ارز های دیجیتال

کلاهبرداری علی حسنی نوجوان کارآفرین ایرانی از طریق پامپ و دامپ شت کوین

علی حسنی که در ابتدا با عنوان “کارآفرین نوجوان در فضای مجازی” و صرف میلیون ها تومان پول برای دیده شدن فعالیت خود را شروع کرد، حالا با برگزار کردن کمپین های اینستاگرامی جذب فالوور با نام “کمپین مجموعه علی حسنی” و وعده های جوایز میلیونی، به علت خلا قانونی و نبود نظارت در این حوزه به درآمد های هنگفتی رسیده است. اما فعالیت وی به کارآفرینی یا برگزار کردن کمپین های اینستاگرامی ختم نشده و حالا با ترند شدن بازار ارز های دیجیتال به سیگنال فروشی روی آورده است!

علی حسنی با ایجاد کانال VIP و دریافت حق عضویت بیش از 900 هزار تومانی، به تازگی خود را متخصص ارزهای دیجیتال معرفی میکند. اما در کانال VIP این فرد چه میگذرد؟

 

علی حسنی با فروش حق عضویت کانال VIP خود، افراد را عضو کانال پامپ و دامپ خود کرده و با تبلیغ شت کوین، اقدام به کلاهبرداری از مردم می کند.

لینک کوتاه : webamooz.com/?p=25138

نویسنده

نویسنده وب آموز

نوشته های مشابه

۱۱ دیدگاه

 1. این موضوع شک برانگیز هست
  به عنوان مثل جدید ترین ارز معرفی شده توسط این فرد که یک شت کوین هست به هیچ عنوان اعتبار کافی برخوردار نیست وحتی این احتمال که ارز مال خود علی حسنی باشه وجود داره
  البته فعلا خیلیا رو به سود رسونده و همین باعث ایجاد یک اعتبار بین کسایی که این شخص رو میشناسن شده اما بازم در مورد سرمایه گذاری روی یک شت کوین که به هیچ عنوان قابل اطمینان نیست و تنها در ۲۰ روز دو صفر انداخته ( بدون هیچ پلن و لیست شدن در صرافی خاصی) واقعا جای بحث و شک وجود دارد .
  ***** توجه ******
  ***** به هیچ عنوان با سرمایه زندگی و اصلی خود بر روی یک شت کوین سرمایه گذاری نکنید !*****
  سرمایه ای که بر روی یک شت کوین در نظر میگیرید باید سرمایه ای باشد که اگر از دست بره به هیچ عنوان به زندگی شما خسارتی وارد نکند پس به هیچ عنوان از روی هیجان و طمع تصمیم گیری نکنید!

 2. دوستان گول این آدمهای نمک به حروم رو نخورین ایرانی یه کار راه انداخت ارز راه انداخت اصلا نگاش نکینن سمتش نرید صد درصد کلاهبرداریه چرا زندگیتون رو میدین دست اینجور آدمها یه تخم حروم ۲۰ ساله سر هزاران نفر کلاه گذاشت فرار کرده رفته آمریکا. اگ هکسی درتوانش هست خواهش میکنم ازش لوش بده دستگیر بشه نمیشه که هرکی خواست کلاهبرداری کنه بره حال کنه میلیونها دلار دزدی کرده شوخی نیستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا