کلاهبرداری

علی ضیا و جعفر کاردار مدیر موسسه کنکور ونوس

در این مطلب، به بررسی ماجرای شرکت بدون اجازه یک دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی در کلاس‌های دانشگاه از نگاه وب آموز پرداخته می‌شود. این واقعه به عنوان یک نمونه از نقص‌ها و فسادهای موجود در سیستم تعلیم و تربیت در ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مریم مقتدری کیست؟

در توضیحات ارائه شده توسط محسن دالوند، رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، او ادعا کرده است که نه تنها خود او، بلکه حتی اعضای دانشگاه نیز از وجود مریم مقتدری اطلاعی ندارند. این ابهام به این موضوع اشاره دارد که مریم مقتدری چه کسی است و چگونه وارد دانشگاه شهید بهشتی شده است؟

سوال اساسی که شک و شبهه بیشتری در رابطه با ماجرای مریم مقتدری ایجاد می کند مربوط به حضور وی در برنامه صدا وسیمای ملی می باشد! چطور این فرد توانسته وارد برنامه صدا و سیما شود؟!

یکی دیگر از سوالاتی که در این ماجرا ایجاد شده است، مربوط به حضور مریم مقتدری در برنامه صدا و سیمای ملی است. چطور ممکن است یک فرد که حتی توسط اعضای دانشگاه شناخته نشده است، وارد رسانه‌ ملی شود؟

اگر به ویدیو توجه کنید آرم برنامه گزینه چهار با آدرس gozine4[.]ir را میبینید. موسسه وارستگان نوابغ سرآمد یا موسسه ونوس venuskonkur[.]ir به عنوان تنها بخشی از مافیای کنکور، گرداننده این برنامه و یکی دیگر از اسپانسر های صداوسیمای ملی است.

جعفر کاردار، از چاپخانه تا مدیر موسسه ونوس!

جعفر کاردار، مدیر موسسه ونوس، یکی از شخصیت‌های مهم در این ماجرا است. او که در گذشته در یک چاپخانه فعالیت می‌کرد، به لطف عدم نظارت مسئولین و نقص‌های سیستمی تبدیل به مدیر موسسه ونوس شده و حتی عناوین مختلفی از جمله “مهندس جعفر کاردار” و “دکتر جعفر کاردار” به خود اختصاص داده است.

جعفر کاردار به واسطه پول های کسب و کار سیاه کنکور در ایران بازوهای رسانه ای قوی دارد.

جعفر کاردار مهمان برنامه فرمول یک علی ضیا

علی ضیا یکی از مجریانی است که قبلا در تبلیغات ستاره مربع قمارخانه صداوسیما ثابت کرده است فقط به پول می اندیشد. ظاهرا علی ضیا و جعفر کاردار دوست های خوبی برای هم هستند و در کرمانشاه نیز این فرد مهمان علی ضیا بوده . در این برنامه جعفر کاردار علاوه بر نصایح اخلاقی اش برای مردم، مبلغ 20 میلیون تومان هم در مقابل دوربین صدا و سیما به مردم کرمانشاه کمک کرده است!

البته جعفر کاردار هم بی معرفت نیست و مسئولیت تمام اجرای تمامی همایش ها و برنامه ها را به علی ضیا سپرده است!

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=21673

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا