اخبارپانزی

تطهیر سینا استوی توسط شاهین صمدپور در استوری اینستاگرام!

تطهیر سینا استوی توسط شاهین صمدپور!

شاهین صمدپور با انتشار این استوری در اینستاگرام، یک کلاهبردار چند لایه که چندین میلیون دلار پول مردم را به جیب زد و با شت کوین BRG بخش عمده ای از سرمایه مردم را به باد داد و امروز در چنگال قانون گرفتار شده را اینگونه تطهیر کرد!

سینا استوی
برای اینکه بدانید چرا آدم موجهی مثل شاهین صمدپور باید دست به چنین کاری بزند کافیست دقیقا استوری بعدی این فرد را ببینید با ما همراه باشید …

چرا شاهین صمدپور از افرادی مثل سینا استوی حمایت می کند؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانید که شاهین صمدپور در ارتباط مستقیم با فروشگاه آشغال فروش 5040 به مدیریت حسنعلی باغبانیان است.

با وجود اعلام مسئولین کشور مبنی بر اینکه موسسه همکده فاقد مجوز است و مشاور تلفنی روانشناسی در دنیا هیچ معنی ندارد متاسفانه هنوز هیچ کس نتوانسته فعالیت این موسسه را متوقف کند.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید: بررسی پرونده پخش بدافزار توسط حسنعلی باغبانیان پسر علی باغبانیان (نماینده سه دوره مجلس) مدیر شرکت کلاهبردار ۵۰۴۰ | وب آموز خبر (webamooz.com)

بررسی پرونده پخش بدافزار توسط حسنعلی باغبانیان پسر علی باغبانیان (نماینده سه دوره مجلس) مدیر شرکت کلاهبردار ۵۰۴۰

موسسه همکده

به نظر شما چرا؟
حسن علی باغبانیان پسر نماینده سابق سه دوره مجلس است که علاوه بر این مورد رئیس کمیسیون بهداشت نیز بوده است احتمالا باید پاسخ سوال خود را گرفته باشید به عبارتی این دوستان کشور را ملک شخصی خود در نظر گرفتند و هر کاری که دلشان بخواهد انجام می دهند

قبلاً در رابطه با ارتباط حسنعلی باغبانیان و سینا استوی در رابطه با دادگاه بادرود بررسی کردیم و این کلاهبردار هم به آن اعتراف کرده بود

همه این ها چه ارتباطی به شاهین صمدپور دارد؟

اشاره کردیم که حسنعلی باغبانیان اسپانسر و بسیاری از برنامه‌های شاهین‌صمدپور است از طرفی نیز شاهین صمدپور مجری بسیاری از کلیپ های آشغال فروشی ۵۰۴۰ بوده و جالب است که هیچگاه این مجری از مردم بابت تبلیغ و فروش این آشغال‌ها عذرخواهی نکرده است!

ویدئوی ساخته شده در رابطه با فروشگاه ۵۰۴۰:

ویدئوی زیر نیز مربوط به نسخه کامل یکی از تبلیغات کلاهبرداری ۵۰۴۰ با اجرای شاهین صمدپور است

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=24655

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه

  1. سینا استوی از قبلم مشخص بود به یه جا وصله. نه از اون چاقوکشیاش نه از ریپرتاَش خبری هاش واسه احمدی نژاد

  2. اینو باید میزاشتن پیش باغبانیان با اون ستاره هفتاد هشتاده رانتیش که از باباش به ارث برده. جالبه دادگاهای جفتشونم توی بادرود بود از اتفاقه کاملا تصادفی !

  3. بنظر من بزودی بریج سینا استوی مورد حمایت کشور قرار میگیره و میترکونه چون آقا زاده ها جاروش کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا