تیم وب آموز بابت افشاگری این شرکت فاسد.
  علاوه بر کلاهبرداری از مردم، فعالیت های این شرکت موجب آبروریزی در صنف دیجیتال مارکتینگ و صنف تجارت بازرگانی شد.
  از مالباخته ها و عزیزانی که از آراد برندینگ متضرر شده اند تقاضا دارم که تجربیات تلخ شون رو اینجا کامنت کنند تا همه ببینند. در پلتفرم ویرگول هم کمپین علیه آراد برندینگ راه اندازی کردیم که با استقبال روبرو شد. این مقاله رو هم از دست ندید :
  vrgl.ir/GXzci
  با سپاس

 11. من از سال ۹۸ با این مجموعه آراد چرندینگ آشنا شدم.اون موقع کلاس هایی رو به آدرس پارک وی_خیابان ولیعصر_خیابانی که تقریبا رو به روی باشگاه خبرنگاران جوان بود (نبش ابتدای خیابون) در ساختمانی که فکر می کنم متعلق به دانشگاه علمی کاربردی بود و همایش هایی که بعد از اون به صورت هفتگی در نقاط مختلف شهر تهران برگزار می کردند شرکت می کردم به این امید که به ثروت آنچنانی برسم و خودم و خانواده م رو از گرفتاری و نداری نجات بدم.
  با واژه های دهن پر کن تاجر و تجارت و کسب درآمدهای دلاری و آنچنانی گول این مجموعه دو دره باز رو خوردم.
  من سیستم گیمینگ ام رو که اون موقع تقریبا ۷ میلیون بود و تازه خریده بودم فروختم و حتی پول بیمه بیکاری هم که با کلی دنگ و فنگ و برو و بیا گرفتم خرج چیزهای چرتی مثل لوگو و سایت برندینگ و سایت ویترینی و محتوا و سئو کردم ولی همه اش هیچ و پوچ.
  الان حرفهام واسه خانواده ام خریدار نداره.

  1. ممنون که آگاه سازی کردید من هم کم مونده بود بیفتم تو دام این عوضی ها، دنبال اطلاعات تو اینترنت میگشتم پیدا نمی شد از یوتیوب جستجو کردم اطلاعات کامل دستگیرم شر. سپاسگزارم

 12. سلام. من مدتی در بخش مذاکرات بین الملل مشغول بودم. باید بگم حرفهای شما درسته. نه سواد ندارن، نه هدفی برای تجارت، مشخصه که هدفشون چیزی جز تجارته. این جماعت قبلا هم دستگیر شدن الان نمیدونم به کجا وصل هستن که کماکان کلاهبرداری میکنن

 13. ,#شرکت_ارادبرندینگ_کلاهبردار_است
  این شرکت با پول مردم ارزوهای خودشو ساخته و زندگی مردم رو خراب کرده و پررو هم شده !

  1. درود بر شما
   مدت طولانیه که پرسنل آراد برندینگ با بنده در ارتباطن که تجارتمو از طریق اونا جلو ببرم،اما هنوز موفق نشدن و چند وقت پیش مطلبی در خصوص کلاهبرداری برای آقای رضایی ارسال کردم اما ایشان گفتند به این دلیل که ما موفقیم برای ما شایعات می‌سازند،بعد از به آقای رضایی گفتم اگر پلن شما واقعا درسته پس من با شما قرارداد بدون واریز وجه میبندم در صورت عقد اولین قرارداد کل مبلغ رو تسویه میکنم که ایشان جواب دادن اگر اینجوری باشه ما واسه خودمون انجام میدیم و سودشم خودمون میبریم‌،بنده هم محترمانه به ایشان گفتم پس من نمیتونم به شما اعتماد کنم و با توجه به مطالبی که خوندم خداوند رو شاکرم که گول حرف مشاورین رو نخوردم.
   از وب آموز بابت آگاه کردن مردم بسیار سپاسگزارم

 14. طرح پیمانکاری !!!!!!
  پناه بر خدا !!
  این دیکه چیه !!
  مشاور؛ سلام خانم… اقای…. طرح پیمانکاری داریم برای شما که بیکار نمونید !
  ببخشید🙄 طرح پیمانکاری چه صیغه ایه دیگه
  مشاور: شما با توجه به پرداختی ک دارید میتونید ماهیانه یک سوم پولتون درامد کسب کنید !
  من !😐 هنوز گنگ و گیج!!
  ببخشید بیشتر توضیح میدید؟
  مشاور: بله با کمال میل ، شرکت ارادبرندینگ اینقدر عاشق (جیب) شماست! اینقدر عاشقانه (جیب)شما رو دوست داره که مغزهای متفکر پشت (زندان) در، نشستن کلی فکر کردن ببینن شما چیکار کنید که بیکار نمونید( بیگاری بکشن ! جیب خودشونو پر کنن) ! بله! برای همین تا سه ماه بعد که سایتتون اماده میشه شما طرح پیمانکاری داشته باشید !
  باور کنید اینقدرررر جالبه که اصلن خودتون التماس میکتید به تالیا و .. که تووو رو خدا به ما طرح پیمانکاری بده !
  ببخشید اخه من اصلا نمیدونم طرح پیمانکاری چی هست میشه ی توضیح بدید !
  مشاور: بله حتما ، اول شما این قرارداد که مینوستم امضا کنید تا بگم‌!
  بفرمایید اینم امضا
  مشاور : خوب میدنید پیمانکاری یعنی نوشتن محتوا برای خودتون و سایت البته اون عنوانهایی که می میگیم !
  ببخشیددددد🙁😧 یعنی چی !؟
  ما اومدیم تاجر بشیم یا بنویسیم !!؟
  مشاور؛ بالاخره همونی که ما میگیم !
  ( جونت دراد ندیده و نفهمیده امضا نمیکردی!)
  اخه من نمیفهمم این عنوانهایی که میدید اصلا خودتون بگردید ببینید تو گوگل مثلا وجود داره !
  سرکه ورق و کاغذ
  دمپایی برای گل و گیاه
  لباسهایی از متریال سنگ‌
  تاجران موفق هوا
  قطره یابی ارزو
  و…
  عهههه ببخشیدددد اینا اصلا وجود نداره اخه؟
  مشاور: دیگه شما عرضه ندارید به ما ربطی نداره !؟
  اوکی مینویسم !!
  مشاور: ببخشید الکوریتم گوگل اینا رو قبول نمیکنه !
  بابااا من اینهمه نوشتم اخه
  یکهفته بعد
  ممکنه اینا رو چک کنید !
  یکهفته بعد :seen
  ااهای خانم اقا چییی شد
  دوباره seen و باز هم بدون علایم حیاتی
  سه روز بعد : اینا غلطه الگوریتم گوگل قبول نمیکنه
  و باز تکرار تکرار تکرار
  و‌من که به ستوه اومدم میگم خوب این چه ادایه !
  پس نوشته های ما کو؟؟
  ( اعتراض ۳۰۰ نفر در گروهها به این نحوه پیمانکاری و پیمانکاری برده کشی اراد ) تمام محتواهای ما برای خودمونم به خودمون فروخته میشه و چرا محتواهامون تو سایت خودمون نیذه ولی بقیه تایید نمیشه( نگو خبر نداریم مال ماست که میفروشن به بقیه)
  مشاور: شما یعنی نمیدونید الان ملکه انگلیس هم اول ورود میاد تو ارادبرندینگ و اول اینجا سلام عرض میکنه ؟
  نمیدونید بچه های کنیا قبل از اینکه در گونی فروخته بشن تاجران موفق اراد بودن و الان نمایندگی ارادبرندینگ رو جلوی فاضلابها و خرابه ها و پمپ بنزین موقع زدن بنزین تبلیغ میکنن؟؟
  نمیدونید حتی کمپانی وال مارت و اسنیت گرید و امازون هم به پای اراد نمیرسه !؟
  وااای یعنی شما نمیدونید ارادبرندینگ توی (پدرسوختگی و شارلاتان بازی) تو همه چی حرف اول رو میزنه !……..
  بله ارادبرندینگ ادعای خدایی میکنه ولی از اون خداهایی که قبلا خدای ما میگفت دروغگو دشمن خداست ولی ارادبرندینگ دروغگوی کثیفیه که خدا رو هم روشو سیاه کرد !
  بازی با کلمات و زیانبار و‌فریبکار بودن مال یک دقیقه اشون هست !
  ارادبرندینگ نماد هر چی اخلاق کثیف و دوروییه بعد میخواد با چادر سیاه کنه و با ایه و حدیث بشوره !!
  ارادبرندینگ نماد شیطانی و جاسوسی انگلیس و دشمنان کثیف و قسم خورده جان. و مال و ارزوهای ما هستند!

  1. همه اینا درست ولی تا وقتی مردممون دنبال یه شبه پولدار شدن و پول بادآورده هستند این شرکت پابرجا میمونه. واقعا عقلانیه خونتو بفروشی.. ماشینتو بفروشی.. طلاهاتو بفروشی بدی شرکتی که حتی از آمار صادراتشم خبر نداری؟ چرا قبل از محکوم کردن این شرکت حماقت و بلاهت خودتون رو مقصر نمیدونید؟!

 15. با سلام و عرض ادب
  بنده از سال ۱۴۰۰با این شرکت دزد آراد برندینگ با وعده‌های ثروت و تجارت آشنا شدم و مبلغ ۴۰۰میلیون تومان در طرح ۳شرکت که ادعا میکرد سرمایه گذاری در تجارت و صادرات و سود کلانی رو وعده دادن سرمایه گذاری کردم و مجددا با چرب زبانی مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون تومان بابت قرار داد طرح ۲از من گرفتن که کل سرمایه من و ۴۰۰میلیون هم از خواهرم قرض گرفتم الان هم این شرکت کلاهبردار تمام شماره هاشو جمع کرده و پاسخگو نیست لطفاً گول این شیادهای آراد برندینگ رو نخورید.خدا لعنتتون کنه که کل زندگی منو نابود کردید

 16. من رو ثبت نام کردن در طرح ۳ که فقط پول بدم و من رو در سود شریک کنند ولی چنین اتفاقی نیفتاد و سودی برای من واریز نشد ه

 17. ارادبرندینگ مثل منجلاب میمونه
  هی پول تزریق میکنین توش که نتیجه بگیرین که پولای قبلی که هزینه کردین جبران بشه ولی نمیشه.
  هیچکس هم پاسخگو نیست.
  هربار یکسری طرح جدید میذارن، پول میگیرن، تهشم نتیجه نمیده، میگن تقصیر خودتونه.

 18. گفته بودید یک دیدگاه بنویسید دیدگاه من نسبت به این شرکت تازه به دوران رسیده این است که ظاهری دارند بسی آراسته گر به باطن بنگری جز کجروی چیزی نبینی این شرکت با یک نقشه کاملا سازمان یافته و هدفدار سعی در کارتون خواب کردن افراد این مرز و بوم و گرفتار شدن مردم در دام بلای خانمانسوز بی پولی و بیچارگی هر چه بیشتر را دارد و بدون شک شرکت مریض و خودشیفته ایی است که از دچار شدن به درد و رنج این شکارهای به دام افتاده خود لذت میبرد و جان میگیرد و از اعمال و گفتار آنها در طی مدت آشنایی ما کاملا مشخص هست که چقدر رفتار و اعمالشان با گفتارشان فرق میکند گفتاری کاملا جذاب و چرب زبان اما کف دستشان خالی اما بزودی و بالاخره ماه پشت ابر نخواهد ماند و مکر و حیله و نیرنگ و نقشه های کثیفشان به یاری خدا برملا خواهد شد از شما همدردان عزیز خواستارم مانند کوه زنجیروار و محکم و با استقامت بر سر حرف و اعتراض و هدف خود که همانا حق مسلم تان هست ایستادگی داشته باشیدو از هیچ چیز نترسید که خدا وعده اش حق است .

 19. سلام و درود به شما عزیزان فقط و فقط باید در مورد این شرکت به ظاهر تجاری و صادراتی باید گفت و مکرو مکرالله والله خیر الماکرین آهای آراد آهای کسانیکه اسم خودتان را مدیرعامل و رییس و مشاور و کارمند آرادی گذاشته ایدو به این اسم هم به اصطلاح خودتان افتخار میکنید شما آنگاه که معنی این جمله از رسول اکرم صلوات علیه را که میگوید آنچه برای خود نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید را فهمیدید و عمل کردید در آن صورت میتوان قبول کرد که شما رییس و مدیرعامل ووووو هستید در غیر این صورت شما گرگهای گشنه ای هستید که شبانه روز به فکر تکه پاره کردن طعمه های خود هستید چنانکه بصورت واضح دیدیم و شنیدیم که حتی یک گرگ همنوع خودش را اینقدر مورد حمله و زخمی کردن نمیکند و نکرده است اما بدانید خدا خود استاد حیله و تدبیر و چاره اندیشی است و به زودی به یاری خدا خواهیم دید که چطور به پای طلبکارانتان مثل مور می افتید و اظهار پشیمانی خواهید کرد و پی به نتیجه اعمال زشت و فکر پلیدی که در مورد مشتریهای خود داشتید خواهید برد و ان شالله به عینه خواهید دید ظالم پایدار نیست و نخواهد ماند این شرکت یک زیر ساخت اعتقادی و فکری کاملا خراب و باطلی دارد پس نتیجه میگیریم که اعتقادو فکر باطل مانند بار کج هست که هیچگاه به منزل نخواهد رسید از معترضان عزیز درخواست دارم با اراده راسخ و قوی به اعتراض خود ادامه دهند تا با کمک خدای مهربان به نتیجه برسند و حتما پیروز خواهید شد چون حق با شماست و حق بر باطل پیروز است

 20. سلام و درود بر شما معترضان آگاه و هوشیار در اعتراض به این شرکت به ظاهر دیندار باید گفت : و مکرو مکرالله و الله خیرالماکرین تا به حال تاریخ تجارت و صادرات همچین هیولای بی شاخ و دمی را به چشم خود ندیده این شرکت با دروغ و فریب و اغفال مشتریان خودش در کوتاه مدت برنده خواهد بود اما مطمئنا در درازمدت جز رسوایی و هلاکت و نابودی پیامد دیگری برای مدیرعاملان و روسا و مشاوران و کارمندان خود نخواهد داشت چرا که زیرساخت اعتقادی و فکری باطلی دارند و هرگز بار کج به منزل نخواهد رسید آهای آراد شما که دم از متدین بودن میزنید و خودتان پیرو امامان برحق مذهب تشیع میدانید اولین سوالم این است آیا پیامبر شما نفرموده آنچه برای خود نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید آیا خوب است با خودتان همان وعده و وعیدها و آرزوهایی که به مشتریانتان فروختید به شما بفروشند آیا کدام رفتار و اعمالتان مانند روش و سیره پیغمبر و امامانتان است که از آنان دم میزنید شما که رییس تان در سخنرانیهایش میگوید باد هم به مردم بفروشید مانعی ندارد از همه بدتر از افاضاتشان این است لجن هم داشته باشید اگر به فروش وارد باشید میتوانید به این مردم نگون بخت لجن هم بفروشید آیا دوست دارید به شما باد و لجن بفروشند ؟زهی خیال باطل آراد و طرفداران آراد بدانند کورخوانده اند که ما روزی روزگاری زیر بار همچین فکر پلید و کثیف شما برویم بلکه تا سرحدات توان برای احیای حق مان از پا ننخواهیم نشست از معترضان عزیز و مالباختگان باغیرت تقاضا دارم تا توان و جان دارند برای گرفتن حقشان تلاش و همیت به کارببرند تا نتیجه نهایی که همانا پیروزی و احقاق حقشان هست از پا ننشینند و من الله التوفیق

 21. سلام ،
  من هم مثل بسیاری از مردم از مالباختگان ارادبرندینگ هستم، و با نظراتی که از گوشه کنار در حال افزایش است کاملا به نظر میرسد همان ۱۰ هزار تاجری که ارادبرندینگ با افتخار در کارنامه خود دارد همگی مالباختگان ارادبرندینگ هستند،
  ارادبرندینگ یکی از کثیفترین و زامبی ترین شرکتهاییست که خون مردم‌را در شیشه کرده است،
  مطمئنم سربازان امام زمان این شرکت را به زودی نابود خواهند کرد چون نفرین افراد بی گناه زیادی پشت این شرکت است.

 22. علیرضا مقدسیان تهران

  اینجانب سال ۱۴۰۱ تابستان از طریق لینک تبلیغات ارادبرندینگ‌ گول این شرکت را خوردم 
  که با شعار ثروت و تجارت بود ،
  به من زنگ زدند و گفتند بیا ۴۰۰ میلیون بده نیازی نیست کاری کنی و ما تجارت میکنیم و به تو فقط سود میدیم !
  منم نمیدونستم و قبول کردم بعد که پول را دادم گفتند باید محتوا بنویسی ، من گفتم بلد نیستم ، گفتند ما برای شما محتوا نوشتیم و سایت زدیم و شما پولی از ما طلب نداری !
  فرزندان من در خارج از کشور هستند و خودم کارمند بازنشسته شهرداری هستم و دنبال مردمی هستم که میخواهند علیه این شرکت فریبکار و شیاد و‌کلاهبردار شکایت کنند

 23. ارادبرندینگ دشمن داخلی ایران است که با خیانت و تظاهر در پی از بین بردن ایران اسلامی ماست !
  مرگ بر آرادبرندینگ

 24. ارادبرندینگ یک شرکت کلاهبردار است که به زودی اسیر چنگال حق می شود و چاهی که برای خود کنده است گرفتار میشود،.
  دزدان سر گردنه که مردم زیادی را به بهانه سرمایه گزاری بدبخت کردند!
  من با مبلغ یک میلیارد گول اینها را خوردم به من گفتند فکر کن داری پولت را در بانک میگذاری و ما به تو در ازای سرمایه گذاری سود میدهیم ! گفتند کار ما تجارت است و ما با پول تو کار میکنیم و سود میدهیم و لازم نیست تو کاری انجام دهی بعد دیدم از پولم و سود خبری نیست وقتی جویا شدم و پیکیری کردم دیدم بلایی که سر من امده بر سر خیلی ها امده .

 25. افراد ارادبرندینگ‌ و برده هایی که در سازمان مخوف و کثیف ارادبرندینگ مردم را بیچاره میکنند و دلشان به کسی نمیسوزد گرفتار همان نقشه شومی می شوند که در خفا برای مال و جان مردم بیچاره میکشند.
  ارادبرندینگ به بهانه تجارت و صادرات اموال مردم را از دستشان میگیرد و به انها قول سود و درامد دلاری میدهد اما دریغ که همه اینها از نقشه های شوم و کثیف سران مادر بخطای این شرکت بی صاحب است،.

 26. جیگرم حال اومد بالاخره یک سایتی پیدا شد که حرف دل مردم مال باخته رو در حقیقت و درستی منتشر کرد 💪

  هر کسی اینکارو کرده الهی هر چی خاک مرده های مدفون شده ی آرادبرندینگه بقای عمرش باشه😁

  آرادبرندینگ اخه عددی نیستی که فکر کنی با سازمان فرقه ای و منحرف و کثیف که با پول و نفرین و اموال مردم درست کردی میتونی تا همیشه قیافه های دوزاریتونو پشت پول مردم قایم کنید 😇
  یادتون باشه دکمه تاریخ انقضاتون زده شد💪 میتونید اتیش بزنید خودتونو که اینجا مردم دارن پیدا میشن و کم کم به اندازه لایکهای زورکی که از کارمندان بدبختتون می گرفتید ، با نظرات واقعی مردم روبرو میشید ،
  کشتی کاغذیتون سوراخ شد هاهاها
  قیافه تالیا و اون برادر چپر چلاق و کج و کوله اش و اون قربانی کج و ماوج و بقیه هوادارن پلشتتون دیدنیه وقتی این مطالب رو از مردم میخونید و نمیتونید دیس لایک کنید 🤣🤣🤣
  مادرتون به عزاتون نشسته اخی☺️😊🤣🤣🤣😁

 27. این چرت و پرتهایی که آرادبرندینگ با تیغ زدن اموال مردم یاد میدن و ادعاشون گوش فلک رو کر کرده و خودشونم کورن و نمیبینن ، اتاق بازرگانی با کارشناسان واقعی نه ابکی مثل بچه خورده های بی سواد ارادبرندینگ‌ ، یاد میده

 28. آرادبرندیگ ! اگر فکر کردی میشه بدون خدا باشی و مردم رو بدبخت کنی !!!
  باید بگم زهی خیال باطل اقایان شیطان زاده

  ان الذین امنوا ربنالله ثم الستقاموا….
  این ایه برای مومنان واقعی است نه برای شمای کثافتی که بند بند وجودتون از نطفه کثیف شیطانه
  وای به احوالتون که نه دین دارید نه عاقبت خوش منتظرتونه !
  بد عاقبتی براتون میبینم خائنان بی پدرو مادر
  لعنت بر پدر و مادراتون و نطفه ای که شما رو با قاشق لجن جمع کرد !

 29. آرادبرندیگ کلاهبردارانی با پوشش مذهبی کثافت ترین موجوداتی که خون مردم رو میمکند تبلیغاتشان سرتاسر اینترنت را گرفته با پول های مردم بدبخت
  اینها حتی شبکه پانزی نیستند بلکه کثیف تر و گستاخ تر هستند پول شما رو میگیریند و تف هم تو دستتان نمیندازن مردم مراقب این خوک صفت ها باشید ۲۰۰ تومن پول منو خوردند یه آبم روش با یک من ریش و چادر سوار bmw میشن به ریش ملت میخندن

 30. شرکت آراد برندینگ یک شرکت کلاهبرداری است. لطفا اگر مسئولی میبینه،رسیدگی کنه. چرا اماکن باهاشون کاری نداره. بازارساز های فراوان و خبره ای دارن. وعده های دروغین. صحبت های امید بخش و پوشالی. هیچ علمی ندارند. مواظب باشید. در غالب مذهب فقط دعده های پوچ میفروشن و خیلی شیک دزدی می کنند

 31. دلیل این که شرکت آراد چرندینگ تا الان دوام آورده و جم نشده چون این کلاه برداران شیاد سابقه دار روی زیرساخت هاشون زمان گذاشتن و کار کردند.
  تا از آب گلالود ماهی بگیرن ، اینجا شکایت و اعتراض یک هزارم مالباختگان آراد هست.
  نمیدونم چطور باید اینا رو جم کرد و چطور به سایر مالباختگان اطلاع داد. کار تجارت آراد فقط تبلغات فراوان برای جذب افراد بیشتر و شروع رویا فروشی بعد زدن جیب آنها بعد رها کردن ، راست هم میگویند پول زیادی دارن به جیب میزنن.

 32. اراد برندینگ یه کلاهبرداره تمام عیاره به هیچ وجه سمتش نرید و اون کامنتها ک زیر پستها هست پولیه . پول میده ملت کامنت میزارن ملتی که نمیدونن قضیه چیه زیر پستها کامنتهای الکی مینویسن که دوزار پول بگیرن و اینکه چرا پرونده شاکیها به جایی نمیرسه برای اینه که به جاهایی وصل هستن دیگه خودت بفهم مساله چیه

 33. بله این شرکت از من هم کلاهبرداری کرد
  کیفیت کار به شدت پایین
  نداشتن سواد در بحث تجارت
  عدم پاسخگویی درست
  پشتیبانی ضعیف
  مطمئنا این مجموعه تا چندین وقت دیگه بسته میشه با این حجم از کلاهبرداری اشکار

 34. با سلام
  بنده تا حالا شروع نکردم اما تماس های مکرر و چندین پیام دریافت کردم و کسی به اسم ثمانه آزادی بحیث مشاور من خود را معرفی کرده و چند تا ویدیو های کوتاه تبلیغاتی از تاجران موفق برایم فرستاده که به هیچ وجه توجه ام را جلب نکرد.
  به همین لحاظ به دنبال معلومات در باره آراد برندینگ در گوگل بودم که به وب آموز رسیدم تشکر فراوان از شما.
  نظر شخصی بنده هیچ تجارت و سودی در کار نیست فقط کلاه برداری هست و تمام.

 35. این شرکت فقط از بابت حرام خوری چندتا بی پدرومادر. شریک هستندو پولتان را در خندق بیاندازید ولی دست این مفت خوران . نجس ندهید . من ۱۰ ملیون دادم که بعد یک مشاور البته (متقلب و چرب زبان و حرام خور )بعد گفت از ۱۰۰ ملیون تا ۶۰۰ ملیون حداقل تجارت . خخخخ پول باید بدهی . من هم دایورت کردم به پس گردن مفت خورش . و بعد از یکسال پولم را پس دادند .
  ولی شما اشتباه نکنید . ۱۰ ملیون مبلغ زیادی نیست ولی به این حرام خورها دادن . ابدا
  و لعنت بر مدیران عماله و مفت و کلفت خور مال دیگران

 36. ۱۶۰ میلیون ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ متاسفانه به این شرکت دادم. و بعد مدت ها که ارزش پول هیچ بود یک سوم کلش رو رو به صورت قسطی و با اقاله پس دادن. با پول ما برج میسازن. تجارت کجا بود. مشاور حرام خور من تو شرکت جناب سعید زارع بود و کلی افراد دیگه که از صمیم قلب براشون بد میخوام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا