کلاهبرداری

علی ضیا و جعفر کاردار مدیر موسسه کنکور ونوس

در این مطلب به بررسی ماجرای شرکت بدون اجازه دانشجوی قلابی دندان پزشکی دانشگاه شهید بهشتی بر سر کلاس ها از نگاه وب آموز می پردازیم

 

توضیحات محسن دالوند، رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اما نکته جالب اینجاست که  در توضیحاتش مدعی شده کسی فردی به نام مریم مقتدری را نمی شناسد!

سوال اساسی که شک و شبهه بیشتری در رابطه با ماجرای مریم مقتدری ایجاد می کند مربوط به حضور وی در برنامه صدا وسیمای ملی می باشد! چطور این فرد توانسته وارد برنامه صدا و سیما شود؟!

در ویدئوی زیر مشاهده خواهید کرد که چطور 3 کلاهبرداربا سرنوشت هزاران جوان پشت کنکوری از طریق رسانه ملی بازی می کنند!

 

 

اگر به ویدیو توجه کنید آرم برنامه گزینه ۴ http://gozine4.ir را میبینید. موسسه وارستگان نوابغ سرآمد یا موسسه ونوس http://venuskonkur.ir به عنوان تنها بخشی از مافیای کنکور، گرداننده این برنامه و یکی دیگر از اسپانسر های شارلاتان صداوسیمای میلی است.

مدیر موسسه ونوس فردی است به اسم جعفر کاردار که تا سال ۹۱ در چاپخانه مشغول به فعالیت بود اما به لطف عدم وجود نظارت مسئولین و بی در و پیکر بودن این مملکت استاد همین فرد تبدیل به جعفر کاردار، بعد از آن مهندس جعفر کاردار و در نهایت تبدیل به دکتر جعفر کاردار شده است!

جعفر کاردار به واسطه پول های کثیف و سرطانی به نام کنکور در ایران بازوهای رسانه ای قوی دارد. یکی از ارازلی که بارها قبلا در ستاره مربع قمار صداوسیما ثابت کرده شرافتی ندارد علی ضیا است.

جعفر کاردار مهمان برنامه فرمول یک علی ضیا

 

ظاهرا علی ضیا و جعفر کاردار دوست های خوبی برای هم هستند و در کرمانشاه نیز این کلاهبردار مهمان علی ضیا می باشد. در این برنامه جعفر کاردار علاوه بر نصایح اخلاقی اش برای ما 20 میلیون تومان هم در مقابل دوربین صدا و سیما به مردم کرمانشاه کمک کرده است!

 

 

البته جعفر کاردار هم بی معرفت نیست و مسئولیت تمام اجرای تمامی همایش ها و برنامه ها را به علی ضیا سپرده است!

 

اگر سر شما هم گیج رفت باید بدونید که اخلاق مدتهاست شعلش کم نور شده. متاسفانه بخش زیادی از موفق های استارتاپی کشور متوهم هایی هستند از جنس دکتر جعفر کاردار و #مریم_مقتدری !

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=21673

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا